11/11/11 jest się czego bać?

Dyskusje na temat przepowiedni przyszłych zdarzeń
Abraham
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2011-08-23, 14:46

11/11/11 jest się czego bać?

Post autor: Abraham »

SPAM
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: 11/11/11 jest się czego bać?

Post autor: cleric »

wiem tylko tyle, ze 11.11 świętujemy niepodległość, pierwsze słyszę o jakiś przepowiedniach :] kolejna magiczna data jak i sto poprzednich, kiedy coś się miało stać a wyszło jak zwykle :]
Niezarejestrowany

Re: 11/11/11 jest się czego bać?

Post autor: Niezarejestrowany »

Nie ma niczego magicznego w datach, bo to, że teraz mamy rok 2011, to tylko kwestia widzimisię pewnego władcy z odległej przeszłości, że wymyślił sobie, który rok będzie rokiem zerowym. Nie jest tak, że (nawet jeśli jezus istniał) ów rok zerowy jest naprawdę datą narodzenia chrystusa. To, że dzisiaj używamy nadal tego systemu to tylko kwestia wygody, bo inaczej musielibyśmy się na nowo uczyć wszystkich dat - powodzenia mężowie tego świata :D
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: 11/11/11 jest się czego bać?

Post autor: Dagmara »

A ja tak właśnie ostatnio się zastanawiałam, kiedy ktoś wyskoczy z tą datą i proszę, nie trzeba było długo czekać ;]
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: 11/11/11 jest się czego bać?

Post autor: Darnok »

Strzelam, że to Cleric akceptowała post.
Kolejne artykuły z linkami prowadzącymi do innych stron NIE akceptuj. Jak masz wątpliwości, to wiesz, gdzie pisać. Temat zostawiam, bo się dyskusja zrobiła.
Abraham
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2011-08-23, 14:46

Re: 11/11/11 jest się czego bać?

Post autor: Abraham »

Dyskusja się zrobiła owszem i dlaczego nie można jej kontynuować. Jak kolejne osoby będą widziały o co mi chodzi jak nie mają dostępu do artykułu, który wstawiłem po to , by inni mogli mnie zrozumieć (miałem przepisywać treść i zostać posądzony o plagiat, czy raczej ubierać to we własne słowa i jeszcze coś przekręcić i zostać później wyśmianym).
Proszę o przywrócenie tematu, aby inne osoby miały szansę w pełni wypowiedzieć się.

btw. nie chodzi mi o żadne końce świata

pozdr
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: 11/11/11 jest się czego bać?

Post autor: Dagmara »

Abraham samą dyskusję na ten temat jak najbardziej możesz prowadzić, szczególnie, że ona już powstała. A żeby inni wiedzieli o co w temacie chodzi to po prostu opisz wszystko własnymi słowami w skrócie, jeśli będą osoby zainteresowane to same równie dobrze mogą sobie poszukać szczególniejszych informacji w internecie.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: 11/11/11 jest się czego bać?

Post autor: Darnok »

Proszę o przywrócenie tematu, aby inne osoby miały szansę w pełni wypowiedzieć się.
Nie przywrócimy nic. Od razu mogę też napisać, że na tym forum anchory nie działają, bo linki mają odpowiednie atrybuty. Jakbyś przypadkiem okazał się znajomym ludzi od "poznaj datę śmierci", to im też to przekaż.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: 11/11/11 jest się czego bać?

Post autor: Vampirio »

Jest czego się bać!!! A mianowicie ludzi szukających w każdej dacie końca świata i innych nadzwyczajnych wydarzeń.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: 11/11/11 jest się czego bać?

Post autor: Ivellios »

Nic dodać, nic ująć. Zamykam.
Zablokowany

Wróć do „Proroctwa i przepowiednie”