9/11 - nowe szokujące ciekawostki!

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
9/11truth
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2007-10-27, 00:45
Lokalizacja: Kraków

9/11 - nowe szokujące ciekawostki!

Post autor: 9/11truth »

Niedawno wyszły na jaw nowe, szokujące fakty na temat tragedii z 11 września 2001 roku. Tak jak kiedyś wierzyłem w to, że USA są państwem demokracji i wolności obywateli, tak teraz wiem już na 100% co się wtedy wydarzyło i kto za tym wszystkim stał. Wierzyłem głównie w to, że Boeing naprawdę uderzył w Pentagon. Jeszcze do niedawna...

Obrazek

Kolejny świadek wydarzeń z tamtego smutnego dla demokracji dnia, Norman Caner, jest byłym członkiem Marynarki Stanów Zjednoczonych, której baza mieściła się Norfolk w stanie Wirginia. Odpowiadał on za magazyny NS Norfolk (Naval Station Norfolk), w tym oczywiście za ilość broni i wszelkiej maści rakiet, które znajdują się na wyposażeniu okrętów US Navy.

Norman był wzorowym podoficerem marynarki, lecz pewnego dnia, tuż po wydarzeniach 11 września, okazało się, że to nie wystarczy, aby zachować swoje stanowisko i móc dalej służyć swojej ojczyźnie.

Według nieopublikowanego wywiadu przeprowadzonego z Normanem Canerem przez prestiżowy amerykański magazyn o tematyce związanej z marynarką wojenną, "All Hands", 13 września 2001 roku do portu zawinął powracający ze strategicznego patrolu niszczyciel USS Porter (DDG-78). Jego uzbrojenie stanowią między innymi rakiety BGM-109 Tomahawk, czyli popularne i znane na całym świecie "sea-to-surface missles". Nie byłoby w tym nic podejrzanego, gdyby nie to, że po zacumowaniu w bazie oraz po przystąpieniu do standardowej inwentaryzacji i przenosin częsci uzbrojenia do magazynów, okazało się, że na stanie okrętu brak jednego pocisku właśnie typu Tomahawk! Co ciekawe, mimo ewidentnego braku rakiety, kapitan niszczyciela USS Porter, Jason Clark wcale nie zgłosił do magazynierów ani raportu o wystrzeleniu rakiety, ani nawet oficjalnej prośby o uzupełnienie stanu uzbrojenia! Pomimo zdziwienia służb technicznych, wg kapitana okrętu "nie stało się nic szczególnie godnego uwagi"! Norman Caner zgłosił swoje spostrzeżenia u dowódcy bazy, lecz ten również nie uznał incydentu za godnego uwagi, oraz zasugerował Normanowi przejście ponad tym i powrót do wykonywania swoich, jak to określił dowódca, "nieskomplikowanych czynności".

Norman jednak zaniepokojony tą sprawą, zwrócił się do redakcji "All Hands" oraz opowiedział o tym zajściu jednemu z dziennikarzy.

http://www.navy.mil/allhands.asp

Ten tematem się zainteresował i wtedy...

zaczęły się problemy.

Artykuł zablokowano, i nigdy nie wyszedł on poza biuro redaktora naczelnego. Sam Norman wkrótce stracił pracę. Sąd stanu Wirginia uznał go za "nieodpowiednio przysposobionego psychicznie do prowadzenia działań związanych z obronnością kraju", mimo, że służył jedynie jako nadzorca magazynu a jego służba do tej pory przebiegała nienagannie.

Sam dziennikarz, Herbert T. Moore, nieługo potem został przez ten sam sąd pozbawiony prawa wykonywania zawodu.

Najciekawsze jest jednak to, że kapitan Jason Clark ukończył United States Naval Academy w Annapolis w stanie Maryland dzięki wstawiennictwu przyszłego senatora żydowskiego pochodzenia (!) Erica Cantora, który na dodatek jest bliskim znajomym prezydenta Busha.

Od tamtej pory zeznania Normana Canera, jak również i Herberta T. Moore'a nie są brane na poważnie przez władze zarówno wojskowe, jak i polityczne. Sprawa jest bagatelizowana, a tłumaczona zwykłym "wymyślaniem bzdur", podczas gdy cała dokumentacja bazy "była w jak najlepszym porządku".

Sami zainteresowani dopiero teraz postanowili spróbować wyjść z cienia i przypomnieć o tym intrygującym incydencie z Naval Station Norfolk, które wydarzyło się w czasach, gdy całemu światu wmawiano, że zachód zaatakowali arabscy terroryści. Choć sprawa zaczyna dopiero wychodzić na jaw, sami autorzy tych doniesień wstrzymują się jeszcze z pełnowartościową publikacją z obawy o własne życie. Ktoś, kto stał za zabójstwem tysięcy własnych rodaków, z pewnością nie wahałby się zabić w "wypadku" jeszcze dwóch.


