Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?

Rozmowy na tematy niekoniecznie ściśle ezoteryczne. Co nowego w nauce? Co ostatnio odkryto, a co zbadano? Co już wiemy, a czego jeszcze nie wiemy?
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?

Post autor: Darnok »

le Rosja, jak zwykle pragnąca nowych terytoriów (których i tak już miała pod dostatkiem) raczej nie wycofała by się z wojny, Rosjanie i tak zajęli by Polskę, a później ruszyli na Niemcy, Francję itd.
Nie wiem, czy to takie oczywiste. Polska walcząca tylko na jednym froncie miałaby większe szanse przeciwstawienia się ZSRR. Może powtórzyłby się "Cud Nad Wisłą"?
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?

Post autor: Spooky Fox »

DanaS pisze:OK. Napoleon był świetnym taktykiem, Aleksander Wielki był świetnym taktykiem. Hitler tez był taktykiem. Ale taktykę trzeba umieć wykorzystać.
Ależ kochana, wszyscy Ci panowie, których wymieniłaś, podbili dziesiątki krajów. Potrafili jak najbardziej tę taktykę wykorzystac. I właśnie dlatego mówi się o nich - geniusze. Jakkolwiek źle by to nie brzmiało, ponieważ większośc zjadaczy chleba sugeruje się tym, że słowo "geniusz" musi oznaczac cechę pozytywną. A tak nie jest.
Beowulf pisze:DanaS (Beowulf, naucz się dobrze pisac nicki innych użytkowników forum), nie masz pojęcia o historii- od razu to widać... Gdybyś czytała więcej książek na temat II wojny światowej, wiedziałabyś, że ZSRR, groził Anglii i Francji, że gdy zareagują na kampanię wrześniową (1939), odpowiedzą...
Błagam Cię, DanaS, nie mieszaj od razu tego chłopca z błotem.

Kolego, to chyba ty nie wiesz, o czym piszesz. Ty nawet nie wiesz, jak ogromną wiedzę historyczną posiada DanaS. I nie piszę tego tylko dlatego, że jest mi bliska. Ona naprawdę ma wiedzę, którą potrafi wykorzystac. I prosiłbym, żeby byle kto nie oceniał jej poziomu wiedzy. Bynajmniej z zakresu historii. Bo nie masz bladego pojęcia o tym. "Nie ucz ojca dzieci robic." Jak widac, nie bardzo widac, że widzisz poziom wiedzy u innych, więc nie oceniaj.

Tylko ja mogę "szyderzyc" z DanaS ;) A każdego, kto jej nie zna, a będzie oceniał, zagryzę własnymi rękoma i uduszę własnymi zębami.

Beowulf pisze:ale Rosja, jak zwykle pragnąca nowych terytoriów (których i tak już miała pod dostatkiem) raczej nie wycofała by się z wojny, Rosjanie i tak zajęli by Polskę, a później ruszyli na Niemcy, Francję itd.
Tutaj już dywagujemy, co by było gdyby babcia miała wąsy. Rosja widząc, że Niemcy się wycofują, dwa razy zastanowiła by się, czy rzeczywiście da radę temu wszystkiemu. Oparli by się o Polskę i - znając życie - dostali by troszkę po tyłku. Nie mówię, że nie daliby nam rady, ale straty by mieli na tyle duże, że na dalszą ekspansję raczej by sobie od razu pozwolic nie mogli. Ale to są tylko nasze dywagacje, które są z deczka bezcelowe w dalszej dyskusji.
Beowulf pisze:Polska postąpiła fatalnie że nie skapitulowała, gdyby postąpiła tak jak mówię, Warszawa wcale nie musiałaby być zrujnowana,a wiele obywateli naszego kraju uszło by z życiem (oczywiście nie licząc Żydów i jednostek które im pomagały)...
Człowieku? Co ty chromolisz? Polacy postąpili fatalnie broniąc własny, kochany kraj przed najeźdźcą? Facet, z Ciebie taki Polak, jak z gruszki pietrucha. Mam nadzieję, że nie ma dużo takich osób jak ty, bo inaczej tylko patrzec, jak Polska upada, kiedy pod byle pretekstem uciekacie z podwiniętymi ogonami przed oprawcą. Gdyby nie Ci, co oddali życie i, według Ciebie, postąpili fatalnie, żarłbyś teraz Bóg jeden wie co, jeśli oczywiście wzięlibyśmy pod uwagę, że Twoi dziadkowie przeżyli by na tyle długo, żeby spłodzic Twoich rodziców. Gdyby nie ten "fatalny krok", nie mógłbyś teraz, za przeproszeniem, dupa powiedziec. Nie miałbyś swojego języka, swojej pięknej historii, SWOJEGO PAŃSTWA! Byłbyś bękartem Europy, jak każdy z Nas, jeśli byśmy oddali Naszą Polskę jakimś wieśniakom ze wschodu. Więc nie pisz takich głupot, bo aż mi drobne z kieszeni wypadają, jak widzę poziom patriotyzmu w Polsce.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?

