Succubs

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Re: Succubs

Post autor: Serephinea »

Dobra, widać, że wszystkowiedzącego nie da się pokonać w żaden sposób. Przykro mi tylko, że wejdą tu takie dzieciaki i stwierdzą, że "och, jeju jak fajnie...sukkub, to jak dildo! duchowe dildo! super, wywołajmy!" a potem efekty beda, albo na szczescie żadne, albo na nieszczęście gorsze.

Napisałam, że film nie miał być przykładem a pretekstem do założenia tematu. BTW. żaden film nie jest niebudżetowy.

Przeżyłam wiele rzeczy, których nie życzę innym, ale nie wierzę w możliwość przywołania demona ot tak, niczym pieska. Twierdzisz, że gadam głupoty? No proszę- czyli mamy dwóch Panów Objawionych, którzy uważają, że siła woli jest w stanie przyciągnąć demony!

Super, zatem idąc tokiem siły woli: jedna osoba, która ma siłę woli dość mocną, plus naćpanie się sprawia, że mogę przeżywać to co "lider" mi opisze. Inaczej mówiąc wpływ jednej osoby na drugą, perswazja mentalna, odrobina przekolorowania własnych odczuć= ojej...sukkub?
Mam być bezczelna? Wg mnie po prostu chłopcy się masturbowali i trudno im się do tego przyznać, dlatego stwierdzili, że zwalą na duchy, które im dogodziły. To ciekawe, że duchowo można uprawiać seks...mrrr..tez tak chce. Szkoda, że nie wiedziałam o tym zanim poszłam do łóżka.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Succubs

Post autor: Chantelle »

Jak dla mnie Seraphinea nie jestes do konca zdecydowana co chcesz napisac , wierzysz w istnienie Sukkubow czy nie?
A jesli chodzi o sex ,orgazm , pozacielesny to istnieje cos takiego i uwierz jest to wspaniale doswiadczenie i zycze Ci tego . Aczkolwiek wedlug mnie nie moze byc to jedyna forma zaspokojenia potrzeb sexualnych , bo prowadzi do jeszcze wiekszego oderwania od rzeczywistosci , co ma moze miec wiele zlych konsekwencji dla zycia danej osoby. Jestesmy stworzeniami cielesnymi jak i duchowymi i tylko zachowanie miedzy tymi dwiema stronami prowadzi do spelnienia....
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Re: Succubs

Post autor: Serephinea »

Nie chciałam swojego stanowiska obnażać, a jedynie ruszyć dyskusję co ludzie o tym sądzą. Gdyby nie fakt "doświadczenia" jednego użytkownika to dyskusja toczyłaby się normalnie. Nie zależało mi na praktycznej rozmowie, a przemyśleniach, może też o tym skąd pochodzą, jak się przywołuje(niedkładnie) itd. Bynajmniej bez wchodzenia na czyjekolwiek kompetencje, jak to robi Voozie. Nie uważam się za chodzącą encyklopedie i krytyka do mnie dochodzi, lecz jedna osoba przekracza granicę.

Dlatego nie odpowiem ci na to pytanie. W pewnym sensie staram się wierzyć w wiele. Ale też wiem, że potrzeba silnej osoby do pewnych wywołań, a nie pstryknięcia palcami i naiwności.
Orgazm duchowy przyżywałam, uwierz, ale to nie jest odczucie, które mnie rozładuje, a jedynie powiększa zachcianki xD także nie działa to na mnie.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Succubs

Post autor: Chantelle »

A ja nie sadze ze tylko w astralu , tu bym się spierala .
zblazowany

Re: Succubs

Post autor: zblazowany »

Nie wiem czemu aż tak bardzo się spieracie, przecież piszecie o bytach które nie istnieją.
Jak może nas zgwałcić coś co jest niefizyczne?
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Re: Succubs

Post autor: Serephinea »

Pytanie też inne- w takim razie po co demony, sukkuby pętają człowieka? By się pozywić? Spoko, ale tak robią beznadziejne i słabe demony na słabych ludziach i nawet nie trzeba do tego przywołania. Sukkuby pętają człowieka i zmuszają go i płeć przeciwną do seksu. Najlepiej by to była niechrzczona dziewica. Wtedy można spłodzić półdemonie dziecie, które uznawane jest za dziecie szatana. Skutek takiego działania opętania sprawia, że obie osoby tracą chęć do życia, succub sam odchodzi, lub zostaje wygnany, ale dłuuuugo dane osoby wracają do normalności. Tyle, że tak jak mówię- sukkub wykorzystuje ciało fizyczne jako narzędzie, a nie tylko talerz z jedzeniem.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Succubs

Post autor: Chantelle »

Nie uwazam ze zeby doznac hmm 'duchowego sexu' (?) sa tylko dwie opcje: astral i Sukkuby/Inkuby .


