Mabbas- przepowiednia

Dyskusje na temat przepowiedni przyszłych zdarzeń
Shaolin0
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 89
Rejestracja: 2005-12-21, 23:41
Lokalizacja: z Kosmosu

Mabbas- przepowiednia

Post autor: Shaolin0 »

Ivellios tu ostatnio pisał coś o Mabbasie, że niby miał być to Saddam Husajn, bo jeśliby przeczytać od tyłu słowo Mabbas wyjdzie Saddam, no i po .śmierci Mabbasa mialo się coś wydarzyć... dokładnie nie pamiętam,. bo nie moge odnaleźć tego tematu (tak jakby już go nie było, nawet nie wiem czy do przepowiednia nostradamusa...). Jeśli to przepowiednia Nostradamusa, to czemu miałby tak mocno przekręcać te literki, bo była już taka przepowiednia z Histerem, jak poźniej się okazalo wszystko wskazuje na Hitlera(nazwy podobne, prawda? Hister=Hitler), ale dlaczego miałby przekręcać tak mocno Saddama ? od tyłu czytać ? Wiem, że miał te problemy z jakimiś frajerami co uważali, ze to jakieś czary, ale nie o to mi chodzi :) Poprostu dzisiaj przeczytałem na stronie gazeta.pl pewną informacje z podobnym nazwiskiem
Obrazek

Zmienił literke L na S przy z tym histerem...a teraz dodał literke M, Mabbas=Abbas. Możliwe, że to o niego chodzi :) Dowiemy się jak umrze, hehe ;] 100 lat, 100 lat niechaj żyje nam ! :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Tam chyba jest Abbas, a nie Mabbas...
Shaolin0
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 89
Rejestracja: 2005-12-21, 23:41
Lokalizacja: z Kosmosu

Post autor: Shaolin0 »

Ivellios nie czyta postow i się wypowiada w nich... czyli poprostu nabija posty !! :one: :one: gratz
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

skoro od tyłu się to czyta, to może jakieś satany? biblie czytują od tyłu ponoć, krzyże wieszają spodem do góry... wszystko naopak..
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Proroctwa i przepowiednie”