Aplikacja "Randonautica", co o niej sądzicie ?

Rozmowy na tematy niekoniecznie ściśle ezoteryczne. Co nowego w nauce? Co ostatnio odkryto, a co zbadano? Co już wiemy, a czego jeszcze nie wiemy?
Awatar użytkownika
mgssnake
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2015-06-22, 21:12

Aplikacja "Randonautica", co o niej sądzicie ?

Post autor: mgssnake »

Witam, używa, używał ktoś ? Aplikacja rząda naszej lokalizacji i wyszukuje dziwne miejsca według naszej ... intencji. Czy będzie to rzecz czy nawet byt energetyczny (duch) demon etc.
Petrue99
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2014-10-10, 23:08

Re: Aplikacja "Randonautica", co o niej sądzicie ?

Post autor: Petrue99 »

Dla mnie to jest taka ciekawostka. Aplikacja działa na zasadzie wygenerowanych obliczeń kwantowych. Trudno powiedzieć czy wykrywa jakieś byty. Każde napotkane miejsce, przedmiot może być czystym przypadkiem tylko dlatego, że te miejsca są rzadko uczęszczane. Widać, że jest coś w niej tajemniczego, jednak mi akurat nic nie udało się znaleźć, zamiast tego poszedłem na cmentarz i robiłem zdjęcia chcąc uchwycić orby. Bardziej byłem zadowolony z tego, niż szukanie w aplikacji jakichś demonów, duchów, bo odwiedziny naszych zmarłych była dla mnie ciekawszą przygodą. Widząc orby przez kamerę wiedziałem, że nie jesteśmy tutaj sami, że są przy nas nawet duszę, które nam towarzyszą. Polecam każdemu zrobić sobie taki spacer na cmentarzu o późnej porze. Tylko proszę na siłę ich nie przywoływać. Ja tego akurat nie robiłem, same się pokazywały.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ciekawostki”