osoba rozmawiająca z demonami

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
grothork
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2012-11-08, 20:31

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: grothork »

Witam , czytam te tematy z czystej ciekawosci , a przynajmniej czytalem. Bylem gleboko wierzacym katolikiem . Interesuje się tym bo w to wierze. Jestem pewiem ze to istnieje. Przegladajac tematy trafilem na posta vooziego. Bylem zdumiony jego wiedza. Chcialem się go cos spytac i szukalem wszelkiego mozliwego kontaktu z nim. Znalazlem jego nr gg, napisalem zabawna dla mnie wiadomosc , zeby z nim pogadac chcialem go zaciekawic tym , ze mam problem... " voozie chcialem z Toba jako osoba doswiadczona w tych sprawach pogadac, bo mam pewiem problem, spory problem. Prosze o szybka odpowiedz , jesli jeszcze wchodzisz na kompa , jesli jeszcze zyjesz ;d " pozniej z braku roboty postanowilem poszukac jego profili na necie
i jako pierwsze znalazlem jego konto na youtube. Nie odwiedzane od 4 miesiecy - nagle
Pozniej znalazlem facebooka - ostatnie odwiedziny w czerwcu. Poogladalem jego zdjecia - troche blady ale normalny . Wbilem na konto jego matki. a tam szok - ludzie skladaja jej kondolencje z powodu smierci syna. Ona sama napisala "dziekuje za przybycie na pogrzeb , byl wielkim czlowiekiem ale poszedl w zla droge. Mam linki i wam je podam , prosze o polaczenie postow , bo jestem na komorce.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Dagmara »

To jakiś żart?
Ale jesteś na 100% pewny, że to chodziło właśnie o naszego vooziego?
Może on miał brata i to brat zmarł, sama nie wiem, normalnie jestem w szoku.
Pisało tam coś więcej? Jeśli możesz to zapodaj te linki o których piszesz
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Ivellios »

grothork, w takim razie podaj te linki. W tym temacie albo na PW. Najlepiej napisz też, jak dokładnie doszedłeś do tego, gdzie on miał profile.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Spooky Fox »

No dobra...to zaczyna być z deczka przerażające.

Ivellios - wpisz na fejsie Voozie. Wyjdzie Ci Michael Voozie Krzemiński. Obok będzie jego rodzina - matka Izabela Wilczek. I rzeczywiście, jej ostatnia aktywność wskazuje na to, że...qrwa...że Voozie nie żyje!

Masakra jakaś...ogarnę się po pracy i zobaczę co tam dokładnie w trawie piszczy.
grothork
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2012-11-08, 20:31

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: grothork »

a więc trafiłem na te konta Vooziego , ponieważ chciałem się go spytać, ogólnie jakie ma w tym doświadczenie (wątpiłem że udzieli mi wywiadu) itp. W jednym z jego postów znalazłem jego gg i tak jak wczesniej napisałem tak zrobiłem. Konta Vooziego
1 GG 4159394
2 Youtube http://www.youtube.com/user/Voozie
3 Facebook (to znajdziecie tak jak wam opisał kolega wyżej)
4 Paranormalium.
Wszystkie te konta zostały NAGLE opuszczone, 4 miesiące temu, dziwne co? też się zdziwiłem dlatego postanowiłem lepiej sprawdzić fejsa - wchodzę na konto matki a tam szok, o malo co zawału nie dostałem.
( mój kolega (mam 17 lat) bawił się w OOBE i ogólnie spirytyzm, przeprowadził pogański obrzęd odcięcia się od chrześcijaństwa pewnego dnia jak sobie siedzielismy przy piwku żalił mi się że ma koszmary, i dziwne wizje, że w śnie widzi jego kuchnie która spływa krwią, i jak się budzi i idzie do kuchni, to widzi tam to samo)
Dlatego zrozumcie dlaczego się tak przeraziłem. Uważam się za dorosłego, a tego wieczoru bałem się iść po drewno do piwnicy.
Podkreślam także że Demony to istoty z natury INTELIGENTNIEJSZE od człowieka i KAŻDY kto zamoczy paluchy w okultyzm to moim zdaniem będzie - prędzej czy później - przeżwał problemy. Nie mówie kłamstw. to szczera prawda dlatego odradzam wam bawienie się w to, życie jest wspaniałe, wykorzystajcie je mądrze. Pozdrawiam Grothork
ps. link do fejsa mojego śp. kumpla - http://www.facebook.com/Vessen695?fref=ts
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Dagmara »

Błagam Cię, nie pisz takich głupot, Vooziego nie zabiła magia, sama zajmowałam się tym samym co on przez 6 lat i żyje. Obecnie mając 27 lat dalej interesuje się spirytyzmem, okultyzmem, ezoteryką i znam wielu starszych od siebie ludzi, którzy również się zajmują tymi dziedzinami.
Problemy spotykają wszystkich ludzi, nie tylko tych co interesują się dziedziną magii.