Post autor: Darnok »

s, jeśli byśmy oddali Naszą Polskę jakimś wieśniakom ze wschodu.
Wiesz, co chcę napisać?
Z jednej strony racja- obraz polskiego żołnierza szarżującego na czołgi jest heroiczny , z drugiej strony wszyscy wiemy, że tak nie było- powstanie Warszawskie było kalkulowane, a że źle wykalkulowali no to już pech...
Walka, w której dostajesz kulkę w łeb tylko dla zasady, a Twoja śmierć nic nie znaczy nie jest nic warta. Jak już w temacie walki jesteśmy, to ostatnio się dowiedziałem, że mojego sąsiada (jeszcze żyjącego) podczas wojny wywieźli do GUŁAGU, potem wrócił odbijać miasta i gdzieś (nie pamiętam już gdzie) kulkę zarobił.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?

Post autor: Spooky Fox »

Oczywiście Darnoku.

Ja również jestem zdania, że te powstania były bez sensu. Ale nie do końca.

Pokazaliśmy zaborcom, że nie jesteśmy jak bydło idące na rzeź. Mimo, że wiemy, że przegramy, to broniliśmy swojej ziemi. Cud nad Wisłą, czy obrona Westerplatte czy Poczty Polskiej w Wolnym Mieście Gdańsk nam o tym mówi. I co? Spróbowali obronic Pocztę Polską. Próbowali obronic Westerplatte, mimo, że z góry ich przegrana była już zapisana. Pokazali, że nie są w ciemię bici. Sam Hitler wypowiadał się w pewnym momencie o tym, aby myślec nad połączeniem aryjczyka i polskiej kobiety. Hitler nami nie gardził. Po prostu zabijał tych, którzy stanęli mu na drodze. Nienawidził żydów. Nie Polaków.

Więc w końcu jak to jest? Oddac w cholerę Naszą piękną Polskę? Czy walczyc za Jej wolnośc? Wybaczcie, nie jest ze mnie patriota pierwszej klasy, ale w takim wypadku - uchowaj Boże, odpukac w niemalowane - wyszedłbym na ulicę chociazby z pierdzielonym widelcem i łyżką w rękach, ale broniłbym Polski. Bo tu się urodziłem i do Polski będę należał. Więc jeśli widzę, jak ktoś, kto nie ma poczucia patriotyzmu pisze takie bzdury, to po prostu mnie kręci gdzieś w dole. Sorry, takie moje zdanie.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?

Post autor: DanaS »

Spooky Fox pisze:Ależ kochana, wszyscy Ci panowie, których wymieniłaś, podbili dziesiątki krajów. Potrafili jak najbardziej tę taktykę wykorzystac. I właśnie dlatego mówi się o nich - geniusze. Jakkolwiek źle by to nie brzmiało, ponieważ większośc zjadaczy chleba sugeruje się tym, że słowo "geniusz" musi oznaczac cechę pozytywną. A tak nie jest.
Oczywiście nasz rację. Geniusz wcale nie musi miec pozytywnego znaczenia. Jednak Ani Napoleon ani Aleksander ani Hannibal ani ŻADEN taktyk/przywódca/wojownik (niepotrzebne skreślić, potrzebne dodać) nie robił tego co Hitler. Ja rozumiem, że np. Aleksander Wielki podbił tereny o których się nikomu nie śniło a w porównaniu doinnych był gówniarzem. Miał 33 lata w chwili śmierci. Ale jakoś zdobył teren o powierzchni 5 tysięcy km kwadratowych. Fakt Hitler miał III rzeszę o ponad 100 tysięcy większą ale jak ją zdobył? Mordem, obozami i chorą ambicją. Trzeba mieć talent strategiczny. Można podbijać, od zarania ludzkości były podboje. Ale to co on zrobił to jest po prostu hańba dla człowieka, że przedstawiciel tego samego gatunku był zdolny do takiego okrucieństwa.
Awatar użytkownika
CheeTaH
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: 2010-03-19, 23:40

