Demon - dobry pakt oraz przywolanie

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
mattwarden
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2017-04-26, 12:31

Demon - dobry pakt oraz przywolanie

Post autor: mattwarden »

Szukam dobrej relacji z demonem, przyda się jakis pakt ktory pomoze mi się z nim porozumiec, prosze o nadeslanie informacji na PW bo na forum jak przegladalem to malo co bylo wysylane.

Mateusz


Hell.


.|.
Dark_Forces
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2015-08-31, 15:21
Lokalizacja: Kosmodrom
Komentarze: 2

Re: Demon - dobry pakt oraz przywolanie

Post autor: Dark_Forces »

Radzilabym się rozsadnie nad tym zastanowic po co chcesz to robic. Nie wiedzac nic o tym co mozesz wezwac i co się moze stac. ... po wezwaniu tego czegos ... zaczynasz medytacje, schodzisz coraz glebiej i glebiej... potem zaczynaja się dziac dziwne rzeczy... slyszysz dzwieki znikad... glosy kogos... znikad... twoj umysl moze temu nie podolac i finalnie otoczenie albo najblizsza rodzina zamknie cie u czubkow, gdyz oni nie beda zgadywac co się z toba dzieje... nie czytaja ksiazek, a jedyny punkt widzenia to ten serwowany przez tv i programy typu show... tego nikt ci nie wytlumaczy, samemu trzeba dojsc do pewnych rzeczy i wcale nie jest to latwa droga uslana rozami...
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Demon - dobry pakt oraz przywolanie

Post autor: Słowianka »

Psa se kup.


EDIT:

No i miałam tak zostawić ale znaj serce... :roll:

Zacznij od nawiązania przymierza ze swoim Świętym Aniołem Stróżem (i nie ma to kompletnie związku z tym jakiego jesteś wyznania).
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Demon - dobry pakt oraz przywolanie

Post autor: Pandemonium »

Rozumiecie, że to wszystko to jest autosugestia? Dlaczego do was nie docierają argumenty? Życie w swoim światku i wiara w głupoty zapewnia wam padołek bezpieczeństwa, czy o co chodzi?

Pewnie obrażam wasze uczucia (astralne?), pewnie powiecie, że każdy może wierzyć i robić to co chcę. Owszem. Ale prawda też jest taka, że ignorancja i przyzwolenia na rozpowszechniającą się głupotę jest porażką nas jako gatunku. Neośredniowiecze w XXI wieku.
Dark_Forces
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2015-08-31, 15:21
Lokalizacja: Kosmodrom
Komentarze: 2

Re: Demon - dobry pakt oraz przywolanie

Post autor: Dark_Forces »

Zyjemy w czasach gdzie wiedza o tym kim jestesmy i skad ppchodzimy jest ukrywana, ignorancja to zlo. Those who know they know, since they was born....
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Demon - dobry pakt oraz przywolanie

Post autor: Słowianka »

@Pandemonium, Z całym szacunkiem do Ciebie i Twojego zdroworozsądkowego podejścia do rzeczywistości. Zostaw swoje uwagi dla kogoś, kto próbuje wciskać ściemę, że ma ducha w domu, że jest panem demonów i zniszczy świat, że codziennie widzi UFO itp. To jest dział o demonologii, i tak samo jak inne działy o magii itp., sam fakt istnienia magii czy demonów nie podlega tu dyskusji. Ja mam swoje doświadczenia, Ivelios ma, Dagmara ma. Śmiem twierdzić że nie próbowałeś. A jeśli tak, to może nic Ci z tego nie wyszło. Ale proszę Cię, nie komentuj w ten sposób.
Dark_Forces
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2015-08-31, 15:21
Lokalizacja: Kosmodrom
Komentarze: 2

Re: Demon - dobry pakt oraz przywolanie

Post autor: Dark_Forces »

Pandemonium po czesci ma racje, z tym ze to wszystko jest sztuka autosugestii... nie ma racji z ocena kogokolwiek jedynie... czytac mozna ale co z tego, kiedy ktos nie rozumie co czyta¿ czytac mozna, ale wnioski wyciaga się osobiscie.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”