xbox one powiazane z nwo?

Czyli teorie głoszące, że grupa ludzi działa świadomie i w utajnieniu dokonuje aktów dążących do uzyskania korzyści własnych lub / oraz na szkodę innych grup. Wbrew pozorom, wiele teorii spiskowych to nie fikcja!
Gaahl

xbox one powiazane z nwo?

Post autor: Gaahl »

Nowa konsola xbox one microsoftu pojawiaja się domysly ze konsola bedzie inwigilowala graczy za pomoca kinektu
Kinect rowniez bedzie widzial co robisz w domu , rzad bedzie praktycznie widzial co robisz . Ciekawe czy to jest naprawde powiazane z nwo?
http://m.youtube.com/watch?v=61Cl49-xRks
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: xbox one powiazane z nwo?

Post autor: Pandemonium »

Już z pół roku temu były takie plotki z tym, że kinekta można po prostu wyłączyć - wcześniej takiej opcji nie dopuszczano.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: xbox one powiazane z nwo?

Post autor: Spooky Fox »

To tak na poważnie? Braacie...wystarczy, że masz w domu router i łapiesz się wszystkim na wifiku...

W chwili obecnej ja u siebie mam wszystko połączone. Dwa laptopy, smartTV, smartfona, ikspudło i peesiora. Do tego nowe mierniki, dzięki którym mogę sprawdzać przez neta swoje zużycie energii, gazu, wody czy ogrzewania. Wystarczy, że ktoś zainteresowany wejdzie na moje ajpi i ma wszystko na mój temat. Komu kinect potrzebny, kiedy sami dla wygody dajemy tyle informacji za jednym klikiem? Jednym klikiem dowie się kiedy i ile zużywam wody, prądu etc. Praktycznie ma wszystko. Cóż...takie czasy.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: xbox one powiazane z nwo?

Post autor: IteratorZX81 »

Spooky, ale to tylko jak nie zahasłujesz dostępu. Jak porządnie zabezpieczysz, to będzie OK.

Co do hipotezy to jest to idiotyczne, można się ludziom włamać na kamerki w laptopach i w komórkach (the fappening), to taki kinekcik to im nie potrzebny bo mają tysiąc innych sposobów żeby cię dopaść jeśli chcą.

Ale prawda jest taka: 99% obywateli jest za cienkim celem, żeby angażować maszynerię NSA. Ja bym się martwił o takie coś jakbym był kimś rangi Snowdena czy Schwartza, nie jak bym był zwykłym Kowalskim co jego największym sekretem jest że czasem chodzi na dziwki.

No i jakiś czas temu zaczęli xpudło bez kinecta sprzedawać.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: xbox one powiazane z nwo?

Post autor: Spooky Fox »

IteratorZX81 pisze:Spooky, ale to tylko jak nie zahasłujesz dostępu. Jak porządnie zabezpieczysz, to będzie OK.
Really? Wierzysz w to, że Ty osobiście będziesz miał dostęp do programów dzięki którym tak zahasłujesz, że NSA, DEA czy SS nie złamią hasła? A może myślisz, że <twojeimię+dataurodzenia+znakspecjalny> będzie na tyle dobrym hasłem? Zdziwiłbyś się zatem niemało :D :D

Pamiętaj, że nie mówimy tutaj o Kowalskim, który próbuje Ciebie inwigilować. Mówimy tutaj o potężnych firmach pokroju NSA czy Secret Service.
IteratorZX81 pisze:No i jakiś czas temu zaczęli xpudło bez kinecta sprzedawać.
W przypadku 360 to owszem. XBox One nie ma i nie będzie miał takiej opcji. Kinect jest wbudowany - koniec, toćka :D Oficjalne oświadczenie Microsoftu.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: xbox one powiazane z nwo?

Post autor: IteratorZX81 »

Spooky Fox pisze:
IteratorZX81 pisze:Spooky, ale to tylko jak nie zahasłujesz dostępu. Jak porządnie zabezpieczysz, to będzie OK.
Really? Wierzysz w to, że Ty osobiście będziesz miał dostęp do programów dzięki którym tak zahasłujesz, że NSA, DEA czy SS nie złamią hasła? A może myślisz, że <twojeimię+dataurodzenia+znakspecjalny> będzie na tyle dobrym hasłem? Zdziwiłbyś się zatem niemało :D :D

Och, są lepsze metody. Wystarczy postawić sobie połączenie szyfrowane (vpn, tor) i zabezpieczyć kluczem prywatnym/publicznym a twardziela szyfrować TrueCryptem 7.1a (7.2 powinno być traktowane jako fake a 7.1a jest bezpieczne, audyt nie wykrył luk. Autor TC albo dał sobie siana albo nsa go zmusiło do wypuszczenia TC z backdoorem, to zrobił im na złość i zrobił tą aferę z 7.2). TrueCrypt jest jak na razie nie do złamania tak jak szyfrowanie krzyw eliptycznych. Chyba że dla kosmitów ;).

A co do xbone(d) to uwierz mi, za kilka miesięcy wyjdzie wersja "slim" bez kinecta.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: xbox one powiazane z nwo?

Post autor: Pandemonium »

Już sprzedają bez kinecta. Mało tego osiągneli dzięki temu rekordową sprzedaż. Nie na czasie jesteście Panowie :D
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: xbox one powiazane z nwo?

Post autor: Spooky Fox »

Pandemonium pisze:Już sprzedają bez kinecta. Mało tego osiągneli dzięki temu rekordową sprzedaż. Nie na czasie jesteście Panowie :D
źródło or didn't happen xD
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: xbox one powiazane z nwo?

Post autor: Spooky Fox »

Pff...

http://pclab.pl/news57715.html

Co za szit. Marketing mają zajebisty, nie ma co. Cóż, można powiedzieć że temat już nie na czasie :D
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: xbox one powiazane z nwo?

Post autor: IteratorZX81 »

Pandemonium, no ja właśnie myślałem że bez kinecta sprzedają, ale post Spooky'ego mnie z tropu zbił, więc żeby być bezpieczny to napisałem to co napisałem ;).
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: xbox one powiazane z nwo?

Post autor: Spooky Fox »

Tak, tak...Spooky się pomylił :D
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Teorie Konspiracyjne”