OMG Seraphinea ...
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Re: Succubs

Post autor: Serephinea »

Nie uważam się za sceptyka. Ale zauważyłam, ze w historyjki Pana jedzącego Tarota nie uwierzę, czyli granica jakaś jest. A Ty Voozie nie odpowiedziałeś- po co sukkuby pętają człowieka, pominąwszy pożywiania się energią? Dlaczego uważa się je za seksualne i erotyczne demony? Nie proszę cię o komentarz a o odpowiedź. Nie odróżniasz? To zanim zaczniesz pisać sięgnij do odpowiednich książek i pomyśl...
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Succubs

Post autor: Chantelle »

Voozie pisze:Sceptykiem w potocznym zdarzeniu. Niestety, przywiązanie do spraw ziemskich nie jest sceptycyzmem, a ignorancją. ;<
Zgadzam się z tym .
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Re: Succubs

Post autor: Serephinea »

Ta dyskusja schodzi na debilny poziom. A wybaczcie nieliczni w tej dyskusji na poziomie- na poziomie odbijania piłeczki nie będę rozmawiać.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Succubs

Post autor: Chantelle »

Pobieranie energii to wystarczajaca 'zbrodnia' :roll:
zblazowany

Re: Succubs

Post autor: zblazowany »

FearTheReaper pisze:Właśnie dlatego, że dalej od rozumu jest tylko ściana, której głową przebić nie można, rozumem pojąć, a umysłem przeniknąć darowałem sobie rozum i zaufałem sobie i swojej wyobraźni, intuicji, która jeszcze ani razu mnie nie zawiodła. W przeciwieństwie do rozumu, który jest do bólu ograniczony, a logika linearna, nie pojmująca holistycznie i asymetrycznie. Odrzucenie rozumu pozwoliło mi przekroczyć materializm i jednostkowe ego. Brzytwa ockhama w dużej mierze oparta jest na ograniczonych możliwościach operacyjnych świadomego rozumu i umysłu, ogranicza się tylko do argumentów za lub przeciw i empirii, więc jak na pełną gamę możliwości i bogactwo wszechświata wiele przepuszcza i jak na brzytwę jest po prostu tępa.

Sukkuby i inkuby istniały zawsze, nie są zjawiskiem nowym, ale ich postrzeganie w dużej mierze zależy od naszych wyobrażeń. Im bogatsze nasze wnętrze tym ich rzeczywisty wygląd pełniej odzwierciedla nasze fantazje, a im płytsze i uboższe, pełne strachu tym gorzej będą wyglądać naprawdę. Potrafią przybierać postać pięknych kobiet (inkuby mężczyzn) i takie będą w istocie, jednak zależy to od ukształtowania naszych pozacielesnych zmysłów i radzenia sobie z duchowością, czasem to po prostu kwestia rodzaju naszej własnej wrażliwości.

Super, ale mylisz intuicję z fantajowanie intuicja mówi jak postąpić, co wybrać jeśli jest zbyt mało czasu na zastanowienie. Rozum dzisiaj nie jest w stanie przekroczyć niektórych granic ale te granice ciągle są przesuwane. Rozumem i tak musisz się kierować tak jak każdy bo tak zostałeś ukształtowany przez ewolucję.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Succubs

Post autor: Darnok »

OK, bo widzę, że zaczyna się robić nieprzyjemnie.
Voozie- wszyscy wiemy, że jesteś maginem wszystkich stopni, kręgów, sfer itd.- nie musisz się z tym tak butnie odnosić (przynajmniej ja takie wrażenie odnoszę za całokształt).
Serephinea- jeżeli widzisz, że Twoje pojmowanie świata paranormalnego kłuje w oczy innych, to jeśli nie chcesz spowodować kłótni po prostu skończ dyskusję.
Do wszystkich: moderacja patrzy- odzywki na niskim poziomie i niestosowne słownictwo będą karane.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”