Pomoże mi ktoś?? Widze jakąś dziwną postać !!

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
Kaede
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2008-05-16, 18:53
Lokalizacja: Pabianice

Pomoże mi ktoś?? Widze jakąś dziwną postać !!

Post autor: Kaede »

Witajcie Wszyscy!
Jestem tu nowa i napewno mam mniejszą wiedze od was wszystkich...Ale jednak mam problemy z którymi nie moge sobie poradzić...
Kiedy siedze przy kompie kątem oka widze tą postać, lecz gdy się odwracam od razu znika. Oto jej krótki opis :
Postać jest mojego wzrostu, w czarnym płaszczu z kapturem takim samym jak nosi śmierć, z pod kaptura widzać tylko dziwny uśmiech i włosy takie jak moje tylko dłuższe ( do połowy piersi mniejwięcej ), no i przedewszystkim są kręcone takie jak moje...
Kiedy znika zazwyczaj czuje zimny dreszcz przechodzący mi po plecach. Czasem zastanawiam się czy to nie ja w innym wcieleniu, a może telekineza utworzona przez moją bliźniaczą siostrę której nie mam ?
Chciałabym się skontaktować z tym czymś...ale nie wiem jak... Błagam pomóżcie mi jak umiecie...
Ahh... i jeszcze jedno..od około miesiąca się nie pojawia, a ja się czuje coraz gorzej i widze jwszcze coraz dziwniejsze rzeczy ( szczególnie w nocy..), których nie umiem wyjaśnić... Prosze was o kontakt gg-3186278 tel.- 609760155
Byłabym bardzo wdzięczna...
ewe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2008-05-15, 20:22
Lokalizacja: Anglia

Post autor: ewe »

Jestem w takiej samej sytuacji!powiedz co widzisz w nocy
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

To, co widzimy kontem oka często jest iluzją. Ludzie doszukują się w każdych kształtach twarzy- taka budowa mózgu. Proponuję zrobić sobie przerwę od tematów związanych z duchami- to pomaga, bo czasami takie figle płata nam wyobraźnia, że nie jesteśmy w stanie uwierzyć.
Kaede
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2008-05-16, 18:53
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Kaede »

w nocy...w nocy widze rozne dziwne zeczy.....np. ta postac....a ty ewe ??
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Post autor: Dagmara »

u ewe to trochę inaczej wygląda ona wywołała byt, a tobie bez niczego się ukazuje, może to jakis wampir energetyczny pobierający od ciebie energię, świadczy o tym złe samopoczucie.
To że się nie pojawia to nie znaczy że w twoim otoczeniu go nie ma...
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

... Może to Darnok... Za dużo kontaktów z Paranormalium i już się jakieś paskudne iluzje tworzą....

Ewe, jeśli chcesz pomocy, to ci z Dagą pomożemy. Jednak musisz się nauczyć nie igrać ze złem i sama być światłem, a przynajmniej mieć tarczę.

P.S.

Szczęście, że takich ignorantów jak minister porządku nie ma za wielu... Już pomogliśmy.

To rzeczywiście był demon jakiś, ale dziwi mnie fakt, że był bez obstawy z kilku kurdupli. Mam nadzieje, że się więcej nie pojawi, a jeśli by spróbował, to zarobi śmierdzącym kapciem w czoło i będzie mu "wesoło" ;)
ewe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2008-05-15, 20:22
Lokalizacja: Anglia

Post autor: ewe »

ogólnie przed wywoływaniem duchów ale nie tylko w nocy bo najczęściej w dzień widzę przebiegające cienie.Mówie masakra mam nadzieje ze to nie jakies urojenia..;?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Post autor: Dagmara »

"wywoływaniem duchów"
jak na czas obecny powinniśmy unikać tego typu słów, dlatego iż za zadadanie mamy odpędzić owe byty.
Nie sądzę żeby były to urojenia, ale tak jak Dragon napisał że powinnaś utworzyć ochronną tarczę, spróbuj naświetlić te cienie i nie bać się ich, strachem zło się żywi, więc opanowanie również jest bardzo ważnę, a ono będzie tobie bardzo przydatne przy odwołaniu bytu którego wywołałaś z koleżanką, razem go wywołałyście i razem musicie go odwołać.
ewe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2008-05-15, 20:22
Lokalizacja: Anglia