Kiedyś wierzyłem, że USA to demokracja, a Bush stoi na czele sprawiedliwości i porządku. Teraz chcę jedynie, aby każdy dowiedział się prawdy i nie bał się o niej mówić, a może z czasem wyjdzie ona oficjalnie na jaw. Im prędzej tak się stanie, tym szybciej prawdziwi winni zostaną ukarani a dusze pomordowanych dostąpią ulgi.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

...a gdzie źródło tekstu?
9/11truth
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2007-10-27, 00:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: 9/11truth »

Żródłem był mój dobry znajomy zza oceanu, który wyjechał tam kilka lat temu. Mieszka w Hampton (niedaleko Norfolk w Wirginii) a jego że tak powiem sąsiadem z ulicy jest właśnie sam Norman Caner. Ale nie wiem czy mogę podać tutaj tak publicznie jego dane osobowe, jeżeli coś to mogę je podać na pw, dobrze?
9/11truth
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2007-10-27, 00:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: 9/11truth »

Na początku pomyślałem dokładnie tak samo. Ale potem zacząłem kojarzyć fakty i przypomniało mi się tak wiele niejasności z pentagonu. To może rzucić nowe światło na to, co uderzyło w ten budynek, bo na pewno nie Boeing.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

No dobra, powiedzmy to jasno:

"Wydarzenia z 11 września były operacją wojska i CIA, a za wszystkim stało lobby żydowskie."

O to ci przecież chodzi, prawda ?
A po co mieliby zabijać własnych obywateli ?
9/11truth
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2007-10-27, 00:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: 9/11truth »

A kto kontroluje teraz i Afganistan i Irak? Myślisz, że zaatakowano by te kraje bez "wojny z terroryzmem"? A kto zacieśnia kontrolę nad obywatelami USA? Wszystko to jest wynikiem wydarzeń z tego jednego dnia...
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Tak właśnie myslę.

Państwo totalitarne (za jakie wielu uważa USA) nie liczy się z opinią publiczną.
Jesli chce na kogoś napaść, to po prostu to robi.
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

a tak w ogóle znajomy "zza oceanu" jest niezbyt wiarygodnym źródłem przynajmniej dla mnie... aha no i tam słyszałem że te wszystkie zdjęcia samolotów to fałszywki i że nie znaleziono wraków... może to był tylko pretekst zrobiony przez USA żeby zaatakować irak dla ropy...
9/11truth
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2007-10-27, 00:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: 9/11truth »

Wiem, że dla innych ludzi ten człowiek moze nie być wiarygodny, ale dla mnie jest i to bardzo, dlatego to piszę. Jeżeli wahacie się choć trochę, to nie miejscie już watpliwości. To Bush stał za tym wszystkim.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Może coś w tym jest, ciekawe tylko, kto wgra wybory prezydenckie w USA, bo jeżeli to państwo totalitarne, to wiadomo jaki będzie wynik :) no chyba, że ci wszyscy ludzie to marionetki Busha :)
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Masakra cywilów jako pretekst ? Nie przeceniajmy się. USA nie potrzebowało społecznego przyzwolenia by rozpocząć wojnę.
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

niby nie ale wiesz zawsze lepiej zachować poparcie ludu nawet jeśli nie jest potrzebne w tej chwili...
9/11truth
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2007-10-27, 00:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: 9/11truth »

Do czasu zanim dowiedziałem się o tym incydencie, popierałem inwazję. Wierzyłem, że to dla dobra cywilizacji zachodniej. Teraz wiem, że ona jest po prostu zgniła jak każda inna.
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

wiedziałem że husajn jest zły itd.. dobrze że już nie rządzi i nie żyję ale powinni szybko i skuteczni pomoc w odbudowaniu państwa i powiedzieć nara ale tak jnie jest są więc tam tylko i wyłącznie dla ropy szkoda mi tylko żołnierzy ale nie wiemy co będzie za ponad 100 dni będą wybory w USA na prezydenta a Bush już nie może kandydować...
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Ropa napędza światową gospodarkę, kto ma ropę, rządzi światem. Czy potrzeba czegoś więcej?
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

oprócz ropy potrzeba jeszcze ludzi którzy będą tą wojnę sponsorować podatkami... żeby wyjść jak najbardziej na +
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

polikopolik, to chyba tak logiczne, że nie trzeba tego wymieniać, bo bez kasy podatników nie ma kasy na wojsko.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

A jak podatnicy nie zechcą płacić, to przyjdzie komornik. Tak czy owak, forsa się zawsze znajdzie.
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

no ale bez podatników nie będzie miał gdzie komornik przyjść więc podatnicy są niezbędni...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”