Pakt z demonem

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
zipeks
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2015-01-31, 11:01

Pakt z demonem

Post autor: zipeks »

Witam prosze o pomoc probowałem juz paru metod znalezionych w internecie zadna się nie sprawdzila. Prosze o regułe oraz jak podpisac pakt z demonem za swoja dusze.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Pakt z demonem

Post autor: Vampirio »

Po co demonom twoja dusza?
Przecież po śmierci i tak reinkarkarnujesz ;)
zipeks
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2015-01-31, 11:01

Re: Pakt z demonem

Post autor: zipeks »

czyli nie ma nikogo kto by mogl pomoc. wystarczy zeby mi poddac ksiazki lub strone gdzie moge znalezc słowa oraz jak to zrobic
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Pakt z demonem

Post autor: Vampirio »

Goecja Alister Crowley. Jak będzie ci się chciało to możesz pójść tą drogą.
Awatar użytkownika
cha0Z
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2014-11-13, 03:49
Lokalizacja: Bytów

Re: Pakt z demonem

Post autor: cha0Z »

Jeśli pójdziesz w zła strone jaką zapewne jest pakt z demonem zostaniesz na zawsze na ziemi co w tym takiego? ja osobiscie wolałbym się rozwijać zdobywać nowe poziomy świadomości i iść naprzód niż tkwić tutaj.
zipeks
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2015-01-31, 11:01

Re: Pakt z demonem

Post autor: zipeks »

Zwracam się jeszcze raz z prosba czy moze ktos doradzic ksiazke lub strony gdzie znajde jak podpisac pakt z diabłem. Przeczytałem goecje ale tam jest czasochłonne plus kosztowne przyzwanie demona
Awatar użytkownika
czyzo3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2013-04-23, 00:25
Lokalizacja: Malbork
Komentarze: 1

Re: Pakt z demonem

Post autor: czyzo3 »

No to widać, że nic nie zrozumiałeś z tego, co Vampirio chciał Ci przekazać... po co podpisywać pakt, skoro masz możliwość by demon spełnił Twoje warunki, bo TAK? Nikt tutaj nie poda Ci sposobu, jak podpisać pakt z diabłem/demonem, bo nikt nie będzie chciał ponosić konsekwencji tego, co zrobisz.

Twój duch opiekuńczy czuwa na Tobą, skoro takiej wiedzy znaleźć nie możesz, to po co chcesz mu jeszcze utrudniać sprawę?

P.S.
A w razie jakbyś w ramach desperacji chciał skorzystać z Goecji, to tego Tobie też nie polecam, bo po pisanych postach już wiem, że sobie i tak z demonem nie poradzisz. Weź się w garść i załatw swoje sprawy tak, jak każdy inny człowiek by to zrobił.
zipeks
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2015-01-31, 11:01

Re: Pakt z demonem

Post autor: zipeks »

a ja wlasnie zalatwiam swoje sprawy ze zbieram wszystkie potrzebne materialy opisane w goecji i jak mi się uda to bede wzywał demona wedlug spospobu crowleya

i po 2 jaka odpowiedzialnosc to ja sam robie to i po to się tutaj pytalem o pomoc zeby ja uzyskac ale to jest tak samoa jak na kazdym innym forum tylko odradzanie i takie tam
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Pakt z demonem

Post autor: Glazery »

Drogi kolego zipeks!

To odradzanie bierze się jedynie z troski o Twoje zdrowie. Większość osób zaglądających na to forum jest niedoświadczona i stara się zdobywać złote góry od tak, za pomocą współpracy z demonami. Oczywiście, można się nimi posługiwać. Ale trzeba robić to na tyle rozważnie, żeby w trakcie "współpracy" to te demony nie zaczęły wykorzystywać nas.
Nie sądzę, żeby wszyscy udzielający rad mieli do czynienia z demonami najróżniejszej maści więc ich rady są dla Ciebie może niezbyt wiarygodne. Ale w większości mają rację - to jest rzecz trudna i wymagająca ogromnej siły wewnętrznej. Trzeba zachowywać wszelaką równowagę, czy to emocjonalną. czy duchową. Bez odpowiedniego przygotowania będzie to tak, jakbyś obficie zranił się powodując wyciek krwi i rzucił się w morze pełne rekinów.
Czy ktoś będzie nad Tobą czuwał, gdy będziesz wywoływać owego demona, czy jesteś już na tyle zaawansowany w swoim pojęciu, że nie potrzebujesz opieki, czy też mentalnego wsparcia?

Ze swojego doświadczenia powiem Ci jedynie- bądź ostrożny i pełen rozwagi. Każde najmniejsze zachwianie może skończyć się dla Ciebie tragedią. Młodzieńczy umysł prędko odbiega od wyznaczonego celu. Należy wypracować w sobie dyscyplinę. która zaowocuje w stabilizację duchową. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Pakt z demonem

Post autor: Vampirio »

"To odradzanie bierze się jedynie z troski o Twoje zdrowie."

Kto się troszczy, ten się troszczy. Niekiedy lepszą pomocą jest brak pomocy. Chroniąc innych przed popełnianiem błędów tylko ich krzywdzimy. Jak to mówią, jak się nie przewróci to się nie nauczy.

Odradzanie nie ma najmniejszego sensu w moim mniemaniu.
Nasze życie jest niczym innym jak lekcją i jeśli osoba XYZ ma doświadczyć kontaktu z demonami, to i tak nic nasze słowa nie dadzą.

Napiszę jeszcze jedno, zipeks. Zanim zaczniesz cokolwiek robić wsłuchaj się w wewnętrzny głos. Ty wiesz co jest dla ciebie dobre, nawet jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy. Nie podejmuj pochopnych decyzji, inaczej poniesiesz bolesne konsekwencję sytuacji, która i tak się powtórzy. Zupełnie jak niezaliczony sprawdzian, który trzeba poprawić.
zipeks
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2015-01-31, 11:01

Re: Pakt z demonem

Post autor: zipeks »

Wiem jakie podejmuje ryzyko. I juz je podjalem znalazla się jedna osoba ktora mi pomogla. Bo to nie jest troska czy odradzenie. Jestem w 1000 % pewny teg9 co chce zrobic. I albo się uda albo zle skoncze
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Pakt z demonem

Post autor: Glazery »

Urzeczywistnianie swoich założeń jest bardzo dobrym krokiem. Oby Ci się powiodło! Powodzenia :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”