Przywolywanie demonow

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
Rachael
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2010-03-24, 17:12

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: Rachael »

Witam,
jeśli chcesz sobie zmarnować życie to proszę bardzo przywoluj kogo sobie chcesz..jednak chyba nie masz świadomości jakie konsekwencje będzie to za sobą niosło.Otwierając sieę w taki sposób na ten świat demoniczny zwracasz uwagę bytów ktore bardzo łatwo mogą ci zniszcyć życie badz prześladować.Jako osoba która przezyła już dużo mam obowiązek napomniec Cię i uświadomić w konsekwenjach.Jestem demonologiem i wiem jak to się kończy.Nie życzę nikomu z was abyście kiedy kolwiek starali się coś przyzywać bo czasem z fanaberii może wyniknąć olbrzymie cierpienie które ciągnie się niekiedy do końca życia.

Demonologia:
gg:8338105
kratos god of war
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2010-04-30, 15:42

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: kratos god of war »

witam potrzebuje kogos naprawde doswiadczonego w temacie demonologia,czarna magia,okultyzm itd...to jest sprawa nie cierpiaca zwloki woec prosze kogos o szybki kontakt
kratos god of war
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2010-04-30, 15:42

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: kratos god of war »

sluchaj pajacu mogles po prostu napisac ze nie ma tu takich a nie ze kłerfa udajesz jakiegos wazniak ktory jest nie wiadomo jaki bonzo a w rzeczywistosci moczysz się w lozko i placzesz podaczas seksu dzieciaku z syndromem tu niestety potrzebna była cenzura. Voozie, nie reaguj na dziecko.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: Spooky Fox »

kratos god of war pisze:sluchaj pajacu mogles po prostu napisac ze nie ma tu takich a nie ze kurkuś udajesz jakiegos wazniak ktory jest nie wiadomo jaki bonzo a w rzeczywistosci moczysz się w lozko i placzesz podaczas seksu dzieciaku z syndromem *cenzura*

Ogólnie dziecko, idź tupac nóżką gdzie indziej, bo tu Ci nie wróżę żadnych rewelacji. I uważaj co mówisz, bo nie jesteś u siebie w domu.
kratos god of war
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2010-04-30, 15:42

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: kratos god of war »

ja dziecko??? u mnie w domu??? a co to ma do tego?! ja się po prostu grzecznie zapytalem i oczekiwalem normalniej odp
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: Ruskof »

Spooky,kratos,uspokojcie się.Kratos,nie musisz odrazu przeklinac na Voozie'go.Nastepnym razem mam nadzieje inaczej zareagujesz :)
kratos god of war
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2010-04-30, 15:42

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: kratos god of war »

ta wiem... ale ja zadalem pytanie no i chcialem normalniej odp a nie jakiegos kozaczenia ale ok nie wazne.... a wiec moze ty mi pomozesz???
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: Ruskof »

Powiedzmy ze jestem srednio obeznany,bo zas wielkiej wiedzy w tym nie mam.Napisz w jakiej sprawie pomoc,moze jednak znajdzie się ktos kto zdola ci pomoc. :)
kratos god of war
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2010-04-30, 15:42

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: kratos god of war »

nie moge o tym napisac na forum!!!!!
bartmoon
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-02-22, 12:01
Lokalizacja: bielsko biała
Komentarze: 2

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: bartmoon »

Przypuszczam że nie zrobiono takiej opinii demonom bez powodu...
Sprubuj sobie narazie z hohlikami i skrzatami...
łatwiej pużniej się ich pozbyć
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: Spooky Fox »

Ostatnie 3 posty skasowane.

