Fundacja Nautilus

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Nautilus

Post autor: Ivellios »

Zablokował mi konto.
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: Nautilus

Post autor: Crowley »

Hehe. Muszę też kiedyś tak zrobić i się przekonać:) A co do wsadzenia tematu do działu "Niewyjaśnione zjawiska", to z tym akurat się zgadzam:p
Awatar użytkownika
wilku11
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 217
Rejestracja: 2007-01-14, 13:53
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

Re: Nautilus

Post autor: wilku11 »

Witam ponownie po długiej przerwie... :D
Nautilus spece od wszystkiego, wszystko wiedzą. Ufo jest wszędzie i zjawiskiem potwierdzającym jego pobyt na ziemi może być nawet kopczyk ziemi. Oczywiście wtedy gdy spece z nautilusa to potwierdzą...
Jeśli zaś ktoś z nas nawet przyprowadziłby im żywego kosmitę przypuszczam że mogliby orzec iż to falsyfikat... Dodatkowo wszystko napisane w stylu "to już udowodnione tak jest".
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Nautilus

Post autor: Kryptozoolog »

Co do uczulenia na krytykę, to jasno stwierdza ich zaburzenia oraz w niektórych przypadkach wiek... Przecież na onecie jest to samo, jeden człowiek, 10 nicków i 10 różnych poglądów:
1. Haha - Krzyże zostać, Rydzyk prorokiem
2. Fdjupu - Iran zły
3. Lesiu Kaczka - Śmierć Żydom!
4. Komuna - Spójrzcie nam mój nick! Dzięki temu jestem już dorosły i mogę wypowiadać się w tematach, których nie rozumiem!
5. Zdzisia - lusie, cio wi chciecie od niś?
...
Ten cały portal, to jedna wielka ściema... nie wiem jacy ludzie tam przysyłają swoje artykuły, może dlatego że na żadnym innym, porządnym portalu tego nie dadzą widząc te brednie? Dzieci neo, oszuści lecący na kasę i jeszcze raz kilkulatki.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Nautilus

Post autor: Ivellios »

Pozwolę sobie zapodać linka do tematu z "przeżyciami z Nautilusem" pewnego kolesia z innego serwisu:

http://www.paranormalne.eu/forum/dyskus ... t3630.html

Mówię wam, jaja jak arbuzy ;)
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Nautilus

Post autor: Darnok »

Dla mnie Pan Mizera, FN to jeden diabeł. Dalej czekam na obliczenia wskazujące na to, że około 2012 coś się ma stać ;P
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Nautilus

Post autor: Ivellios »

Jeden user na forum FN zapodał linka do notki na moim blogu, opisującej słynne "UFO z baloników" z pytaniem o komentarz ze strony FN. Zamiast komentarza poszedł ban za "Celowe wklejenie linku do strony szkalujacej FN".
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Nautilus

Post autor: Kryptozoolog »

Żenada, niedługo wszyscy znikną z internetu.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Nautilus

Post autor: IteratorZX81 »

Ja bym chętnie Fundacji Duptilus pomógł trafić tam gdzie ich miejsce, ale na razie muszę się jeszcze trochę informatyki poduczyć.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Nautilus

Post autor: Ivellios »

dzodzo, taki eksperyment już zrobił AsaF (przewodniczący działającej niegdyś na Paranormalium "Wirtualnej Grupy Badawczej"). Wziął pierwsze lepsze zdjęcie, po chamsku i z premedytacją domalował jakąś kropkę w Paincie i wysłał to do Nautilusa, pisząc, że jest to zdjęcie UFO. Po tym, jak opublikowali jego "relację", wysłał im drugiego emaila - z wyjaśnieniami, że dali się nabrać. Z tego co kiedyś opowiadał, w odpowiedzi dostał "niezwykle chamsko" sformułowanego emaila, z którego dowiedział się, że to jest UFO i kropka oraz że pieprzy głupoty.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Nautilus

Post autor: Darnok »

Dlatego teraz trzeba się bardziej postarać ;] Może obserwacja w 2 różnych miejscach Polski w jednym momencie przez astronomów- amatorów. Uwzględnimy wysokość, na której znajduje się obiekt tak, by obiekt był w różnych miejscach na niebie (np. z prawej od marsa i z lewej od marsa). Wyślemy dwa zdjęcia, z różnymi barwami (2 piksele obok siebie- czerwony i pomarańczowy, oraz czerwony i żółty tak, by była subtelna różnica). Będą dwa raporty w tygodniowym odstępie. Sprawdzimy, czy panowie czytają te raporty, czy tylko losują i bezkrytycznie we wszystko wierzą i czy potrafią łączyć fakty. Tak przygotowany materiał zdyskredytowałby całkowicie Nautilusa.
Ps. Wiem, że jako członek moderacji "konkurencji" brzmi to bardzo marketingowo, ale nawet gdybym nie był na Paranormalium, to bym taką prowokację chciał przeprowadzić ;]
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Nautilus

Post autor: Ivellios »

Darnok, jest pewne, że ludzie z Nautilusa czytają nasz serwis - patrz sytuacja po publikacji artykułu o dezinformacji w polskiej ufologii i to, co smarowali w komentarzach pod tekstem. Jeśli się zorientują, że jakaś prowokacja wyszła od nas, to możemy mieć przesrane. Weź to proszę pod uwagę.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Nautilus

Post autor: cleric »

proponuje zatem ukryc ten temat lub przeniesc na forum modów :P tam przynajmniej wiemy ze nikt obcy nie przeczyta
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Nautilus

Post autor: Ivellios »

Żadnego przenoszenia, kórdę!, nie ma. :P

Podobnie jak nie będzie żadnych prowokacji ze strony Paranormalium wymierzonych w Nautilusa czy jakąkolwiek inną organizację. Pomimo silnej niechęci do Bernatowicza i jego świty, jestem przeciwny takim akcjom.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Nautilus

Post autor: Darnok »

Ja tylko rzuciłem pomysłem ;]
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Nautilus

Post autor: Ivellios »

Nautilianie się chyba mojego bloga uczepili :P Średnio co kilka dni walą jakieś anonimowe komentarze, że "pluję jadem", że "jak śmiesz oczerniać FN" (krytyka = oczernianie), a to co dzisiaj zobaczyłem to już przeszło wszelkie pojęcie. Osoba podpisująca się jako "Fundacja Nautilus" walnęła taki oto tekst:
Pozdrawiamy paranormalnego buraka z małym fiutem:)
Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że napisała to osoba tak naprawdę niezwiązana z FN - bo gdyby to był ktoś z Nautilusa, to by znaczyło, że ta organizacja osiągnęła już chyba poziom najniższy z możliwych (obym się mylił).
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Nautilus

Post autor: cleric »

ja bym im odpisała soczyściej
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Nautilus

Post autor: Darnok »

Ja bym się nie zdziwił, gdyby była to osoba z oryginalnym poczuciem humoru ;]
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”