Re: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?

Post autor: CheeTaH »

Beowulf pisze: Polska postąpiła fatalnie że nie skapitulowała, gdyby postąpiła tak jak mówię, Warszawa wcale nie musiałaby być zrujnowana,a wiele obywateli naszego kraju uszło by z życiem (oczywiście nie licząc Żydów i jednostek które im pomagały)...
Pozdrawiam!
Tu mnie zaskoczyłeś i widać , że to ty raczej książek nie czytasz , II WŚ mam w małym palcu , widać jaki z Ciebie patriota jeżeli nim jesteś.Możliwe , że gdyby twój ród rządził w tamtych czasach Polska , to dzisiaj językiem administracyjnym byłby Niemiecki , dodam jeszcze to , że Polska gdyby skapitulowała to może ćwierć z naszego narodu to by byli rdzenni Polacy (a jeżeli nie wiesz o co chodzi to pomyśl) . Trochę szacunku dla tych którzy walczyli abyś dzisiaj mógł pisać na tym forum , każdy z nas powinien ich wychwalać , a nie pisać , mówić , wygłaszać , że postąpili fatalnie.

Rosja może miała siłę w przewadze liczebnej i w tym , że potrafili walczyć w warunkach jakich Ci się nie przyśniło , ale gdyby Polacy mięli honorowego i odważnego przywódcę i wolę walki przezwyciężyła by Rosję ale pod koniec wojny zabrakło ludności , woli walki , pomocy , siły do tej walki.

Za to Stany Zjednoczone to ukryty lis . Nie żaden wyzwoliciel ale jak już powiedziałem przebiegły lis.Nie wiecie może dlaczego ten kraj w ciągu 50 lat urósł w taką potęgę? Sprzedawali broń na wszystkich frontach dodam , że dalej to robią.W ciągu 2 WŚ zagarnęli tyle pieniędzy z handlu bronią , że dzisiejszy budżet UE może by się równał temu co oni zagarnęli .W Afganistanie dalej sprzedają sprzęt tubylcom.

Jak już pisze to napiszę :D .

Rosja w dzisiejszych czasach jest takim słabym krajem , że głowa boli.To co pokazują w grach to bzdura ! te całe World in Conflict itd. to tylko chwyt marketingowy.Prawdziwą potęgą w tych czasach oczywiście są Stany Zjednoczone , a drugim takim państwem nie jest Rosja lecz Chiny .
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?

Post autor: Ruskof »

Beowulf pisze:Jeśli uważacie DanaS, z ,,historyka" (SpookyFox, powiedziałeś tak pewnie dlatego, że z Tobą jest), to zapraszam Szanowną Danę, na prywatne wiadomości, o II Wojnie Światowej, na każdym kroku będę Cię błaźnił, nie tylko ja mam wyrobione zdanie na Twój temat Dana, mój przyjaciel (będący od dawna użytkownikiem tegoż forum), twierdzi podobnie jak ja, mianowicie, że odzywasz się w sprawach, o których nie masz bladego pojęcia...
Spooky,czyz nie ty kiedys takie miales zdanie o tym co DanaS pisala? :)



