Dziwne chmury

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
Hunter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 144
Rejestracja: 2005-01-09, 14:46
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Hunter »

Chmury mogą pokazywać przepowiednie oraz zmarłych,więc myślę,że to co mówisz jest prawdą.
Mogą? A skąd wiesz, że tak jest? Z chmur, tak samo jak i z gwiazd można zawsze sobie coś wyobrazić, ale oczywiśćie jeżeli człowiek będzie wierzył, to może się to spełni :)
leszek

Post autor: leszek »

dokładnie!
Przecież przepowiadanie czy cokolwiek innego z chmur to kompletna bzdura!Jeszcze czegoś takiego nie słyszałem :D
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

Hehe- kościół chce cie zabić... fajna teoria. Serio!!! Ale co z tego że coś takiego widziałeś. Ja widziałam kiedyś stadko cztero-kopytnych- osła, zebre i bawoła. Myślałam że to ma być portret mojego szanownego kolegi (bez obrazy Mirek :D) i wiedziałam od pioczątku że jest osłem i kujonem, ale co do tej zebry... Do dziś nie wiem o co z tym chodzi :D
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

niebo to ekran, a chmury to przekazy od Boga... eeeee, ja widziałem białego króliczka. a najlepsze są "baranki" przy zachodzie słońca... hmmm, rozmarzyłem się, sorka.

p.s.
śmierć to cierpienie, a symbolem cierpienia jest krzyż. ty umierasz (kosa), twoi bliscy cierpią (krzyż).
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

Rany, gdzie się nauczyłeś rozumieć, że tak powiem, przekazy od Boga? Naprawdę, chylę czoła :grin:
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

oj, to wcale nie musi tak być... tak mi się skojarzyło. może ktoś bliski mu umrze i będzie z tego wielki żal. z tego wniosek, że ktoś bardzo kochany przez niego. a czy do tego trzeba było aż przekazu z zaświatów... no to, wybaczcie, ale to pewnie znak, byś chłopie częściej zauważał takie przekazy. mogą równie dobrze nic nie oznaczać. albo twój wnuk cie kiedyś straci i będzie z tego powodu bardzo nieszczęśliwy. ale co najważniejsze napisałem w poprzednim poście.
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

chmury często nam cos przypominają, ale to przez naszą wyobraźnie.
Nikon
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2006-08-01, 16:50
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Nikon »

Ludzki umysl jest tak stwozony ze kojazy sobie obraz ktory widzi z czyms co zdaje mu się ze to przypomina, zalezy to od czynnikow takich jak natezenie swiatla czy kat padania. Chmury maja tez to do siebie ze przypominaja to co się chce zeby przypominaly
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

chmury jak dymy... diabły z wtc np... widziałem kilka filmów z tego... jej, nawet anioła można zobaczyć - serio. strach się bać
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”