osoba rozmawiająca z demonami

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
Lord
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2012-08-03, 16:24

osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Lord »

Czy jest na forum lub był ktoś kto wywoływał demony ? albo może ktoś zna taką osobę ?
Lord
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2012-08-03, 16:24

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Lord »

jakoś nie trafiłem na taką osobę, na forum która się tym zajmuje, choć kilak osób ma wiedzę teoretyczną
pytol
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2012-08-09, 11:26

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: pytol »

Jeśli na serio kogoś takiego szukasz, to podaj przynajmniej gdzie mieszkasz, może znajdzie się ktoś kto ci może pomóc nie tylko przez neta. Lepsze to, niż gdyby ktoś ci miał powiedzieć "jak to się robi" a później robiłbyś to samodzielnie. Przeglądnij stare tematy i popatrz na to co ludzie tam pisali, jak ktoś pisał w miarę z głową to zagadaj do niego na pw. Dla swojego zdrowia psychicznego lepiej się w to samemu nie zagłębiać.
Awatar użytkownika
DarkBreath
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 52
Rejestracja: 2012-08-01, 19:59

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: DarkBreath »

Pytol nie podpowiadaj bo zrobi sobie krzywdę takie rzeczy powinno dowiadywać się z książek (własnych doświadczeń) lub od profesjonalistów ,a nie hop siup nic nie umiem ,ale to brzmi fajnie to se przywołam Impa z warcrafta. Ta ścieżka jest niebezpieczna i nie ma z niej drogi wstecz
Lord
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2012-08-03, 16:24

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Lord »

szukam osoby co się tym zajmuje, nie chce sam niczego przywoływać, a tu już niektórzy na forum wiedzą, że od razu przywoływania
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Vampirio »

Czy jest na forum lub był ktoś kto wywoływał demony ? albo może ktoś zna taką osobę ?
A ja się pytam po co ci to? Przywoływanie demonów to nie zabawa.
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Sothis »

Łojezu, znowu te ewokacje demonów. Jedyne co możesz wywołać podczas takiego seansu to palpitacje serca wskutek nadmiernego podniecenia tematem ;].
Lord
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2012-08-03, 16:24

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Lord »

pisałem że nie chcę wywoływać tylko porozmawiać z osobą która to potrafi
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Karoolczak »

Jeju ludzie po co bawicie się w rodzicow ? Gościu chce porozmawiac z taką osobą to (jezeli jestescie w stanie) podajcie mu na nia namiary a nie...
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Słowianka »

Karoolczak ma rację.
Ja niestety na przywołaniach demonów znam się przeciętnie. Ale być może, wcale nie potrzebujesz takiej osoby? Możesz choć w skrócie napisać o co ci chodzi? Wiele dziedzin zawiera się w sobie, więc być może rozszerzymy spektrum poszukiwań?
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Karoolczak »

W sumie to polecam Ci ksiazke "Szemhamforasz". Jest w sumie jak wywiad z osoba przywolujaca demony, a nawet o wiele bardziej ciekawa ;)
Lord
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2012-08-03, 16:24

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Lord »

wolałbym np przez gg czy maila z taką osobą pogadać, skoro są na forum o niech ktoś podpowie co to za osoby, jakoś przeglądając forum nie trafiłem na takie
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Spock »

Niejaki Voozie interesował się tym o co pytasz. Ale od dłuższego czasu już tu nie zagląda.
Lord
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2012-08-03, 16:24

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Lord »

Napisałem do niego maila, ale bez odpowiedzi.
Mundare
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2012-04-13, 16:54

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Mundare »

Na demonach znam się jedynie teoretycznie. A właściwie to nie chodziłoby tutaj o demony, a raczej o duchy. W sumie, dla pytającego na jedno wychodzi. Uważam, że paranie się demonologią w ujęciu praktycznym jest bardzo niebezpieczne, biorąc pod uwagę jeszcze to, że bariera ochronna jest za słaba lub nie ma jej praktycznie w ogóle. Są prostsze sposoby osiągnięcia celu. No, chyba, że ktoś robi to z czystej ciekawości lub dla dreszczyku emocji. A jeżeli chodzi o wiedzę, to myślę, że każdy co nieco wie na ten temat. Wystarczy pozbierać informacje i złożyć wszystko do kupy, po czym wyciągnąć własne wnioski.
Szymekk
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-11-08, 14:21

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Szymekk »

Witam,
Jestem tu nowy na tym forum, aczkolwiek obserwuję wasze wypowiedzi już od jakiegoś czasu :diabel2: i stąd moje pytanie do osób które orientują się w wzywaniu demonów.

Od dłuższego czasu interesuję się "polityką" masonerii i illuminati. stąd moje pytanie czy możliwe jest przyzwanie przez większą liczbę doświadczonych ludzi niosącego światło bądź jego poddanych(oczko niżej w hierarchii)?


Sam przymierzam się do przyzwania i wiem jak bardzo ważna jest sama psychika człowieka, dlatego na dzień dzisiejszy zbieram informację które pomogą mi bądź mnie ostrzegą czego nie robić.


P.S.
Bardzo bym prosił o konkretne informację a nie w stylu "daruj sobie dzieciaku" itd itp...
Wiem że jest to niebezpieczne i czym to grozi, nie znamy się tak że nie oceniajcie mnie przez
internet. Wiem że tutaj pierwszej lepszej odpowiedzi nie dostanę dlatego pytam na tym forum,odradzanie też nie wchodzi w grę bo i tak to zrobię kwestia leży tylko w przygotowaniu do tego a tutaj chciałbym mieć 101% pewności.
pytol
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2012-08-09, 11:26

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: pytol »

Co do przyzywania - lepiej w pojedynkę. Tutaj potrzeba skupienia na tej konkretnej rzeczy a w przypadku większej ilości ludzi zgromadzonych w jednym miejscu będzie to trudniejsze, aczkolwiek wykonalne. Grupowo możecie się modlić do demona lub składać mu inne formy ofiary.
Awatar użytkownika
DarkBreath
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 52
Rejestracja: 2012-08-01, 19:59

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: DarkBreath »

Pytol przyzywanie w grupie może trudniejsze ale bezpieczniejsze, szymekk takie pytanie do czego ci potrzebne to przyzywanie ? aha mam nadzieje że wiesz że same koszty finansowe nie będą małe.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”