Beowulfie,popelniasz bardzo duzy blad mowiac tak o takiej osobie jak DanaS,nieraz zarzucila by ci taka odpowiedzia na twoje bluzniercze posty,ze nic by ci nie pozostalo jak zamknac się i poczekac az ktos laskawie da ci prawo glosu.A gdy czytam jakie masz zdanie,o ludziach (nie powiem ze nie tez z mojej rodziny) zamiast skapitulowac,jak niemcy pod koniec wojny,bronili kraju do ostatniego machu mieczem,strzalu bronia,ostatnia kropla krwi ktora kapla z orla naszego,ktory byl przyszyty do munduru,to się szczerze zastanawiam,czy ty nie pochodzisz z jakiejs przedwojennej niemieckiej wsi,ktora wciaz mysli ze III Rzesza jest aktywna przez X wiekow ktore miala byc,czy polakiem ktory zyl w jakiejs rodzinie ktora odrwaca fakty,ze polska napadlaby na niemcy zeby wojne rozpoczac.

To ze tak na wojnie się postapilo,znaczy o milosci do kraju w ktorym się zyje,chlopie,a nie o tym zeby kawalki z JP sluchac w klatkach zasikanych i smiac się z wasika Pilsudskiego.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?

Post autor: Ruskof »

Ty jak widac zbyt na powaznie bierzesz to co mowie.Wiem,ze nie chodzilo ci o to ze się boimy,ale zrozum,ktos cie bije,ty kapitulujesz bo nie chcesz byc "barbarzynsko" pobity.Skad wiesz,ze jesli się nie obronisz to cie zostawi?Jak się dasz,to tymbardziej dostaniesz wpieprz,nie licz na cuda.A jesli się nie dasz i dasz rade się obronic,to niewykluczone ze przeciwnik dostanie a nie ty :)

Wiec tak,nie skapitulowalismy,bo niekapitulacja nie oznaczala tylko bronienie się na stanowiskach,ale tez odpedzenie wroga do naszych granic,czyli wlasnie tak jak wspomnialem wyzej,oprocz samoobrony,dodatkowy sierp,i nara wrogu!

Respektuje twoje zdanie,mowie ci tylko jakie mam o twoim zdaniu zdanie,wiec się prosze cie nie wkurz jesli powiem ze jest przegrane :)

Chodzi ci o hiphop?TAK owszem,prawie non stop go slucham,ale zapewniam cie ze nie slucham zadnego JP i sokola,mam swoja muzyke ktorej się trzymam (PFK,pokahontaz,PeErTe,K44) ale co to ma miec do rzeczy?
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?

Post autor: Darnok »

ty.Skad wiesz,ze jesli się nie obronisz to cie zostawi?
Z Polską to było tak, że nawet jakby oddawała, to i tak by ją w końcu pobili.
Awatar użytkownika
CheeTaH
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: 2010-03-19, 23:40

Re: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?

Post autor: CheeTaH »

I do tego Polska walczyła na prawie wszystkich frontach 2 WŚ i nikt jej nie pomógł , podobnie było z tą I.
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?

Post autor: Beowulf »

Tak, racja, mogli by nas zniszczyć nawet po kapitulacji, ale czemu nie zniszczyli Czech?? Może nas też by oszczędzili i obeszło by się bez setek tysięcy ofiar.
Awatar użytkownika
CheeTaH
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: 2010-03-19, 23:40

Re: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?

Post autor: CheeTaH »

Po kapitulacji byłoby może dobrze ale wtedy Niemcy urosły by w taką potęgę militarną i przemysłową , że użyję kolokwializmu pokonanie Rosji to by była pestka.
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?

Post autor: Beowulf »

I tak i tak Polska nie zadała wielkich strat Niemcom, a gdybyśmy skapitulowali, niewiele zmieniło by to bieg wojny, w końcu i tak przegraliśmy.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?

Post autor: Ruskof »

Beowulf pisze:Tak, racja, mogli by nas zniszczyć nawet po kapitulacji, ale czemu nie zniszczyli Czech?? Może nas też by oszczędzili i obeszło by się bez setek tysięcy ofiar.
Odpowiem ci w dwoch punktach,jednak pozwole sobie zaznaczyc,ze skoro takie stwierdzenie rzucasz,to znaczy ze naprawde masz mala wiedze historyczna.Otoz,odpowiem ci drogi Beowulfie

1)Hitler by nie puscil Polski:

a)Chcieli uzupelnic te kilka kilometrow ktore je oddzielaly od Prus wschodnich

b)Hitler uwazal tereny polskie ktore byly polskie od 1918 roku za teren witalny,nie pamietam czemu ale to napewno wiem.

