Wasze modyfikacje rytow.

amciak
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 114
Rejestracja: 2005-07-15, 01:01

Wasze modyfikacje rytow.

Post autor: amciak »

Jak to jest u Was, czy kiedy praktykujecie jakies ryty staracie się je modyfikowac do wlasnych potrzeb? Zmieniacie je nawet tak dalece, zeby pelnily zupelnie inna fukcje od zamierzonej na poczatku?

Ja akurat nie mam duzego doswiadczenia, ale zawsze keiruje się intuicja.
Mniejszy ryt odpedzenia pentagramu nie sluzy mi tyle do wyciszenia się, ile do siegniecia do mocy, a pzrede wszsytkim - do ochrony. Skupiam się najbardziej na samym kregu i automatycznie czuje go w sytuacjach zagrozenia. czuje jego bariere. to cudowne uczucie.
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Ja nie pamietam, kiedy ostatnio korzystalam z jakiegos juz opracowanego rytualu... zawsze przed podjeciem jakis konkretnych dzialan ezoterycznych, biore moja kochana karteczke, dlugopis (i wszystkie ksiazki "magiczne" jakie tylko mam pod reka) no i zaczynam kombinowac... najpier cel, pozniej zywiol, kolor, zolko, runa.... no, w zasadzie runy ida pierwsze, ale to szczegoly. czesto te "podsuwane" rytualy w ogole do mnie nie przemawiaja. no a po co marnowac czas, na cos, co zupelnie do nas nie dociera (czytaj-jest przez to kompletnie/malo skuteczne)

No i juz wiem. korzystam z przygotowanych rytow, kiedy sprawa jest dla mnie dosc nietypowa i sama nie wiem jak ja ugrysc ;) w tedy lepiej moze skorzytac z wyprobowanego sposobu. natomiast kiedy jakis ryt mi przypadnie do gustu, to zawsze jakos tak dziwnie wychodzi, ze musze go jakos przerobic, zeby byl bardziej moj :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Inne”