Dosyć dziwny rozwój czakr...

Awatar użytkownika
dzidaa
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2011-03-15, 14:08

Dosyć dziwny rozwój czakr...

Post autor: dzidaa »

Kiedyś dosyć intensywnie próbowałam rozwijać swoje czakry... Z nie najlepszym efektem. Przez długi czas w ogóle nic nie czułam. Potem słabe mrowienie w czterech pierwszych czakrach (w czakrze serca najwyraźniejsze). Po jakimś czasie sobie odpuściłam. Regularne wykonywanie jakiejś czynności i pracowitość nigdy jakoś mnie nie cechowały. Czakrami zajmowałam się sporadycznie, jak mi się nudziło i nie miałam co robić. (Haha, chyba nie najlepiej to o mnie świadczy :lol: ) No więc skoro odpuściłam sobie rozwój czakr to powinny być zaniedbane i uśpione, tak? Ostatnio właściwie bez niczego doskonale wyczuwam wszystkie swoje czakry, widzenie aury też jakoś się polepszyło (jeszcze nie widzę kolorów, ale i tak jest coraz lepiej), otoczenie tak jakby... zaczyna reagować na moją wolę, mocno polepszyła mi się intuicja, coraz lepiej wyczuwam energię w swoim ciele, a także do pewnego stopnia w swoim otoczeniu... No niby słyszałam, że w okresie dojrzewania czasem mogą się pojawić różne ciekawe zdolności, które z czasem przechodzą, ale one są samoistne i dosyć, no... spektakularne (np. telekineza), a ja tak po prostu, świadomie bawię się swoją energią tak jakby... Dlatego coś nie bardzo mi pasuje ta opcja. Zawsze zostaje jeszcze opcja, że sobie to wszystko wmówiłam, ale w to też nie bardzo wierzę. Czy ktoś ma jakiś pomysł co może być przyczyną takiej zmiany?
Artur28
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 107
Rejestracja: 2007-12-27, 13:12
Lokalizacja: Radomsko

Re: Dosyć dziwny rozwój czakr...

Post autor: Artur28 »

A czy coś musiało być powodem, po prostu zareagowałaś tak w tym czasie, spróbuj to wykorzystać :grin:
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Aura i czakry”