2)Hitler chcial podbic ZSRR,a my zajmowalismy mu ten jakze wazny teren "granica",my mu przeszkadzalismy w tym,jemu byla potrzebna strefa graniczna zeby ZSRR podbic,dlatego ten pakt RIBENTROP-MOLOTOW.Posluzyli się nami,zeby ruskich podbic,a gdy im się to stopniowo udawalo,w Stalingradzie,mrozypokrzyzowaly im plany.Rosjanie wiedzieli jak w takich warunkach walczyc,wiec obronili się,to nie byl zaden cud,zeby nikt tak nie pomyslal czasem.

A Czechy?Zajeli ich to jeszcze wojny nie bylo,zajeli ich zeby miec wieksze pole manewru,by nas podbic,widac nie masz w sobie strategii wojennej,albo wiesz tylko nie umiesz to przelewac na klawiature.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?

Post autor: Darnok »

Ty Ruskof popełniasz natomiast błąd stawiając Polskę w centrum całej wojny. Gdyby nie było Powstania Warszawskiego, to III rzesza i tak by upadła- właściwie to nie stałoby się nic, a przez to Warszawa została zrównana z ziemią, historia poszła do piachu. Gdyby Polska padła po 30 minutach od rozpoczęcia wojny, to też by to wiele nie zmieniło. Wojnę spowodowały i zakończyły państwa na wschodzie. Oczywiście, Polacy wnieśli wielki wkład, ale nie przesadzajmy z tą dumą narodową.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?

Post autor: Ruskof »

Moze,ale pomysl logicznie,Wez 3 kraje,czyli Niemcy,Polka,ZSRR,ktory kraj jest w srodku?POLSKA!Przeciez to my przez hitlera cierpielismy najbardziej,bo musial nas wykorzystac do swoich celow wobec ZSRR,wiec chcesz to ignorowac?Moze ty,ja nie.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?

Post autor: Darnok »

O czym ty piszesz?
Zajął nas, bo ograniczaliśmy jego przestrzeń życiową, zajął nas bo taka była polityka III rzeszy (dominacja nad światem), zajął nas, bo między naszymi państwami były spięcia, wreszcie zajął nas, bo mógł. Tworzenie kolejnego romantycznego krzyża jest głupie.
!Przeciez to my przez hitlera cierpielismy najbardziej,bo musial nas wykorzystac do swoich celow wobec ZSRR
To, że zdarli nam drogi swoimi czołgami w wyprawie na ruskich, bo byliśmy po drodze to nie jest katastrofa. Katastrofą byli niemieccy żołnierze, którzy mordowali ludzi w imię chorej idei.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?

Post autor: Ruskof »

Tego co wymieniles przed zacytowaniem mnie nie napisalem,bo myslalem ze kazdy to juz wiedzial (jak się chyba okazalo nie),wiec w kazdym razie wiadomo ze powodow do wojny bylo kilka.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?

Post autor: Spooky Fox »

Kiedyś przeczytałem gdzieś taki kawał.

Moskwa. Dwóch oficerów radzieckiego wojska wypytuje polskiego żołnierza, chcąc go zaciągnąc do ich armii.
- Więc, panie Kowalski, co pan sądzi o Niemcach?
- Sądzę, że nie są niczym więcej, jak zwierzętami, chcącymi zagarnąc ziemie i wymordowac jak najwięcej ludzi.
- A co pan sądzi o Rosjanach?
- Cóż... - nastąpiła niezręczna cisza.
- To może inaczej. Czy chciałby Pan walczyc w naszym imieniu przeciwko tyranii Hitlera?
- A to może ja odpowiem pytaniem na pytanie. Czy widział Pan kiedyś, jak dwa psy walczą o kośc?
Oficer, troszkę zbity z tropu odpowiada po chwili.
- Nooo...widziałem.
- A czy widział Pan kiedykolwiek, żeby ta kośc brała czynny udział w tej walce?
______________________________________________________

Może kawał nie śmieszny, ale jakże oddający ówczesną sytuację.

