Przywolywanie demonow

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
Lord666
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2008-11-30, 13:35

Przywolywanie demonow

Post autor: Lord666 »

Hmm... Szperalem w internecie i wyczytalem na 2 stronach ze demony mozna przyzwac. Czy to prawda? Czy moge ja to zrobic, nieobeznany czlowiek??? Czy to musi byc specjalne miejsce???
Awatar użytkownika
Zaara
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 82
Rejestracja: 2008-10-10, 23:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: Zaara »

Tak, tak...przywołuj sobie demony...ale ludzie to mają pomysły...najwyraźniej nic a nic jeszcze nie wiesz o demonach...Ty wiesz, co chcesz zrobic? Jaką siłe przywołać??? Demon to nie jest jakieś qrde zwierzątko! :/
Lord666
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2008-11-30, 13:35

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: Lord666 »

czy ja pisze ze chce przywolac jakiegos bog wie jakiego demona? a moze jeszcze chcial bym zniszczyc swiat:]? chodzi mi tylko o to ze nie wiem czy takie cos istnieje czy to sa wymysly ludzi ze przywoluja demony, widza je, rozmawiaja z nimi itp.
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: Sothis »

Widzą je i rozmawiają z nimi, oczywiście; ale tylko po porządnej dawce środków zmieniająych świadomość (czytaj. alkohol i narkotyki ;])
NM_ONE
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2008-11-16, 23:58

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: NM_ONE »

Przenigdy nie przywołuj demonów :!: :!: :!: Mogą Cię łatwo zmanipulować,jesteś pewnie początkujący albo będziesz miał kontakt z magią pierwszy raz!To nie jest dobry pomysł,pamiętaj że nie ma dobrych demonów!
A na twoje pytanie czy istnieje taka możliwość przywołania odpowiem Ci że tak,tylko trzeba być bardzo dobrym w czarnej magi.Ludzie przywołują je po to by spełniały ich zachcianki...Na początku oczywiście,ale później rodzi się w nich egoizm,pragną więcej i więcej.Później mogą Cię omotać lub używać do swoich celów bo im więcej Ci dają tym bardziej mogą tobą manipulować!
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: Sothis »

Pamiętaj, nie ma dobrych demonów! Pamiętaj, nie ma białej magii! Pamiętaj, myj zęby po każdym posiłku. ;]
Lord666
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2008-11-30, 13:35

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: Lord666 »

chce zaczac praktykowac czarna magie i magie zywiolow tylko nie wiem jak do tego się zabrac:/ so jakies strony temu poswiecone? badz ksiazki:]?
Awatar użytkownika
Zaara
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 82
Rejestracja: 2008-10-10, 23:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: Zaara »

Demony na zawołanie...no one zawsze są chętne...a nieświadomi ludzie się cieszą... :/ Czarna magia? No powodzenia :) Interesujące jest to, jak to się może skończyć :) Rozmowa z Drzyzgą o tym, jak to 'siedziałem w tym...to jest straszne...itp.' A później ludzie (jakby na słowo nie mogli uwierzyć) lecą i robią to samo... masakra... stronki i książki znajdziesz na pewno :) Takiego czegoś jest pełno...wystarczy poszukać...
Lord666
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2008-11-30, 13:35

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: Lord666 »

to moze polecicie dobra ksiazke o przywolywaniu demonow i strone gdzie sa wszystkie demony opisane?
Awatar użytkownika
Zaara
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 82
Rejestracja: 2008-10-10, 23:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: Zaara »

Wiesz...wszystkie demony opisane...nie sądzę, żeby coś takiego było, bo czy ktos poznał wszystkie demony? Raczej wątpię...jak poznał jednego to miał pecha, a jakby było to więcej...ojojoj :P Generalnie spotkanie z demonem to nie jest rzecz przyjemna, a ładować się w to samemu to już, moim zdaniem, głupota :) Ja niestety nie znam takich książek, stron...nie szukam :)
Lord666
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2008-11-30, 13:35

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: Lord666 »

hehe... ja w koncu poznalem kogos w tym obeznanego:] i tylko potrzebowal bym zaklec znacie jakies?
NM_ONE
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2008-11-16, 23:58

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: NM_ONE »

Konkretnie po co Ci to?Nie lepiej podpisać cyrograf:?:
Jeżeli demon nie uzna Cię godnym swojego przyjścia nie przyjdzie,chociaż generalnie jest kilka typów...Są bardziej uległe to zależy na jakiego się trafi!!!
Co do zaklęcia to musiałbyś napisać do jakich celów byś go chciał?

Sothis nie przeginaj...bo nie znasz dnia ani godziny :>
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: Sothis »

Niech przybywają z piekielnej otchłani, Choronzona i wesołej kompanii wyczekuję z niecierpliwością. ;]
Lord666
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2008-11-30, 13:35

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: Lord666 »

chce przywolac KROCEL'a. pewnie czytaliscie Geocje albo opis demonow;] to powinniescie wiedziec po co mi on bedzie:]
Lord666
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2008-11-30, 13:35

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: Lord666 »

oj... sory zapomnialem ze ,,KROCEL - Naucza geometrii i sztuk wyzwolonych.

po to chce się z nim skatakowac
Angelique Papillon
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2008-12-23, 18:38

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: Angelique Papillon »

Ja czytałam opis Krocel'a. W sumie pewnie całkiem przyjemny gość, noi ma swoje legiony... Masz rację Lordzie666 (przeczytaj artykół o liczbie szatana, bo ta jest niepoprawna) przywołaj go, podbij świat, opanuj paranormalium, zgładź ludzkość... Tylko najpierw stuknij się w łeb! Wiesz fajnie jest się pośmiać, ale ty już troszeczkę przeginasz. Jak już opanujesz świat z pomocą Krocel'a to pozdrów go ode mnie! :mrgreen: :diabel2:
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”