Dziwne zdolności

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
_Nameless_
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2005-04-08, 16:16
Lokalizacja: Asylum

Post autor: _Nameless_ »

Jak do mnie ludzie gadają na ulicy, ale nie wiem czy to jest dziwna zdolnosc, czy po prostu wieksozsc miszkancow mego miasta to mowiace do siebie swiry...

Czesto mam tez uczucie deja vu i czuje ze to cos co się przed chwila wydarzylo przysnilo mi się lub kiedys juz w takim czyms uczestniczylem
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Nie wiem czy to mozna zaliczyc do zjawisk paranormalnych, ale za kazdym razem jak sobie zaloze nowy pasek u spodni, to on po jakichs dwoch tygodniach jest wykrzywiony... a takie paski sa dosyc mocne :) Wykluczyli juz u mnie rodzice mozliwosc wykrzywienia go wskutek niewyasciwej postawy i innych tego typu rzeczy...
Hunter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 144
Rejestracja: 2005-01-09, 14:46
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Hunter »

Dziwne zdolności? Czemu dziwne. To są podst. zdolności, których można się nauczyć :)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

wystarczy nosic go przez 8 miesiecy poczawszy od 1 wrzesnia, w tym czasie w dni powszednie nalezy spozywac wylacznie bulki z szynka lub serem :)

[ech... a wszystko przez brak czasu :evil: ]
Hunter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 144
Rejestracja: 2005-01-09, 14:46
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Hunter »

Hmm... Umiejętność aury posiada się od dziecka. Zauważ, że nieraz na ciebie dziecko patrzy (najczęściej nad twoją głowę). Albo do jednego się tuli i lepi, a przy drugim płacze. Dlaczego? Bo on widzi jaki człowiek jest. Umiejętność widzenia aury zanika z czasem, przez nieużywanie i "niszczenie wzroku" poprzez TV, komputer, itp.
Zwierzęta też posiadają tą umiejętność. Wystarczy się wszystkiemu przyjrzeć i zastanowić.
Inne umiejętności być może miał wrodzone, nauczył się ich jakoś (może w snach?), a może rodzice też mają taką umiejętność i to w genach? Tego nie jestem pewien, ale aury tak:)

Pozdr.
H.
_Nameless_
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2005-04-08, 16:16
Lokalizacja: Asylum

Post autor: _Nameless_ »

Wiesz...jakby we mnie ktoś patrywał się przez 2 minuty bez wyraźnego celu to też bym uciekł... a co dopiero małe dziecko :/
Mekto
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 59
Rejestracja: 2005-06-12, 10:05
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Mekto »

Mi czasem z 2 qmplami udaje się telepatia- np. podzas klasówek :D
Dodatkowo czasem czyanie w myślach.
Awatar użytkownika
Enlil
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 173
Rejestracja: 2005-05-25, 14:22
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Enlil »

Często miewam cos w stylu olśnienia podobnego do deja vu. Kiedy cos robie w pewnym momencie uświadamiam sobie, ze juz kiedys byłem w tym miejscu i w tym czasie i robiłem własnie to samo. Mam także cos na wzór empatii - intuicyjnie wyczuwam w jakim stanie umysłu ktos się znajduje.
Aphrodisiana
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 85
Rejestracja: 2004-08-30, 20:13
Lokalizacja: Noc i mrok

Post autor: Aphrodisiana »

Zdolności.......Często korzystałam z pomocy tarota czy wahadełka ( co do wahadełka- to jest normalne, że przekazując mu swoją energię kręci się w stronę o której pomyślisz... potrafi to każdy szary, zwykły, nieobeznany, niewierzący absolutnie w żadne tego typu moce człowiek...)
A jeśli chodzi o takie wynikające same z siebie to...
Mam bardzo rozbudowaną intuicję, często przeczówam co się za chwilę lub w najbliższym czasie wydarzy, miewam prorocze sny, wyczówam emocje a czasami zdarza się, że myśli innych ludzi, kilka razy zdarzyło mi się, że przedmioty w mojej obecności "wędrowały" :lol:
Nom np. samoistnie przesówające się torby, zapalające się nagle w środku nocy radio, telewizor itp. lub na odwrót gasnące... Kiedyś oprócz proroczego snu fizycznie odczułam zagrożenie... Ale nie będę was zanudzać... :530:
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”