Chiromancja

Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

To się powinno znajdowac w dziale Inne i tam to przenosze. A do tematu nic nie wniose niestety :P
Awatar użytkownika
Evevek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2005-04-23, 14:13
Lokalizacja: z daleka

Post autor: Evevek »

Ja też nic nie wniosę - nie zajmuję się tym i nigdy mnie to nie interesowało :P. Ale jesli ktoś się zna, to chętnie poczytam ;).
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

A mnie to swego czasu interesowalo. coz... tak w zasadzie to dalej mnie interesuje, ale jest dla mnie za skomplikowane... :P jak probowalam zinterpretowac swoja dlon, to mi się az w oczkach zaczelo mienic... stanowczo za duza mam tam tych wszystkich kreseczek, gwiazdek, kwadracikow, linii... wzgorkow i dolin, ktorych czesc powinna byc w zupelnie innym miejscu. :P
Awatar użytkownika
Aradia1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2005-07-11, 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Aradia1 »

Kiedyś tak z ciekawości poczytałam sobie o podstawach (bardzo mało), ale niestety wyszło mi że umre pare razy w moim życiu. I coś czuje że to się nie sprawdzi :grin:
Nie znaczy to że nie wierze w chiromancje, po prostu za dużo tam linii. :D
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Aradia1 pisze:po prostu za dużo tam linii. n
a nie mowilam...? nie tylko ja mam z tym problemy :D
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

UFOresearcher, ja nie owie, ze nie dziala... aj tyko mowie, ze za trudne jak na moj kurzy mozdzek :P
taki
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2005-07-09, 00:39

Post autor: taki »

Kształt dłoni, rozmieszczenie linii i wzgórz zmienia się w czasie w zależności od nowych okoliczności. Podobnie jak w Astrologii jest wiele czynników występujących naraz. Rozpatrywanie np. samej linii życia może doprowadzić właśnie do błędnych wniosków. (ktoś stwierdził, że wynikła kilkukrotna śmierć).
Prognoza na podstawie Chiromancji nike jest wieczna i będzie się zmieniać w zależności wyborów na które mamy wpływ.
Awatar użytkownika
Mentor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2005-08-28, 18:25
Lokalizacja: Z Kłodzka

Post autor: Mentor »

Ariada1. wyszlo ci ze umrzesz kilka razy w swoim zyciu, dlatego ze poprostu bedzie kilka takich "okazjii".
jezeli odpowiednio się umie interpretowac znaczenie dloni mozna "dojsc do konca" i uniknac wwsyzskich "okazji" i "zejsc" naturalnie.
jedna z rzeczy jakiej się ucze jest takze chiromancja.
ze wszyskich systemow wrozenia jest, moim zdanie, najprostsza i naj bezpiecziejasza:D.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Inne”