Władimira Megre "ANASTAZJA"- odpowiedz na wszystkie zagadki

KociD
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2013-10-31, 15:26

Władimira Megre "ANASTAZJA"- odpowiedz na wszystkie zagadki

Post autor: KociD »

Witam, od wielu lat interesowałem się takimi sprawami jak pochodzenie człowieka, religie ufo, teorie spiskowe, zjawiska paranormalne, zakazana archeologia i wiele innych aż kilka dni temu całkiem przypadkowo trafiłem na pewną książkę Władimira Megre "ANASTAZJA"(dziewczyna która posiadała nadludzie zdolności dostęp do wiedzy wszechświata a to wszystko wydarzyło się naprawdę). I normalnie doznałem szoku, jest tam tam wytłumaczone dosłownie wszystko kim jesteśmy, skąd pochodzimy i kim byliśmy, można w niej znaleźć odpowiedzi na naprawdę wszystkie zagadki. Jestem tylko zdziwiony dlaczego o tym się u nas nie pisze i tak bardzo to ukrywa, zauważyłem ze nawet media alternatywne się boja prawdy i tego co w niej jest.
Po przeczytaniu jej odrazy wiadomo dlaczego nasza cywilizacja toczy się ku upadkowi i skąd wzięła się taka niesamowita technologi której do dziś nie możemy zrozumieć wiele tysięcy lat temu, odnajdujemy niewiarygodne przedmioty z dawnych epok,dziwimy się jak w Egipcie mogły powstać piramidy czy posagi wykonane z precyzja maszyn 21 wieku. Wiec jeśli naprawdę chcecie poznać prawdę to zapraszam do lektury. Tutaj macie pierwszy tom http://matkaziemia.files.wordpress.com/ ... azja-1.pdf lub audiobook do odsłuchania za darmo http://chomikuj.pl/aga.mikolajczyk/Anas ... *c4*99ga+1.
Awatar użytkownika
Garest
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 145
Rejestracja: 2014-02-10, 23:24
Lokalizacja: Polska
Komentarze: 1

Re: Władimira Megre "ANASTAZJA"- odpowiedz na wszystkie zaga

Post autor: Garest »

ksiazki sa zawsze oparte w pewnym stopniu do przypuszczeniach
ja ci moge odpowiedziec na wiekszosc twoich pytan bez domnieman ;]
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Zagadki ludzkości”