Film Petterson'a

Bigfoot, Yeti, Chupacabra i inne zwierzęta, które istnieją wg rozmaitych podań, legend i relacji świadków, a których istnienie aktualnie odrzuca współczesna zoologia
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

toaleta zapewne blisko wiec no problem nie a tak w ogole to skad to panie krypo wiesz a no tak przeczytal pan na necie a ten kto to napisal zbadal i udokumentowal to wszystko... a niby jak zyja stadnie jak na kazdym filmie jest 1 osobnik... a nawet jak zaatakuje to co na takie polowania się z bronia idzie...
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

OSTATNIO ZNALEŹLI ODCISK STOPY tym mnie zagiąłeś... ostatnio?? człowieku wiesz ile już ich znajdowali nawet niby włosy potem się okazywalo ze to wszystko FAKE FAKE FAKE cała ta wielka stopa to jeden wielki fake... ej ale skąd ty wszystko o nich wiesz?? skoro badacze znaleźli asz odcisk stopy nie no z jednego odcisku mozna wywnioskowac ze zyje w stadzie i ze samce się oddalaja od stada chociaz normalnie to samce sa przy stadzie by je chronic... heheh wiec wogole to wszystko to jeden wielki FAKE ...
leszek

Post autor: leszek »

ja myslę, że oboje macie po częsci rację...Otóż film jest jednym z nielicznych, których nie da się sklasyfikować jako ' prawda' , 'fałsz'. Do dzis nikt tak naprawdę nie wie co przedstawia ten obraz. Można by go analizowac godzinami, nie wyciągając żadnych konkretnych wniosków. Prawdę zna tylko sam Petterson.
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

no poczytałem o hominidach i nic mnie dalej nie przekonuje i tyle... / ej czytałem o hominidach tych ktorych istnienie jest udowodnione a nie ludziach w przebraniach bo ich zwyczaje sa takie sa jak nasze oprocz lazenia w kostiumie po lesie
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

No też fakt nam pozostaje tylko gdybanie nad tym czy to fałsz czy prawda

Wy dalej wałkujecie ten temat? Oglądałem film o tym i czytałem w internecie. Oglądałem go dawno dlatego tylko tyle pamietam ze "big foot" to był przebrany kolega Pettersona. Dowody ze to falsz byly rozne, od detali na stroju do jego ruchu a nawet obrotu w strone kamery.
Nie udowodnie wam tego teraz, przeszukajcie w necie ;)
ubik
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2007-07-13, 02:37
Lokalizacja: Los Angeles

Post autor: ubik »

Ten film to podróba. Widziałem na Discovery kiedyś program na temat Sasquatcha, gdzie analizowano ten film. Znaleziono min. tego gościa, który tam się niby porusza, a mało tego na dużym zbliżeniu widać zamek błyskawiczny od tego futerka.
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

...krypo zmienia zdanie... polikopolik miał rację xD... nie no to fałszywka... ale ja też o zamku nie słyszałem
marta.heva
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 262
Rejestracja: 2007-07-01, 14:45
Lokalizacja: Piastów

Post autor: marta.heva »

dobra zamykam temat już chyba nikt nie dojdzie do innych wniosków niż ten że film Petersona to fake ...
Zablokowany

Wróć do „Kryptozoologia - nieznane zwierzęta”