Czy wierzycie w Yeti, Alme itp

Bigfoot, Yeti, Chupacabra i inne zwierzęta, które istnieją wg rozmaitych podań, legend i relacji świadków, a których istnienie aktualnie odrzuca współczesna zoologia

Czy wierzycie ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Zuzupower

Post autor: Zuzupower »

Zwierzęta też rozmawiają tylko że w sposób którego ludzie nie rozumieją :D (moze kiedys zaczną xDDDDD)

No ale powracając to ludziom kiedys tez że tak powiem brakowało rozumu :D (chyba nadal brakuje tak samo jak mojemu bratu xDD)

[ Dodano: 2006-01-12, 16:34 ]
Ostatnio w fakcie coś pisało o inwazji wielkiej stopy xD ale nie pamietam gdzie xDDD
Spooky

Post autor: Spooky »

Lilith pisze:a słyszeliście pewnie że ostatnio archeolodzy wykopali szczątki istot ludzi, ale takich bardzo niskiego wzrostu, były nawet porównania do hobbitów...Co o tym sądzicie?
dzieci, wady genetyczne, itp.
Ja słyszałem ponadto o takich z Ameryki o bardzo wypukolnej tylniej części głowy.

Co to jest Alma? W Kazachstanie się znajduje takie jezioro Alma Ata! Mam je na tapecie w swoim blogu nawet :/
Spock pisze:Homo floresiensis. Wiecie że to po prostu super - żył obok nas inny gatunek istot rozumnych ! Może nie całkiem obcy, bo to przecież nasi najbliżsi "kuzyni w rozumie", ale jednak. Kto wie jak potoczyły by się ich losy gdyby dotrwali do naszych czasów ? Napewno sporo byśmy się od siebie nauczyli.
Podobno jeszcze 100-200 lat temu krażyły legendy o małych ludziach jakich widywano w tamtejszych lasach. Może więc nie wszystko stracone.
Więc oni istnieli naprawdę? Aha teraz sobie przypominam, widizałem taki program na Discovery o nich. To nie żadne wady genetyczne ani dzieci. Ale nie wierzę, żeby nadal żyli. Mali ludzie, których się siduje mogą być karłami.

Yeti, Nessie, Sasquatch, to takie same bzdury jak Chupacabry, Wendigo, Strzygi, itd.

P.S. Niedawno naukowcy odkryli część dźungli (lasu równikowego dokładnie), w którym żyją nieznane i niezbadane dotąd stworzenia. Wszystko jest na zboczu jakiejś góry, gdzie panuje mikroklimat i zwierzęta rozwinęły się nieco inaczej. Nieznaczy to bynajmniej, żę znajdziemy tam Yeti czy Chupacabrę, lecz inne gatunki należące do poznanych wcześniej rodzin.
bo sa mali
wiesz jakby to brzmiaslo mowiac ze nasi krewniacy to karzelki
Nasi krewniacy to Giganci i Neandertalczycy. Hobbici nie są z Europy (w przeciwieństwie do tamtych)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Kryptozoologia - nieznane zwierzęta”