Voozie, nie traktował swoich zainteresowań jako zabawy, to było jego życie, pasja, której się poświęcał, miał potężną wiedzę, którą się dzielił z innymi i za to zawsze go ceniłam i cenić będę.
Jego odejście od nas jest prawdziwym szokiem, był naszym kolegą, dlatego też uszanujmy jego pamięć i nie doszukujmy się na siłę przyczyny tego tragicznego zdarzenia, bardzo proszę.
grothork
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2012-11-08, 20:31

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: grothork »

Czyli rozumiem, że Ty także bawiłaś się w przywoływanie demonów? Jeżeli tak, i jeżeli z chociaż jednym udało Ci się skontaktować przez te 6 lat To zacznę wątpić w moją teorię. Nie chodzi mi o OOBE i chakry, ale o konkret ( może się niezbyt jasno wyraziłem w poprzednim poscie)

A i takie jeszcze jedno pytanko, czy wam także zdarzyło się widzieć demona kiedy "spacerowaliście w powietrzu" :D?
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Spock »

Też trochę poszperałem. Oprócz tego co powyżej, znalazlem konta na stronach związnych z psychologią/parapsychologią, rozwojem duchowym, świadomym śnieniem, itp. Do tego coś o poezji i grach komputerowych; To by pasowało do Vooziego.

Zgadzają się zainteresowania, nr gg, adres mailowy, imię, wiek 19-20 lat i miasto Chorzów (avatar i nick nie wszędzie). Wszystkie wpisy kończą się w czerwcu. A na facebooku, w profilu brata jest informacja o pogrzebie bliskiej osoby - też w czerwcu.

Oczywiście, to są domysły. Nawet jeśli wszędzie chodzi o "naszego" Vooziego, to nigdzie nie jest napisane wprost (przynajniej ja nie znalazłem), że nie żyje. Może umarł ktoś inny - ktoś, kogo Voozie znał i ta śmierć tak mocno go poruszyła, że zmienił swoje dotychczasowe zainteresowania..?
Sami oceńcie.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Dagmara »

Spock, ja się boje, że to jednak o naszego Vooziego chodzi, Spooky wchodził na to konto jego mamy i ona coś tam pisała chyba do jego kolegi, że bardzo dziękuje i traktuje go jak drugiego syna.
Zostawił tam wiadomość i czekamy na jakąkolwiek odpowiedź ze strony bliskich, czy to prawda.

Ja dzisiaj nie wytrzymałam i postawiłam karty na Vooziego, wyszły bardzo nie ciekawe- Sprawiedliwość, Śmierć przy Królu kielichów.

Nie chce uchodzić za osobę, która to wszystko widzi w czarnych barwach, ale mam bardzo złe przeczucia i niesamowitego doła.
Bardzo bym chciała, alby chodziło o inną osobę, nie naszego Vooziego.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Ivellios »

Spock pisze:Zgadzają się zainteresowania, nr gg, adres mailowy, imię, wiek 19-20 lat i miasto Chorzów (avatar i nick nie wszędzie). Wszystkie wpisy kończą się w czerwcu. A na facebooku, w profilu brata jest informacja o pogrzebie bliskiej osoby - też w czerwcu.
Ja znalazłem informację "Utrata bliskiej osoby 5 października" i datę pogrzebu 10 października.
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Sothis »

Jedno ze zdjęć, które ma na fb znajduje się również u nas na forum. To chyba jednak on.
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Karoolczak »

*** *** nie wierze w to... Patrzac na to wszystko na 90% to jest wlasnie nasz Voozie ...
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Sothis »

C'est la vie.
grothork
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2012-11-08, 20:31

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: grothork »

Jest mi przykro że wam przekazałem takie wieści. Wy w przeciwieństwie do mnie go znaliście. Kondolencje z powodu straty kolegi.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Arek »

Ja też wczoraj szperałem na wpisach strony fejsa jego matki i wygląda że to jednak niestety on.
Szkoda chłopaka, można mieć tylko nadzieję że śmierć nie miała nic wspólnego z jego hobby.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Spooky Fox »

No nie ma co dywagować. Jest za dużo informacji, które mówią akurat o nim, żeby jeszcze się w jakiś sposób zastanawiać. Szkoda chłopaka i tyle. Jak powiedział Sothis - C'est la Vie.
Lord
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2012-08-03, 16:24

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Lord »

Wiecie na co zmarł ?
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Sothis »

Skąd niby mamy to wiedzieć? On już nam nie powie.
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: Glazery »

Czy jest ktoś wśród nas, który ma doświadczenie w prowadzeniu seansów z demonami? Jest ktoś, kto robił to? Może jest również jakiś teoretyk, który wierzy w swoje możliwości i chce zdobywać doświadczenie? Piszcie, bo poszukuję jednego takiego :)
pytol
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2012-08-09, 11:26

Re: osoba rozmawiająca z demonami

Post autor: pytol »

Zdefiniuj "seanse z demonami".
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”