Czy to aura? o.O

Usunięto użytkownika 4580

Re: Czy to aura? o.O

Post autor: Usunięto użytkownika 4580 »

Gdyby błysk nieba mnie oślepiał to by większość nieba była jaśniejsza... nawet jeśli słońce jest za chmurami ciemnymi to i tak widać... ehh :/
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Czy to aura? o.O

Post autor: asto »

Dalej trzymam się mojej racji ;)
Spróbuj sobie poćwiczyć w mniej przestrzennych miejscach, np. w domu..
BadFate
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2009-11-02, 02:21
Lokalizacja: Z zagranicy
Komentarze: 3

Re: Czy to aura? o.O

Post autor: BadFate »

Widzenie aury to stosunkowo latwa umiejetnosc do wycwiczenia, wystarczy po prostu co jakis czas poswiecic na to troszke czasu, zmieniac obiekty i wplywy czynnikow zewnetrznych jak kolor swiatla obserwacji, na poczatku zawsze widzi się cienitka biala otoczke, ktora w miare treningow i przyzwyczajania mozgu do odbierania takiej informacji stopniowo rosnie i nabiera kolorow. Obserwujemy widzeniem bocznym, ktore jest bardziej wyczulone na ruch oraz inna percepcje. Nieozywione przedmioty takze maja aure, jest to aura koloru, aura ludzka jest piekna i roznobarwna, ja obserwuje ja jako delikatne plomienie.
Z tego co mi wiadomo chyba kazdy jest w stanie nauczyc się tej "umiejetnosci" wiec jesli naprawde chcecie - work it hard.
Pozdrawiam
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Czy to aura? o.O

Post autor: Ruskof »

Cwiczenia takie probowalem kilka miesiecy temu,wpatrywalem się w szare mydlo,az osiagalem niezwykle stany swiadomosci,tak jak komentarz powyzej,na poczatku widzialem biala otoczke,ale mnie znudzily owe cwiczenia i zaprzestalem.Odnowie je,gdyby byl ciekawy efekt to napisze o nim tutaj :)
BadFate
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2009-11-02, 02:21
Lokalizacja: Z zagranicy
Komentarze: 3

Re: Czy to aura? o.O

Post autor: BadFate »

Wlasnie jak to w zyciu bywa zeby cos osiagnac trzeba na to ciezko zapracowac :grin: , to ze się nudzi to normalna sprawa bo na postepy i widoczne efekty trzeba troszke poczekac. Cwicze ta (powiedzmy) umiejetnosc juz trzeci rok, wiec moge troche wskazowek zamiescic jesli kogos interesuje widzenie aury. Dodam ze nie urodzilem się z ta zdolnoscia ani sama nie przyszla razem z wiekiem, zaczelo się wszystko od pracy z energia (czakry i ich rozwiajnie. kundalini), i jakos wtedy sporadycznie zaczynalem widziec cienitka bialo-siwa powloke wokol przedmiotow, zainteresowalem się tym , poszperalem w necie (duzo pomogly ksiazki R.Bruce'a) i metoda prob-bledow zaczalem to drazyc i rozwijac (szczegolnie zafascynowala mnie aura ludzka, wyjatkowa niz inne).
Jesli chodzi o przydatnosc zauwazania ludzkiej aury , mysle ze mozna bylo by zastosowac ja do diagnozowania chorob ale takze (o czym byla mowa wczesniej) i ludzkich emocji. Dla mnie osobiscie widzenie aury to element samorozwoju i szukania odpowiedzi, daje mnostwo satysfakcji utwierdzajac w hmm.... slusznosci? ze czlowieka ogranicza on sam i jego strach przed nieznanym , strach ( jesli ktos woli mozna zastapic twierdzeniem "zdrowy rozsadek"- ktory mimo wszystko czasem pomaga a ktorego niestety mam malo :) ) Sukcesy jakie się napotyka pchaja dalej, jak daleko Bog jeden wie.
Taki maly drobiazg na koniec, treningi widzenia aury i pracy z energia u mnie i u mojej znajomej odblokowalo calkiem bezwiednie takze inne rzeczy, jak l2, spontaniczne oobe ale takze i te mniej przyjemne jak wyczuwanie roznych niewidzialnych gosci, koszmarne i cholernie ciezkie sny oraz rozne dziwne sytuacje, wiec mysle ze wszystko ma swoja cene. Jesli uwazasz ze jestes w stanie podolac i isc dalej ta sciezka, zrob dwa kroki i zapytaj się ponownie :) Jesli czujesz się chocby niekomfortowo, zawroc bo to doczego dojdziesz zmieni cie na zawsze. Pozdrawiam BadFate
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Czy to aura? o.O

Post autor: Ruskof »

Badfate-Zapomniales o tym ze cierpliwosc tez się bardzo liczy,ale ogolnie mysle ze jesli do 3 lat umiesz widziec aure ludzka to powinienes moc odpowiedziec na pytania poczatkujacych ludzi w tym tu :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Aura i czakry”