Pentagon fałszował info o bohaterach z Iraku i Afganistanu

Rozmowy na tematy niekoniecznie ściśle ezoteryczne. Co nowego w nauce? Co ostatnio odkryto, a co zbadano? Co już wiemy, a czego jeszcze nie wiemy?
De Ruyter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2005-07-16, 16:14
Lokalizacja: trojmiasto

Post autor: De Ruyter »

Lauwiasz pisze:Co wg Ciebie uderzyło w Pentagon? Bo Wg mnie cokolwiek to było to na pewno nie był to B757...
Szczątki Boeinga, ewentualnie cały Boeing
Kazzone pisze:Szczątków tam jest o dużo za mało, obejżyj jakie kolwiek zdjecia z wypadków samolotów...
Lockerbie
http://images.scotsman.com/2006/06/06/d ... rial-2.jpg
Lauwiasz
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 211
Rejestracja: 2007-04-17, 17:31
Lokalizacja: Złe Miejsce

Post autor: Lauwiasz »

De Ruyter pisze:Szczątki Boeinga, ewentualnie cały Boeing
Nie ma szans... Jak chcesz to mogę Ci podesłać ten film albo wrzucić na rapidshare, on jest shareware także niech Cię Ivellios głowa nie boli ;)
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

widziałem filmik na necie... zdaje się ten sam, co ktoś tu już o nim wspominał. troche guzik widać, ale to boening nie był, raczej duża rakieta vel F16. poza tym, jakby rozpędzić takiego F16, naładować paliwem + jakieś materiały wybuchowe, to była by idealna, gdyż łatwo sterowalna rakieta przebijająca. dziwi mnie fakt, że ludzie uwierzyli, pomimo tego, że jakoś mało szczątków zostało znalezione i WIDZIANE w tv, że to był boening. czyżby nikt nie widział jak duży jest ten samolot?
może większość amerykanów powinna przestać żreć w fastfoodach > siedzieć w fotelach całe dnie i wyleźć na zewnątrz zobaczyć, jak wygląda realne życie.
to jest aż dziwne, że mając takiego kłamce prezydenta, nie zauważa się tego jak on robi innych w ciuli.

[ Dodano: 2007-06-03, 09:38 ]
tu macie ten film.
i specjalnie dla was smok się wysilił... :>

Obrazek

czy to wygląda na boeinga?? jak dla mnie F 16

[ Dodano: 2007-06-04, 21:45 ]
dobra, to nie był F16...

zobaczcie sobie porównanie tych samolotów i jak dla mnie wspaniały jak dotąd skrót tego, co się tam wydarzyło.

http://www.pentagonstrike.co.uk/pentagon_po.htm

to jest po polsku, tylko nauczcie się szybko czytać.
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Awatar użytkownika
wilku11
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 217
Rejestracja: 2007-01-14, 13:53
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

Post autor: wilku11 »

Ehh tak to już jest ze amerykański żelbeton jest bardziej BOHATERSKI na przykład taki polski to by się cały rozsypał pod uderzeniem Boeinga.
No ale AMERYKAŃSKI wytrzymał i została tylko niewielka dziura.
Tak już tym amerykanom te fast foody mózgi wyżarły że wierzą we wszystko co
usłyszą od swego prezydencika. Te ich popkornowce o tym jak to amerykanie ratują świat jacy są prawi i dobrzy, i oni już chyba w to zaczęli wierzyć ale głupich łatwo kontrolować... I ta ich pewność ze to właśnie oni wygrali II wojnę światową... co za arogancja. i tak właśnie grupka ludzi kontroluje całe miliardowe masy ludności
De Ruyter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2005-07-16, 16:14
Lokalizacja: trojmiasto

Post autor: De Ruyter »

wilku11 pisze:Ehh tak to już jest ze amerykański żelbeton jest bardziej BOHATERSKI na przykład taki polski to by się cały rozsypał pod uderzeniem Boeinga.
No ale AMERYKAŃSKI wytrzymał i została tylko niewielka dziura.
Wiesz czym niszczyło się trzymetrowe żelbetowe bunkry?
Awatar użytkownika
wilku11
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 217
Rejestracja: 2007-01-14, 13:53
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

Post autor: wilku11 »

Zależy w jakich czasach:)
Hmm to nie był bunkier tylko mur
No wiesz taka siła jaką jest uderzenie lecącego samolotu pasażerskiego o "dość" znacznych rozmiarach jest jednak przyznasz spora:)
Nie no ja tylko chciałem zwrócić w sposób nieco ironiczny w jaki sposób Amerykanie postrzegają samych siebie...
Nie chodzi o to że z polskiego 3m muru z żelbetonu nic by nie zostało no ale taka dziurka jak tam w pentagonie to trochę mało...choć wybaczcie oczywiście mogę się mylić ... nie jestem przecież "specem z wojsk amerykańskich w sprawach wytrzymałości żelbetonowych murów okalających pentagon na uderzenia samolotów pasażerskich"
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

zastanawiał się ktoś, po jaką cholere ten pentagon jest zbudowany z żelbetonu? no chyba po coś, nie? może po to, by zrobić atak i żeby coś z tego zostało :/
Awatar użytkownika
wilku11
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 217
Rejestracja: 2007-01-14, 13:53
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

Post autor: wilku11 »

Może wspierają przemysł żelbetonowy??:)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ciekawostki”