Aury

Heretica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2005-06-28, 11:20
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: Heretica »

Junior pisze:na razie zamierzam na tyle to wycwiczyc zeby widziec aure na zawolanie :grin:
Powodzenia!! :grin:
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Miałam swego czasu do czynienia z bardzo miłym i zacnym czowiekiem (mam nadzieje, ze nie pierwszy i nie ostatni raz...) ktory siedzi dosc mocno w temacie szeroko pojetej ezoteryki i okultyzmu. czlowiek ten nie widzi aur, ale je "czuje" i "po prostu wie" co się ewentualnie dzieje.
jezeli chodzi o widzenie (tekie realne, wzrokowe) aury, to mowil mi o swojej kolezance, ktora się odblokowala na tyle, ze widzala wszystko. doslownie wszystko. kazda plamke, odcien, zanieczyszczenie, smuge, wszystko. po pewnym czasie nie wytrzymala i musiala się zglosic do jakiegos znajomego, zeby ja znowu "zablokowal", bo juz nie mogla wytrzymac... uslyszalam na zakonczenie opowiesci, ze nie sztuka jest zobaczyc aure, ale moc kontrolowac sytuacje, kiedy chce/nie chce się jej widziec.
ech... opowiastka opowiastka, ale i tak mogla bym zobaczyc choc troche... i odblokowac się... tak minimalnie... :P
Heretica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2005-06-28, 11:20
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: Heretica »

Ja naszczęście widzę aure wtedy tylko kiedy chce, a kiedy nie chce to nie widze choc ostatnio miewam częste spontaniczne widzenie aury...ale opowiastka ciekawa, choć nie rozumiem jej tak jakbym chciala naprawde-skoro ta osoba posiadla taką moc to przeciez mogla jej uzywac w drugą stronę czyz nie tak?? a tu jak się okazuje tak się nie da...czy aby to nie bylo jakies powazne zaburzenie spowodowane jakimiś niedociągnięciami?? bo skoro posiadla takie umiejetnosci to chyba musiala je jakoś wypracowac...czyżby one panowaly nad nia??nie rozumiem tego no ale coz taka moja natura....
Heretica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2005-06-28, 11:20
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: Heretica »

Mam takie pytanie: czy istnieje czarna aura-takiej jeszcze nigdy nie widzialam i jak zmienic kolor swej aury na taki na jaki się chce??wie ktos coś na ten temacik?? :razz:
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

nie wiem jak z czarna, ale zmienic mozna, poprzez zmienianie i rozwijanie siebie z tego co wiem. zmienia się tez zaleznie od nastroju.

[ Dodano: 2006-02-27, 21:36 ]
ah i przed chwila stalo się cos dziwnego. chcialem w sumie w ogole sprawdzic czy bez cwiczen zobacze aure. Wiec 20 minut patrzylem się na swoja reke na czarnym tle w zaciemnionym pokoju. po jakichs 15 minutach....... osleplem... tzn nie do konca (zaznaczam ze nie mrugalem w ogole, ale mi to nie przeszkadza ja moglbym w ogole nie mrugac). chodzi o to ze falami widzialem i nie widzialem, fale trwaly jakies 5 sekund, wystepowaly na zmiane. Ale co najdziwiejsze, w fali w ktorej praktycznie nic nie widzialme, jedyne co moglem zauwazyc to byla wlasnie moja reka, ktora bardzo leciutko swiecila na zolto, a raz na czerwono. wygladalo to jakby w niektorych miejscach byla pokryta cienka warstwa fosforu. Spotkal się ktos kiedys z czyms takim?:>
Heretica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2005-06-28, 11:20
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: Heretica »

Mnie się tak czasem Fenikt zdarza jak wchodze w silny stan medytacyjny(powiedzmy ze tak to nazwe, ale nie czepiac się nazwy). Ale mam pytanie-ty widzisz aure na czarnym tle a ja raczej na białym, choć czasem na kolorowym też ale zadziej i czytalam ze tylko na czarnym tle mozna widziec prawdziwą aure a na bialym to nie aura tylko zwidy...czy to mozliwe??bo mnie wydaje się ze nie bo ja i na czarnym miewam spontaniczne widzenia ale i na bialym tez....choc przyznam ze na bilaym widze znacznie lepiej...czy to ma jakies znaczenie??
Maeveen

Post autor: Maeveen »

nie, nie, nie ma wcale żadnych takich podziałów. Aure mozna doskonale widzieć na każdym tle, chociaż zawsze zaczyna się od czarnego lub białego, bo tak widać wyraźniej, ale zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku mozna zobaczyć aure, a nie tylko zwidy :wink:
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

cala aura moze miec nawet promien 1.5 m albo i wiecej :)
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

byla, po prostu musisz cwiczyc, z czasem bedzie widac wiecej
Heretica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2005-06-28, 11:20
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: Heretica »

Fenikt pisze:byla, po prostu musisz cwiczyc, z czasem bedzie widac wiecej
Dokładnie. Im więcej ćwiczysz tym lepiej ci to idze, ale ja jakos nie moge się odblokować, pozatym potrzebuje jakis zaawansowanych ćwiczeń...a z tym już są większe problemy...
Avada

Post autor: Avada »

Patrząc przez długi czas na palce widzę wokól nich aurę, a po chwili te palce zaczynają jakby znikać :D

Co do aury to jest albo ognista (<lol> moja liczba urodzenia kojarzy mi się z ogniem), albo, co zdarza się częściej jest w odcieniach ciepłej zieleni i jestem z tego dumna :D (liczba z mojego imienia i nazwiska odpowiada temuz kolorowi :D podobnie z nicku bo są to takie same liczby ;) )

Jeszcze jedna moja liczba kojarzy mi się z granatem ale ja granatowej aury nie widziałam jeszcze :D moze to dlatego że to tam coś z mądroscią się kojarzy... :P

Miewam tyż aury białe ;) ale zielony i tak wymiata, poza tym - jak pisalam mam zieloną aurę najczęściej :P Domyślam się czemu :P (złowieszczy śmiech :twisted:) kto wie co znaczy mój nick ten pewnie też ... 8)
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Kura pisze:Miałam swego czasu do czynienia z bardzo miłym i zacnym czowiekiem (mam nadzieje, ze nie pierwszy i nie ostatni raz...) ktory siedzi dosc mocno w temacie szeroko pojetej ezoteryki i okultyzmu. czlowiek ten nie widzi aur, ale je "czuje" i "po prostu wie" co się ewentualnie dzieje.
Mam teraz dokładnie to samo. Nie widzę aur (w sensie wizualnym), ale je czuję... W sumie podoba mi się to... :D
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Aura i czakry”