" OCZY DIABŁA " - PATRYKA VEGI ( cicha prawda )

Czyli teorie głoszące, że grupa ludzi działa świadomie i w utajnieniu dokonuje aktów dążących do uzyskania korzyści własnych lub / oraz na szkodę innych grup. Wbrew pozorom, wiele teorii spiskowych to nie fikcja!
Usunięto użytkownika 104128

" OCZY DIABŁA " - PATRYKA VEGI ( cicha prawda )

Post autor: Usunięto użytkownika 104128 »

„OCZY DIABŁA” wzruszający film który wymusza łzy nawet na tych najbardziej twardych mięśniakach .

Do polowy filmu bylem w szoku, dostrzegłem jednak nie prawidłowości, jaki przestępca rozmawia z nieznajomym o swojej profesji ? jak udało się uratować Marcelinę ? zapłacił kasę a pośrednikowi urwali jaja za to ?, a możne podstawił inna ofiarę ?, Czemu Vega nie zgłosił przestępstwa ? któremu towarzyszył i był świadkiem ? bo ja bym to zrobił . . . Dlaczego w żadnych mediach i wiadomościach jest cisza w tej kwestii ? a rzecznik KG policji nie wydal oświadczenia w kwestii filmu ? Film jest wyreżyserowany na dokument , jak seriale na Polsacie czy na TVN, takie moje zdanie . . ., druga strona medalu film zaistniał w internecie w bardzo ciekawym momencie, aby odwrócić uwagę od innych ważnych spraw . Zgadnijcie jakie to sprawy ? na szczeblu politycznym .

W życiu widziałem wiele, i tez wiem sporo co dzieje się jawnie i nie jawnie, powiem jedno ten film jest zasłoną dymną , operacja pod fałszywa flaga , dlaczego tak myślę , tak działają służby specjalne. W Historii wykorzystywano słabość ludzką do przepychania ustaw, czy nowych praw które nie są zgodne z konstytucja lub prawami człowieka a ze względu na skale problemu ludzie (społeczeństwo) samo domagało się wprowadzić zmiany w prawie.

Film ten został wyreżyserowany , skąd wiedza o sytuacjach które miały miejsce ?
Cześć z nich może być prawdziwa ale tylko część po to aby nadać charakteru filmu, służby specjalne działają dzisiaj w ten sposób zęby uwiarygodnić swoja wiedzę podają najpierw wiarygodne informacje aby zweryfikować fakty , gdy napięcie rośnie a ludzie zaufają ze to prawda daje się nieprawdziwe dane .

Motyw powstania filmu ? I zagrożenie jakie niesie za sobą ten film ?

Z logicznego punktu widzenia Vega jest narażony na odstrzał, na pewno jest tego świadomy jeśli cały materiał filmowy jest wiarygodny.
Ktoś zapyta skąd wiedza o metodach działania przestępców, ile jest filmów kryminalnych ? Które bazują na sytuacjach które miały miejsce a większość z nich to fikcja literacka .
Do dzisiaj ludzie wieżą ze kult Voo-du jest prawdziwy, składanie ofiar na część jakiegoś demona czy rytuały okultystyczne, nakłuwanie szpilkami kukiełki , to zostało wymyślone przez autora książki aby książka nabrała dreszczyku grozy.

Wyreżyserowane sytuacje które miały miejsce z udziałem ofiar które fizycznie nigdy nie doznały obrażeń tylko podczas gry aktorskiej jak w filmie . A w filmie aktorzy giną, są mordowani czy wręcz rozrywani . Operacje pod fałszywa flaga ( False flag ) . Juz od lat 30 ludzie byli oszukiwani przez media kiedy to wyemitowano w radiu audycje „ Wojna Światów” słuchowisko CBS

Emitowanych „na żywo” przez stację CBS dnia 30 października 1938 roku, przygotowane ono zostało przez Orsona Wellesa .

Audycja została potraktowana przez radiosłuchaczy jako faktoid – rzeczywisty reportaż inwazji Marsjan na Ziemię, który wzbudził panikę wśród wielu mieszkańców New Jersey.

Zjawisko społeczne (panika) służyło do badań socjologicznych skupiającej się na badaniu wpływu wywieranego przez mass media na społeczeństwo , przez Fundację Rockefellera.

Służby specjalne i agencje wywiadu bardzo się zainteresowały wpływem mediów na zachowanie i manipulacje dużą ilością społeczeństwa , wyniki badan wykorzystywane są do dzisiaj, aby zastraszyć społeczeństwo lub wywrzeć nacisk na politykach do spełnienia ich postulatów.

W czasach kiedy istnieje zagrożenie pandemij i prześciganie się firm farmakologicznych do sprzedażny szczepionek istnieje ciche zagrożenie które realizuje tajny rzad światowy.

Uderzając w religie czy dobra osobiste społeczeństwo gotuje się do walki z rządem , a co zrobić aby naród uspokoić ? dać im inny cel o wiele gorszy , bardziej osobisty, który może dotknąć każdego z nas . Nastawnic społeczeństwo na zmianę w prawie , to nie państwo zmieni te prawo, tylko ludzie , cale społeczeństwo będzie domagało się nowych regulacji prawnych nawet tych które nie są konstytucyjne i zgodne z prawami człowieka .

Po cichaczu wprowadzane są obostrzenia aby kontrolować społeczeństwo , społeczeństwo samo będzie chciało tych zmian, czym są te zmiany ?

Czipowanie ludzi dla ich bezpieczeństwa, pod pozorem porwania dzieci, pod pozorem sprzedażny do burdelu czy na organy , wszyscy nie świadomi będą rzadac aby wszczepiono im implanty (czipy) które będą śledziły przez 24 godziny na dobę, w tym samym czasie wprowadzana jest rewolucja finansowa , centralny Bank Europejski wprowadza walutę cyfrowa która nie będzie działać jak „ Bitcoin „ nie będzie anonimowa , będzie jak najbardziej po to aby wiedzieć wszystko o transakcjach , gdzie, za co i za ile. Nosząc ze sobą walutę hybrydowa banknot z czipem , wiedza wszystko o tym banknocie gdzie jest i jaka drogę przebył , ale dla wygody z czasem ludzie będą używać czipów w dłoni które posłużą do transakcji bezgotówkowej .

ID2020 jest projektem cyfrowej tożsamości, która opiera się na Blockchain, Obecna pandemia jest idealną okazją do wprowadzenia systemu identyfikacji opartego na mikrochipach (być możne cala pandemia jest tylko po to aby wprowadzić czipy) , a film Vegi w Polsce stworzy prawne możliwości realizacji i przekonania społeczeństwa do czipowania.

To jest plan który jest realizowany, nie dajmy się, niewygodnym ludziom odetnie się środki finansowe elektroniczne za to ze jest przeciwko politykom czy ustawom. Państwo policyjne , inwigilacja, brak swobód obywatelskich, brak wolnego słowa .

To nie nasz Rzad , to wybrani ludzie z elity tym będą zarządzać a nad nimi służby specjalne .

W linku o wpływu mediów i manipulacja mediami przez służby trzyliterowe, oglądnijcie do końca, Link: Teorie spiskowe, które stały się faktem
ID2020, czyli cyfrowa tożsamość, Link: ID2020
Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, Link: FOZZ: UKŁAD ZAMKNIĘTY
Kontynuacja FOZZ Link: IPN
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość