Łączenie

Awatar użytkownika
Evevek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2005-04-23, 14:13
Lokalizacja: z daleka

Łączenie

Post autor: Evevek »

Jest wiele źródeł na których można się opierać we wróżeniu, ale niektóre przeczą sobie nawzajem. Co sądzicie o łączeniu wielu sposobów wróżenia za jednym razem? Czy jest to wskazane, czy może przeciwnie? :)
Maeveen

Post autor: Maeveen »

wrecz przeciwnie ! na targach ezoterycznych jeden wyklad prowadzila wróżka i tam się dowiedzialam, ze technik wróżenia nie można łączyć , chociaż teoretycznie, każda techniką powinno wyjść to samo o ile dotyczy tego samego pytania, ale tak czy siak łączyć się nie powinno , jak tarot, to tarot, jak runy, to runy. Ta wrozka mowila, ze jesli wróży z ręki i nagle ktoś ją prosi o runy, to po prostu przerywa, nic nie wyjawiając i rozkłada runy.... tak to już jest :wink:

P.S. notabene tak samo jest z amuletami z różnych kultur, że nie powinno się nosić równocześnie np : krzyża , znaku om i pierścienia atlantów , ale to już inna kwestia :P
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Cos jest w tym, co piszesz Maeveen i pewnie masz racje, ale... ja się tylko pytam - dlaczego tak jest?
Maeveen

Post autor: Maeveen »

hmm, wiesz, tak naprawdę , ta wróżka tego nie powiedziała... wyjaśniła to tylko na przykładzie 2 potraw , które lubimy , ale które w połączeniu smakowałyby obrzydliwie ...

Ja myśle, ze może to być związane z szacunkiem do danej techniki wróżbiarskiej ....
Z szacunku np. do run, przy wróżeniu z run, nie bede się wspierać żadnymi kartami, bo wtedy runy mogłyby odmówić mi pomocy, udzielenia odpowiedzi, bądź zrobić to niepełnie... Myśle, ze moze o to wlasnie chodzic :wink:
Awatar użytkownika
Evevek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2005-04-23, 14:13
Lokalizacja: z daleka

Post autor: Evevek »

Ja myśle, ze może to być związane z szacunkiem do danej techniki wróżbiarskiej ....
Z szacunku np. do run, przy wróżeniu z run, nie bede się wspierać żadnymi kartami, bo wtedy runy mogłyby odmówić mi pomocy, udzielenia odpowiedzi, bądź zrobić to niepełnie... Myśle, ze moze o to wlasnie chodzic
Właśnie o tym myslałem. Wksiążce, którą niedawno nabyłem jest opisany pogląd, jakoby różne techniki wróżenia mogło się uzupełniac wzajemnie, np. tarot + runy. Do tej pory spotykałem się tylko ze zdaniem, że nie powinno się łączyc, więc trochę mi to namieszało. Dzięki ;).
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Inne”