Co myślicie o wielkim strusiu Moa czy żyje do dziś?

Bigfoot, Yeti, Chupacabra i inne zwierzęta, które istnieją wg rozmaitych podań, legend i relacji świadków, a których istnienie aktualnie odrzuca współczesna zoologia
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

A czy widziałeś już jakieś nowe zdjęcia Moa?
leszek

Post autor: leszek »

Czytałem o Moa w NAUTILIUSIE...Wierzę ,że mógł przetrwać...podobnie jak wierzę w to że Nessie jest plezjozaurusem
Dead_but_mad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2006-11-01, 23:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Dead_but_mad »

Struś Moa taaak.... :twisted: fajnie.... A zastanawialiście się nad tym że w Kanadzie jest zimno ? ja wiem że to moze głupio zabrzmi ale strusie chyba wolą cieplejsze klimaty.....
Druga sprawa Kanada jest jednym z najbardziej opisanych i zbadanych krajów... jak myślice jak taki niewąpliwie duży ptak mógł się ukryć przed oczami badaczy ???
NO ja bym tutaj raczje była ostrozna...
A propos to praiwe tak jak by mi ktoś opowiadał o tym że w ameryce południowej żyje kopalny leniwiec zwany Mapinguara.... chociaż w to akurat wierze całym sercem i dopinguje kopalnego leniwca do przetrwania jeszcze tych kilku lat co by mógł utrzeć nosa naszym kochanym naukowcom.....mędrcom szkielkiem i okiem.... :twisted:
Schnappi
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 121
Rejestracja: 2006-09-06, 22:10
Lokalizacja: Kłodawa

Post autor: Schnappi »

Dead_but_mad pisze:Struś Moa taaak.... :twisted: fajnie.... A zastanawialiście się nad tym że w Kanadzie jest zimno ? ja wiem że to moze głupio zabrzmi ale strusie chyba wolą cieplejsze klimaty.....
Tyle, że na Nowej Zelandii wcale cieplej nie jest....klimat jest tam, z tego, co wiem, podobny jak w Kanadzie... :)

Ale jak dla mnie, opowieść o moa w Kanadzie to lekka niedorzeczność (no, nie mówię, że duża, bo w końcu w Afryce też się widuje ceratopsy, które nigdy tam nie występowały, a te doniesienia są czasem całkiem wiarygodne)...i co chciał się jeszcze w powietrze wzbić? :lol: To nonsens kompletny, co, miałby nie móc się pogodzić z tym, że latać nie może (moa miały tak nędzne pozostałości skrzydeł, że nawet nie było ich widać spod piór 8) )
To już szybciej Thudenbird............ :?
Dead_but_mad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2006-11-01, 23:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Dead_but_mad »

noo pomylić strusia z thunderbirdem ?! :twisted: niee to chyba raczej niemożliwe.... co do klimatu zwracam honor :D chociaż i tak uważam ze w Kanadzie jest chłodniej...niewiele ale chłodniej :twisted:
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Kryptozoologia - nieznane zwierzęta”