Rok 2012

Dyskusje na temat przepowiedni przyszłych zdarzeń
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Ja chce tylko przypomnieć, że sam Bóg powiedział- nie znasz dnia ani godziny. Jeżeli ktoś uznaje się tutaj za katolika, przeczy przy okazji naukom katolickim.
Gość

Post autor: Gość »

Krypo prawiczek ? (he he) dobre;] to działaj wariacie;] idz na kurs ,,uwodzenia kobiet,, ;]
Do tematu: Darnok ma racje nie znasz ani dnia ani godziny.
Ale jeśli z tym 2012 ma być koniec to co ma się stać?
Ja kiedyś oglądałem pewien program że w tym właśnie roku(to była przepowiednia) ,,będziemy chodzili po krwi,na ulicach będzie tylko krew,, i tylko krew i krew;] a od czego to się zacznie? to tego nikt niepowiedział;]
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Szczerze wam powiem że nie wierze w koniec w 2012, nawet jeśli różne channelingi to potwierdzają, chyba nawet sam Edgar C. jak się nie mylę?.
A jeśli się wydarzy to i tak będzie za póżno by żalować :D :D :D

pozdrawiam Arek
Hugon
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 204
Rejestracja: 2006-01-26, 23:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Hugon »

Koniec świata jest - jak twierdzi większość religii- częścią boskiego planu, który jest niezrozumiały dla człowieka i jest przed człowiekiem ukryty. Dlatego przyjmując tłumaczenie religijne - nie ma szans abyśmy wcześniej poznali datę końca świata.
Voozie
Swoją droga widzę, ze wstydzisz się tego, że jesteś człowiekiem. Być może nie jesteśmy idealni ale idealni są tylko Bogowie.
A co do duchowych przewodników - wielu duchowych przewodników to wiele odmiennych spojrzeń na to samo - a to z reguły prowadzi do konfliktów.
Hugon
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 204
Rejestracja: 2006-01-26, 23:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Hugon »

Co do społeczeństwa to zgadzam się z Tobą. Czasami mnie również ogarnia wstyd. Co do cywilizacji to uważam, ze nie ma takiej cywilizacji, która okazałaby się niezniszczalna. I niestety - jeżeli chodzi o siły natury to niezależnie od poziomu rozwoju technicznego czy nawet duchowego i tak z nimi nie jesteśmy w stanie wygrać.
Gość

Post autor: Gość »

Voozie niechodziło o rzeki.
Tylko dosłownie o to co napisałem no oprócz ,,i tylko krew i krew,,
Wiem co pisze. e(L)o
marta.heva
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 262
Rejestracja: 2007-07-01, 14:45
Lokalizacja: Piastów

Post autor: marta.heva »

to wcale nie musi KrypoArion chodzić konkretnie o krew. Może to być tylko przenośnia, może chodzić o przelanie niewinnej krwi, masowe mordy, albo zupełnie w drugą stronę o płynącą lawę itd

a coś takiego przepowiedział np Nostradamus, możesz sobie w necie poszukać
Gość

Post autor: Gość »

No właśnie z plynąco lawą bym się sprzeczał,ale o przelanie krwi to nie zaprzecze.
No On mówił cały czas że ,,krew będzie płynąć ulicami,, Ale to nie musi konkretnie o to chodzić.
Przecież... Taka metafora/niewiem
Lolu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2008-02-12, 05:49
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: Lolu »

Bardzo mnie ten temat interesuje i szukając w necie info o tym natknąlem się na taką stronę:

http://jasonk.blog.onet.pl/

Jest tam duzo info o piramidach, przebiegunowaniu, przepowiedniach, proroctwach (w tym proroctwo Majów) o zjawiskach paranormalnych, istotach pozaziemskich i Bogu. Odpowiedzi na wiele pytan i jeszcze nawet wideo filmiki do tego. Wciagnelo mnie to
Hugon
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 204
Rejestracja: 2006-01-26, 23:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Hugon »

Cały problem z Nostradamusem polega na tym, że jego przepowiednie są bardzo zakamuflowane. Wiele w nich przenośni i porównań do rzeczy mu znanych. Dlatego równie dobrze może to być krew jak i chemikalia czy lawa. Ja jednak optowałbym za metaforycznym określeniem masowych mordów.
Gość

Post autor: Gość »

No ostatnio wpadła ta książka w moje ręce ale niestety tylko na sekunde...:(
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Też mi w moje ręce wpadła ale nie przeczytalem
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Proroctwa i przepowiednie”