Beowulf - twoje dwa posty wykasowałem, jako że były one tylko i wyłącznie prowokacją do kłótni i oddawały tylko i wyłącznie naturę trolla forumowego. Dzisiaj będę dla Ciebie łaskawy i nie odpowiem na Twoje, jakże niskiego lotu, zaczepki, a także nie nagrodzę Cię warnem za próbę flame'a na forum. Nie odpowiem na Twoje zaczepki, DanaS też nie, a to z jednego powodu - sam o sobie dajesz mniemanie, co już Ruskof i Cheetah zauważyli. Jestem tutaj od pilnowania porządku, a to, że DanaS akurat jest bliską mi osobą, nie ma do tego nic. Staram się zauważac, kiedy niekompetentna osoba źle się wyraża o innych, nie mając o tym zielonego pojęcia, próbując podnieśc swoje ego, i każdego, czy to Ciebie, czy kogokolwiek innego, będę ostrzegał przed takim zachowaniem. I nie tylko ja jestem tutaj od tego, ale także Crowley i Sothis, których ostatnimi czasy niestety nie widzę. Tak więc na przyszłośc radzę lepiej dobierac słowa i nie oceniac innych.

To samo się tyczy Ruskofa. Pokolenie JP i CHWDP, czy jakiekolwiek inne, żyje według swoich własnych reguł i póki nie zagraża Twojej osobie i nie masz o tym pojęcia, nie masz prawa oceniac tych ludzi. Ruskof, nawet gdyby nosił bluzę JP, nadal byłby najbardziej rozwiniętym 14-latkiem, z jakim miałem przyjemnośc prowadzic dyskusję.

Tak więc, jeszcze jedna uwaga odnośnie JAKIEGOKOLWIEK z użytkowników zakończy się karteczką.
__________________________________________________________________

Darnok pisze:Ty Ruskof popełniasz natomiast błąd stawiając Polskę w centrum całej wojny. Gdyby nie było Powstania Warszawskiego, to III rzesza i tak by upadła
No tutaj muszę się zgodzic z Darnokiem, Ruskof. Cokolwiek byśmy nie robili, gdziekolwiek byśmy nie walczyli, podejrzewam, że Rzesza i tak by upadła. Hitler już pod koniec wojny zaczął świrowac. Nie jestem do końca pewien, ale bodajże dokuczała mu również jakaś rozwijająca się w jego organizmie choroba. Popełniał błąd za błędem i dostał nauczkę. Oczywiście Jankesi mieli w tym swój udział, jak w każdej wojnie.
Awatar użytkownika
CheeTaH
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: 2010-03-19, 23:40

Re: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?

Post autor: CheeTaH »

A ja chętnie odp. na jego zaczepkę.
Beowulf pisze:I tak i tak Polska nie zadała wielkich strat Niemcom, a gdybyśmy skapitulowali, niewiele zmieniło by to bieg wojny, w końcu i tak przegraliśmy.

HAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHAHA nieee MOGĘ ! :lol:

Co ty człowieku piszesz ??? Polska nie zadała wielkich strat Niemcom !!! Boże Mój najdroższy .
Wcześniej powiedziałeś do którejś osoby z forum , że książek nie czyta . To ty nie czytasz , Polska odparłaby najazd niemiecki pomimo starego wyposażenia i pomimo tego , że Niemcy miały przewagę liczebna , Niemcy miały już wracać do swej III Rzeszy gdy na Polskę napadł nasz kochany przyjaciel ze wschodu . Następnym razem zastanów się zanim coś napiszesz , twoja wiedza jest bardzo nikła , dobrze , że przynajmniej wiesz , że taka wojna była.

Pozdr

pS. Chłopcze chyba nie wiesz co to jest przegrana , przegralibyśmy jakby dzisiaj Polski na mapie nie było . A podczas II WŚ walczyli w Polsce patrioci i ludzie z honorem , przytoczę tutaj cytat "My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę" Józef Becek i tak powinno być i w dzisiejszych czasach.
Ostatnio zmieniony 2010-03-28, 21:53 przez CheeTaH, łącznie zmieniany 3 razy.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ciekawostki”