Mały problem

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Mały problem

Post autor: Darnok »

Upomnienie
Z powyższej dyskusji usunięte zostały posty stanowiące offtopic i/lub łamiące regulamin. Moderator prosi o powrót do tematu, w przeciwnym wypadku zmuszony będzie przyznać użytkownikom upomnienia lub ostrzeżenia.
Kolejny offtop nagrodzony będzie warnami.
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mały problem

Post autor: Maestro »

Altair123 pisze: Hipnoza to pomysł warty rozważenie ale nie wiem czy chce aby ktoś grzebał w jego umyśle czy to nie pogorszy sprawy i czy on sam nie będzie się czuł jeszcze gorzej z tym ze wie o tym o jedna osobę więcej
Hipnoza jest w pełni bezpiecznym rozwiązaniem. Hipnotyzer nie narzuci żadnej woli swojemu podmiotowi, o ile ten sam nie wyrazi na to zgody, to podmiot hipnozy decyduje o tym jak głęboko wpuszcza hipnotyzera i na co mu pozwala. A doświadczenie, obserwowanie pewnych zachowań i pewna wiedza każą mi myśleć, że problem tutaj opisany nie jest niczym innym jak problemem psychicznym/zakorzenionym w umyśle.
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Mały problem

Post autor: Sylvester93 »

Też uważa że problem tkwi w umyśle poszkodowanego... Wedlug mnei jedeynym rozwiązaniem jest hipnoza aby dowiedzieć się czegos wiecej.
Altair123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2011-03-28, 12:03

Re: Mały problem

Post autor: Altair123 »

Jeśli nic nie pomoże to na pewno tego spróbujemy ale dostałem jeszcze pomysł na innym forum aby powtórzyć cały etap przyzwania tym razem jednak z dokończeniem i odwołaniem ducha ( na tamtym forum byli raczej pewni ze coś przyzwałem) Co o tym myślicie ?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Mały problem

Post autor: Dagmara »

Ręce opadają, Twój kolega ma silne zaburzenia psychiczne, a Ty chcesz jeszcze spróbować kolejnych zabaw wywoływania bytów, przecież ten dzieciak całkiem oszaleje jak coś takiego zrobicie.
Lepiej przekonajcie go do wizyty u specjalisty, zanim sobie coś zrobi, albo kogoś skrzywdzi poważniej, bo naprawdę z tego co wyczytałam może mieć on objawy, pierwsze symptomy schizofrenii, a jeśli tak faktycznie jest to żaden ksiądz, rytuał itd. jemu nie pomoże.

Odpowiadając na wcześniejsze zadane pytanie związane z paraliżem, owszem może on występować podczas nadmiernego stresu u danego człowieka.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Mały problem

Post autor: Spooky Fox »

Temat zamknięty
W opinii moderatora niniejszy temat został wyczerpany i nastąpiło jego zamknięcie. Jeśli uważasz, że możesz wnieść do tego tematu coś nowego, możesz poprosić moderatora o jego otwarcie.
Zablokowany

Wróć do „Demonologia i demonolatria”