Otwieranie czakr...

SorryAboutThat
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2009-08-03, 13:03

Otwieranie czakr...

Post autor: SorryAboutThat »

Bry :D
Jak widać jest to mój pierwszy post... więc jeśli dałam ten temat w niewłaściwy dział to proszę nie bić, bo jeszcze nie całkiem się tu orientuję :|
Mam problem... już dość długi czas interesuję się ezoteryką. Jednak dotąd zazwyczaj tylko czytałam o czakrach, energii, zdolnościach paranormalnych, jak wizualizować itp. Wczoraj postanowiłam więc otworzyć czakrę Trzeciego Oka (bardzo inteligentnie, na samym początku :shock:). Tuż przed snem rozpoczęłam wizualizację. Jednak właściwie to nic mi się nie działo - nic nie czułam, więc zrezygnowałam i poszłam w końcu spać. Ciężko mi jakoś było usnąć, ale w końcu mi się udało. Potem się obudziłam, bo wydawało mi się że coś słyszałam. Nie mogłam już przez całą noc zasnąć, miałam jakieś dziwne uczucie. Nad ranem jednak usnęłam. Potem jak się obudziłam to czułam się tak masakrycznie wyczerpana... spróbowałam więc wizualizacji wszystkich czakr, zaczynając od czakry podstawy, wizualizowałam też zamykanie Czakry Trzeciego Oka. Jednak i tak nic to nie dało - cały czas czuję się wyczerpana i pozbawiona energii, ale gdy chcę się położyć drzemnąć to oka nie mogę zmrużyć. I jeszcze jakoś jest mi niedobrze.
Czy to możliwe, że udało mi się otworzyć czakrę Trzeciego Oka? Podczas wizualizacji nic nie czułam, a podobno podczas otwierania jakiejkolwiek czakry to czuć coś. Może po prostu moja podświadomość "wmówiła" sobie podczas wizualizacji że niby "musi się coś dziać" i dlatego teraz takie coś odczuwam?
sosnowiczanin

Re: Otwieranie czakr...

Post autor: sosnowiczanin »

Nie cytuj niepotrzebnie całych postów! Ivellios

tak, ale posypała Ci się energetyka.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Aura i czakry”