Widzę...

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
_Nameless_
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2005-04-08, 16:16
Lokalizacja: Asylum

Widzę...

Post autor: _Nameless_ »

Może już szaleję od tych "szatańskich" gier i książek, od tej całej szkoły i wszystkiego, ale zdarza mnie się widzieć, słyszeć czuć różne rzeczy...pierwsze i najczęstsze to uczucie, że ktoś za mną stoi, choć w rzeczywistości nikogo za mną nie ma...gdy jeszcze chata jest pełna to się nie tak nie niepokoję, ale gdy siedzę sam w domu i o 2:00 czuję, że coś/ktoś za mną stoi ...to ja dziękuję.
Dalej...raz, tez gdy byłem sam w domu usłyszałem na korytarzu (mieszkam w bloku) muzykę...z lat 20-30...wątpię aby ktoś z sasiadów takiego cezgoś słuchał...a na pewno nie około 11 w nocy, do tego dźwięk jakby się przemieszczał...najpierw znajdował się jakby w piwnicy, nastepnie przemieszczał się w górę, aby na 4 piętrze ucichnąc (sam mieszkam na 2 piętrze). Na korytarzu było ciemno, więc niec przez judasza nie widziałem...sytuacja nie powtórzyła się...
Ostatnio miałem takie schizy (może z braku snu), że gramy sobie z kumplami na w-f'ie w piłkę nożna...ktos wywała piłkę w powietrze i na moich oczach ona zaczyna wariować, zakreślając jakby Z, oczywiście to stało się w ciągu 0,1 sekundy, przy mrugnięciu ;/ (2 razy podczas tej lekcji to zobacyzłem)
Czasem, także na moment przed przymknięciem oczu podczas mrugania, widzę dziwne humanoidalne cienie, raz widziałem coś przypominającego kształtem goblina, uciekał on jakby do pokoju gościnnego, drugi raz zobaczyłem cien wielkości ojca (który był wtenczas w pracy) gdy wchodziłem do swojego pokoju.

Co o tym powiecie, eksperci, mam się już iść leczyć, czy do zakonu, czy gdzie?


Edit :

Jak wracam ze szkoły to słyszę głosy przechodniów...tylko, że oni chyba z nikim nie gadają bo ida sami, więc albo słysze ich myśli, albo oni gadają do siebie :shock:
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Z leczeniem poczekałbym :) Możliwe że mieszkasz w miejscu, gdzie znajdowało się np cmentarzysko :?:

W ogóle ile lat ma Twój dom :?:

EDIT

Przechodnie... ja raczej bym się skłaniał ku myślom
_Nameless_
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2005-04-08, 16:16
Lokalizacja: Asylum

Post autor: _Nameless_ »

On jest raczej nowy...na pewno nie jest to jakaś wiekowa kamienica...chyba, że kiedyś tutaj taka stała :/ co do cmentarzyska...to niedaleko jest cmentarz...jakby odsunąć jeden blok to bym go widział z okna :?
Hunter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 144
Rejestracja: 2005-01-09, 14:46
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Hunter »

No to masz odp.

Może one coś od ciebie chcą? Idź na cmentarz i porozmawiaj z nimi. Ale się nie bój.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Cmentarz :?: To chyba wszystko wyjaśnia :) Tyle zbłąkanych dusz, dają o sobie znać po prostu...
_Nameless_
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2005-04-08, 16:16
Lokalizacja: Asylum

Post autor: _Nameless_ »

Tylko mi nie wmawiajcie, ze jestem jakimś medium :snooty:
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Przecież takie rzeczy zdarzają się zwykłym ludziom...
_Nameless_
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2005-04-08, 16:16
Lokalizacja: Asylum

Post autor: _Nameless_ »

No dobra, a jak wyjaśnić te piłki kreslące Z ? to było tylko przewidzenie czy co...i ci "gadający" przechodnie ?? ;/
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Raczej przywidzenie...
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

nie może masz niedaleko jakieś urządzenie które wytwarza pole elektromagnetycze i one miesza w mózgu powodując halucynacje, jakieś dzwięki itp. a z tą szkołą to pewnie byłeś zmęczony :)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Ja raczej jestem za ingerencją dusz... wszak wiadomo, duch jak chce to może wszystko zrobić...

[temat czyszczę z offtopa - wp_pl jeszcze kilka takich postów i z hukiem stąd wylecisz]
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

...albo zmienić miejsce stałego pobytu ;)
_Nameless_
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2005-04-08, 16:16
Lokalizacja: Asylum

Post autor: _Nameless_ »

Nawet zakłądając , że to dusze...to po pierwej...narazie widziałem je tylko 2 razy, a tak to nic nie robią...więc nie bede się na drugi koniec Polski przenosił
Co do pola elektromagnetycznego...heh...to może być coś z tym, papka mi się z mózgu robi :eh:

Po wiedzcie mi jeszcze co myslicie o tych "szepczacych przechodniach" ... połowa mojego miasta jest powalona i gada do siebie czy ze mna cos nie tak?
_Nameless_
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2005-04-08, 16:16
Lokalizacja: Asylum

Post autor: _Nameless_ »

Problem tkwi w tym , ze to nie jest w tłumie...zwykle na chodniku nie ma nikogo procz mnie i przechodnia (jednego) i jak go mijam to słysze czasem ten szept :/
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Jeśli chodzi o te dźwięki to ja miewam czasami podobne przeżycia, najczęściej "coś" wymawia moje imię. Dziwna rzecz, że to "coś" ma identyczny głos jak moja znajoma :? A ona przecież nie jest duchem...

Takie tego typu wydarzenie które mogło na mnie wywrzeć jakiś większy wpływ miało miejsce kilkanaście lat temu. Leżałem w łóżku i ni stąd, ni z owąd, usłyszałem kawałek jakiegoś ówcześnie bardzo znanego przeboju. Dziś jestem muzykiem ;)
_Nameless_
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2005-04-08, 16:16
Lokalizacja: Asylum

Post autor: _Nameless_ »

To nie jest tak, że oni gadają z dykcją lektora w kościele...to są jakieś bliżej niezrozumiałe teksty wyszeptywane jakby ta osoba gadała sama do siebie
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”