Post autor: ewe »

jak utworzyć tę tarczę?Czym ona jest?
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Energią, jeśli jest biała lub ma kolor jasny połączony z innym, zależnie od tego koloru odpędza lub przywołuje do ciebie różne istoty.
Im ciemniejsza, tym bardziej łakomym kąskiem dla potworów się stajesz.

Złem określamy czerń. Czerń ucieka od światła i za długo w nim przebywać nie może, bo się jeszcze wybieli, a tego nie chce ;)
Tarcza jak to tarcza, jest twoją zbroją. Miłym podarunkiem dla stworów jest jej kolor, jeśli ciemny i ostrym mieczem, jeśli jasny.
Walka z potworami polega na pewnej trudności i to nie jest siekanie ich tym mieczem. Tylko siła twojej tarczy i możliwości przebicia się przez mrocznych. To zależy od twojego nastawienia, siły umysłu, a więc skupienia oraz na duchowości (rozwijanej poprzez medytację).
Duchy i inne potwory nie są materialne, więc rzucanie w nie krzyżem nie pomoże. Za to pomoże "walka" magią i tutaj im więcej skupienia na coraz to bielszej tarczy, w której środku jesteś (jest ona jak kokon lub kula - przeźroczysta), tym lepsza ochrona i skuteczniejszy atak.
Bycie w tarczy nie przeszkadza ci również strzelić jakiejś maszkary piorunem lub inną falą energii.
W tej magii możesz mieć wiele twarzy, rąk, nóg i może ciebie być tyle, ile zapragniesz - o ile będziesz nad tym pracowała. A tego nie powie żaden stwór, który zabawia się tylko w straszenie i nie pracuje nad samodoskonaleniem siebie.
ewe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2008-05-15, 20:22
Lokalizacja: Anglia

Post autor: ewe »

popracuje nad własną tarczą,mam nadzieje to cos da...przydały by się jakieś ćwiczenia albo cos..

Jest cos takiego?
Jeśli tak to proszę o napisanie w poście
z góry wielkie dzięki:)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Post autor: Dagmara »

ćwiczenia to praca z medytacją miałaś już kiedyś z nią doczynienia ?
jeśli tak to nie będzie to dla ciebie trudne ;)
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Wchodzisz w medytację, rozluźniasz się.

Naświetlasz się biało-żółtą falą energii (wygląda jak mleko, które w ciebie wpływa od czubka głowy aż po stopy). Utrwalasz to w sobie, potem rozświetlasz całe otoczenie, które masz w wyobraźni do bieli - może nie wychodzić, jeśli maszkara jakaś zatrzymuje czar, ale z czasem się uda. Tworzysz dookoła siebie bańkę mydlaną. Skupiasz się na niej, aż w wyobraźni będziesz mogła spokojnie ją widzieć bez wysilania się na tworzeniu projekcji/obrazu jej samej. Żeby ją wzmocnić, wyobrażasz sobie, że jest matowa i odbija światło od ścianek wewnątrz kuli, które ładuje ciebie. Energie światła bierzesz na początku z np nieba - wyobraź tam sobie słońce nad tobą, które nie oślepia ciebie, a wszystkie inne pokraki wręcz przeciwnie.
Na myśl przychodzi mi "Cewka Tesli" - to działa podobnie, tylko, że energia nie musi być piorunem, a po prostu białymi falami.

Po kilku dniach treningów (przynajmniej po 20 minut dziennie musisz się całkowicie na tym skupić), powinnaś mieć tarczę nie do przebicia.
Jeśli potwór się przywali, wzmacniaj tarcze światłem, skupiaj się na tym ponad wszystko co się będzie działo. Wygrasz poprzez wytrwałość.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”