JPP nagrodzony warnem za brak wychowania.
Awatar użytkownika
siloam
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 69
Rejestracja: 2010-08-21, 19:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: siloam »

@Sothis
Ciekawe motto, tylko, że tak się składa, że jego autor na łożu śmierci zmienił zdanie :mrgreen:

Proponuję zajrzeć do biografii ;)
obersturm88
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2010-10-12, 17:39

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: obersturm88 »

ludzie!miejcie litosc! czytam to forum i wszelkie artykuly od dawna.wnikalem w czarna magie jako bachor,ludzac się,ze potrafie,chce,wierze,dam rade. pragnalem posiasc wiedze wzywajac wszystkie moce jakie tylko zostaly odkryte i nazwane.i co? i nic z tego:D tylko prosze nie przesadzac z krytyka itp.;p to wszystko na nic Wam się zda:D i prosilbym domoroslych albo uczelnianoroslych demonologow o takiej kpiny jak zarabianie na wymyslonym kretynizmie zacofanych i wystraszonych uczniow brudnego kaznodziei nie da się uczciwie pojac myslacemu.sorry,ale jestem zmuszony to powiedziec,gdyz jeden z demonow mna manipuluje:D:D:D prosze!?blagam!!! jeszcze tylko do czlowieka,ktory wpadl na cudowny pomysl odnosnie wiary w ufoludy:D rzecz,ze wszystko opiera się tylko i wylacznie na tym slowie-wiara. jesli wierzysz to nic Cie nie odgoni,zwiedzie z drogi,bo wierzysz czyli masz klapy na oczach. Jesli jednak mowisz o faktach to gratuluje i zastanow się co jest bardziej prawdopodobne:istnienie ufoluda czy sily metafizycznej,ktora moze cie:D dobra dzieki Wam ludzie,ze tyle czasu staraliscie się byc najlepszymi w kraju.wierzcie dalej,zawsze to ciekawsze zycie.trudno.pozostane przy rozumie,logice,fizyce bo to dzieki niej wasze i moj umysl dziala:D ale przeciez to tez bog...


Jako bachor? to ile ty lat wtedy miałeś 2? biorąc pod uwagę jakieś 6 lat działalności (zależy od której wersji oglądasz), to mniej więcej tak wychodzi. Ponoć umiejętność pisania ze zrozumieniem to oznaka inteligencji- Darnok.
Awatar użytkownika
Wolf
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2010-06-29, 12:23
Lokalizacja: Kraków/Wadowice

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: Wolf »

Skoro pozostajesz przy logice, rozumie itp, to mógłbyś się również nauczyć poprawnie pisać po Polsku . Bez takich błędów ortograficznych, które strasznie rażą po oczach :)
I po co odświeżałeś temat z przed miesiąca nie mając nic konkretnego do dodania ?
bartmoon
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-02-22, 12:01
Lokalizacja: bielsko biała
Komentarze: 2

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: bartmoon »

A ja dochodzę do wniosku że demon jeśli czuje odpowiednie wibracje zachęcające go do spotkania to nawet nie trzeba wdawać się w rytuały.
To taki podchodzenie po omacku. jest powolne ale myśle że ciut bezpieczniejsze.
można się jbt oswoić nawzajem
tak

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: tak »

OSWOIĆ SIĘ z pierdolonym demonem?

..ale PO CO!?

"Łazi tego po ulicach pełno, w ludziach - popatrz im w oczy. Demona poznasz zawsze bo ludzka skóra aż cierpnie i w ciele pojawia się ten niepokój zawsze kiedy nań patrzysz, prosto w oczy.. Niepokój."
Jeśli któregoś przytulisz nawet świadomie to kiedyś wylezie na wierzch i zaszaleje, Twoim kosztem..
Demony są mało fajne. Jak takie komary.. dragi.. czy.. właśnie.

Jeśli jesteś masochistą to Twoja sprawa, ale tak według mnie to głupota bawić się w demony..

:idea: ..skoro MOŻESZ ulepić sobie ANIOŁA! :idea:
Ostatnio zmieniony 2010-10-18, 23:27 przez tak, łącznie zmieniany 1 raz.
Daren
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2010-10-14, 19:19

Re: Przywolywanie demonow

Post autor: Daren »

Polecam wszystkim chcącym oraz zajmującym się demonologią przeczytać Goecje.
Jest to historia dobrze znanego maga Alistera Crowleya nazywanego "bestią". Link do Goecji:
Ostatnio zmieniony 2010-10-27, 17:26 przez Daren, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”