Aura

Awatar użytkownika
katerinajozwiak
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 56
Rejestracja: 2008-06-12, 00:01
Lokalizacja: Łódź/edynburg

Aura

Post autor: katerinajozwiak »

Witam mam pytanie, spotkalam się dzisiaj z kolezanka i troche bezwiednie przygladalam się jej aurze, kiedy zanotowalam cos co wygladalo jak aura wewnatrz aury?? nie wiem nawet jak mam to wytlumaczyc. Jedyne miejsce gdzie to widzialam bylo ponad czakra krzyzowa, stad moje pytanie brzmi czy mozliwe ze ona jest w ciazy a ja zobaczylam aure jej nienarodzonego dziecka ?? nie zapytalam jej o to bo dopiero teraz przyszlo mi to do glowy, ale wiem ze ona i jej maz staraja się o dziecko wiec moze wreszcie im się udalo ??
Awatar użytkownika
Morburg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2011-05-17, 04:39
Lokalizacja: Kujawsko pomorskie
Komentarze: 1

Re: Aura

Post autor: Morburg »

Hm tak to możliwe ale najwidoczniej masz bardzo wyostrzone zmysły gratuluje ci tych zdolności i także gratuluję im dziecka hm a jaki miała ona kolor jeżeli można spytać ja z zazdrością patrzę na ludzi co potrafią widzieć aurę człowieka :)
Awatar użytkownika
katerinajozwiak
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 56
Rejestracja: 2008-06-12, 00:01
Lokalizacja: Łódź/edynburg

Re: Aura

Post autor: katerinajozwiak »

Podstawowa Aura mojej kolezanki byla w kolorze zielonym z czerwonymi akcentami, jak sadze te akcenty czerwone odzwierciedlaly jej nastroj w tym momencie. Natomiast jesli chodzi o ta dodatkowa aure to byla albo bardzo jasnym niebieskim albo bialym z niebieskim. Morburg ja dosc dawno temu nauczylam się widziec aury pomagajac sobie ksiazka Trenig widzenia aury, niestety nie pamietam juz kto byl autorem i czy taki byl dokladnie tytul.

pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz, bede czekac teraz na dobra nowine od znajomej ze naprawde dzidzia siedzi u niej w brzuchu :)
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Aura

Post autor: Vampirio »

Ja obstawiam na chłopca (to nie z powodu koloru). Napisz gdy będzie coś wiadomo.
Ostatnio zmieniony 2011-05-26, 23:10 przez Vampirio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
katerinajozwiak
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 56
Rejestracja: 2008-06-12, 00:01
Lokalizacja: Łódź/edynburg

Re: Aura

Post autor: katerinajozwiak »

Vampirio a moge spytac dlaczego tak uwazasz? tak z czystej ciekawosci się pytam czy to mozna w jakis sposob stwierdzic na podstawie aury ?? pytam dla samej siebie bo moi znajomi uciesza się z dziecka kazdej plci tego jestem pewna.

Napewno dam znac jak cos wiecej bedzie wiadomo :)
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Aura

Post autor: Vampirio »

Nie wiem tak obstawiam. Natomiast moja starsza siostra (31 lat) jak spojrzy na kobietę to od razu wie czy jest w ciąży i jakiej płci będzie dziecko.
Ostatnio zmieniony 2011-05-27, 17:04 przez Vampirio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
katerinajozwiak
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 56
Rejestracja: 2008-06-12, 00:01
Lokalizacja: Łódź/edynburg

Re: Aura

Post autor: katerinajozwiak »

O kurcze, znalam kiedys taka osobe, to byla starsza pani, ktora się opiekowalam, mowila moim kolezankom ze sa w ciazy zanim jeszcze one na to wpadly. Niestety umarla jakis czas temu :( Vampirio Twoja siostra musi byc bardzo wyczulona jak sadze na takie sprawy ? Mnie się nigdy wczesniej nie udalo zobaczyc aury nienarodzonego jeszcze dziecka.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Aura

Post autor: Vampirio »

Ona niestety nie wierzy w magie, duchy, aurę czy nawet nadprzyrodzone zdolności chociaż sama jedną posiada.
Awatar użytkownika
katerinajozwiak
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 56
Rejestracja: 2008-06-12, 00:01
Lokalizacja: Łódź/edynburg

Re: Aura

Post autor: katerinajozwiak »

Moze jeszcze uwierzy, a moze nie chce się na to bardziej otwierac. Tak tez moze byc :)
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Aura

Post autor: Vampirio »

Ona wierzy w Boga, a według ,,Biblii'' wszystko co okultystyczne jest złe :-(
Awatar użytkownika
katerinajozwiak
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 56
Rejestracja: 2008-06-12, 00:01
Lokalizacja: Łódź/edynburg

Re: Aura

Post autor: katerinajozwiak »

to w jaki sposob twoja siostra tlumaczy sobie ta zdolnosc?? Jesli wierzyw Boga i Biblie to musi to traktowac jako swego rodzaju dar a to nie moze byc zle.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Aura

Post autor: Vampirio »

W naszej rodzinie od dawna też wszyscy znają zawsze sprawdzającą się wróżbę na ilość dzieci i ich płeć. Jest skuteczna, mojej mamie i cioci zrobiono ją gdy były pannami i się sprawdziło, mojej siostrze też (drugiej).
w odpowiedzi na twoje pytanie. Ona twierdzi, że jak kobieta jest w ciąży to wygląda inaczej z chłopcem a inaczej z dziewczynką (chodzi tu o wczesną ciąże, że nic po niej nie widać z reguły nawet sama o tym nie wie), ja nie widzę w każdym razie żadnej różnicy.
Ostatnio zmieniony 2011-05-27, 18:24 przez Vampirio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
katerinajozwiak
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 56
Rejestracja: 2008-06-12, 00:01
Lokalizacja: Łódź/edynburg

Re: Aura

Post autor: katerinajozwiak »

To bardzo ciekawe z ta wrozba :) jednak nie jestem pewna czy chcialabym wiedziec ile bede miala dzieci i jakiej beda plci. Dam znac co do plci dzidziusia jak juz wszystko bedzie potwierdzone. Pozdrawiam

-- 02 się 2011 15:53 --
Vampirio pisze:Nie wiem tak obstawiam. Natomiast moja starsza siostra (31 lat) jak spojrzy na kobietę to od razu wie czy jest w ciąży i jakiej płci będzie dziecko.
Witam,
kolezanka jest juz po usg, jest duze prawdopodobienstwo, ze bedzie to chlopiec, jednak lekarz nie byl na 100% pewny.

pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Aura i czakry”