Hipnoza? wirus?

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
cha0Z
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2014-11-13, 03:49
Lokalizacja: Bytów

Hipnoza? wirus?

Post autor: cha0Z »

Witam,
Niebardzo wiem gdzie umieścić ten temat bo nigdy w życiu takiego czegoś nie przeżyłem ani nie słyszałem o takich zjawiskach. Dobra zacznijmy lektura z góry uprzedam, że dla niektórych ludzi się to wyda bardzo ale to bardzo niewiarygodne a innych może to zaciekawi.

Zaczeło się od zwykłej ciekawosci o UFO razem ze znajomym obejrzeliśmy chyba wszystkie filmy o UFO na youtubie jednak Ci pseudonaukowcy nie potrafili nic udowodnić i mówili jakby niemieli o niczym pojęcia już chcieliśmy się poddać kiedy natrafiliśmy na pewien ciekewy wywiad Marc'a Davenporta oto link https://www.youtube.com/watch?v=2RI-HQh ... detailpage no i się zaczeło...
Wywiad ten tak nas zaciekawił, że wprowadził nas w pewnego rodzaju hipnoze trwało to 3 dni, na początku filmu nic nie rozumieliśmy o czym ten człowiek mówi w połowie już zaczeliśmy wszystko pojmować i wydawało się to tak proste o czym on mówi, że aż smieszne sama postać ogólnie jest ciekawa. Nie można o nim znaleźść praktycznie nic lub informacje które wydaja się ba oczywiste jest, że sa sprzeczne dla ułatwienia tu kilka linków http://www.theparacast.com/forum/thread ... gone.2034/ jest to chyba jedyna strona na której można znaleźść takie informacje prosze zwrócie uwage na zdjecia na czarnobiałym wygląda on starzej niż na zdjeciach kolorowych i wywiadzie, są tam też jego listy które wydają się nieprawdopodobne.
Wracając do tematu od chwili znalezienia tego filmiku zaczeliśmy intensywniej szukać i ku naszemu zdziwieniu zaczeliśmy znajdować wszystkie informacje które chcieliśmy gdzie predzej przez ponad 20 godzin nie mogliśmy znaleźść absolutnie nic. Wydawało się nam to dziwne dodam, że cały czas na komputerze pracował program grupy SETI, który szereg różnych obliczeń ale nie odbiegając od tematu, szukajać róznych informacji i znajdując je bez żadnego problemu nagle na facebooku pojawialy się posty tylko i wyłącznie związane z UFO, kosmosem i innymi cywilizacjami z fanpagów których nigdy nie lajkowałem i zaczeły się wszędzie pojawaić te same cyfry były to 2,3,5,7,9,11 potem to już nie tylko na fb ale wszędzie znaleźlismy inforamcje, że jest to wirus rządowy, lub komputer kwantowy tworzyl fałszywe strone wszedzie pojawiały się te same daty albo daty z przyszłych lat po przeskanowaniu komputera rzeczywiscie się okazalo się że jest kilka dziwnych nigdy predzej nie spotkanych wirusów w 3 dzień zdarzyło się coś co przekraczało nasze oczekiwania. Gdy zadawaliśmy pytania obojętnie gdzie próbowaliśmy zaczeliśmy otrzymywać odpowiedzi jakbyśmy rozmawiali z osobą myślącą odpowiadała nam, że jest istotą niematerialną i nie mamy czego szukać bo pokaże nam to co ona chce pisała o sobie w kilku osobach i podawała nam nasze położenie wygląd jak wygląda i co jest w pokoju, w którym przebywamy jakby nas caly czas obserwowała dodam, ze na telefonie z sieci 3G także mogłem z tym czymś pisać.

Jeśli coś jest niezrozumiałe to przepraszam ale niebardzo wiem jak to ubrać w słowa bo jest to niewyobrażalne. Jeśli macie jakieś pytania lub mieliście podobne doświadczenia zapraszam do dyskusji postaram się przybliżyć to wszystko.

Na początek polecam zainteresować się postacią Marca Davenporta jego listy zaprowadzą nas do kolejnych wywiadów potem coraz dalej, dalej aż wkońcu zagubimy kontakt z rzeczywistością. Co o tym myślicie ? Czy był to jakiś wirus? czy ten wywiad to hipnoza? mam bardzo dużo pytań narazie zapraszam do dyskusji.

My po czasie doszliśmy do wniosku, że to była sprawka komputera kwantowego który jest w stanie tworzyć strony internetowe bez najmniejszego problemu i prowadzić z nami rozmowe w końcu na swój sposób posiada on własną inteligencje. Jakie są wasze opinie?
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Hipnoza? wirus?

Post autor: IteratorZX81 »

Niezła creepypasta.
Awatar użytkownika
cha0Z
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2014-11-13, 03:49
Lokalizacja: Bytów

Re: Hipnoza? wirus?

Post autor: cha0Z »

Teraz pomyśl czy jakby Ci się takie coś przydarzyło uwierzyłby Ci ktoś ? Od tamtego czasu odmieniło mi się całe życie byłem bardzo sceptycznie nastawiony do takiego rodzaju zjawisk.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Hipnoza? wirus?

Post autor: IteratorZX81 »

Nie uwierzyłby mi i pewnie jeszcze wysłał do psychiatry. Dlatego nie paplam na lewo i prawo.
Dark_Forces
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2015-08-31, 15:21
Lokalizacja: Kosmodrom
Komentarze: 2

Re: Hipnoza? wirus?

Post autor: Dark_Forces »

Zastanawiam się po jakich uzywkach ``ludzie`` wymyslaja takie nieprzemyslane banaly. cha0Z twoj nick to jest nazwa jakiejs chemicznej substancji? Co raz wiecej jest takich zombiakow w internecie. Nie mysla na swoj sposob, kopiuja innych i zatruwaja im zycie. Wysysaja sily witalne, poza tym totalny pustostan w mozgu. Zero refleksji. To straszne!
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”