Inwokacja na przywoływanie demona

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Inwokacja na przywoływanie demona

Post autor: Kryptozoolog »

Ani mnie źle doradzić. Już raz w sądzie byłem, nie chcę znowu :kosci:
toshiro
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2009-12-19, 10:31

Re: Inwokacja na przywoływanie demona

Post autor: toshiro »

Kryptozoolog pisze:
hmmm pisze:Witam kolegów i koleżanki :) Wracając do właściwego tematu topiku - któż się podzieli wiedza na temat tego jak powinien przebiegać rytuał mogący sprowadzić Lilith ?
Napiszę ci jutro na priva, albo jeśli masz gg skrobnij kiedy tam chcesz jutro na 12815983. Ty od tego Feniksa, też daj znać. I tak w końcu ktoś by powiedział, więc lepiej będzie jak usłyszycie to odemnie.
czy wy powariowaliście chcecie przyzywać demony, przeciez to cholernie niebezpieczne, najlepiej się podszkolcie w innych że tak powiem ,,dziedzinach" dopiero potem bierzcie się za przyzywanie
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Inwokacja na przywoływanie demona

Post autor: Kryptozoolog »

Pisałem im to...
Ale co mnie to obchodzi, robią to na własną odpowiedzialność.
toshiro
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2009-12-19, 10:31

Re: Inwokacja na przywoływanie demona

Post autor: toshiro »

Kryptozoolog pisze:Pisałem im to...
Ale co mnie to obchodzi, robią to na własną odpowiedzialność.
obowiązkiem tych ,,troche bardziej znających się na rzeczy" pomaganie i ,,wzkazanie" drogi innym. Podawanie inwokacji innym jest bardzo nieodpowiedzialne
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Inwokacja na przywoływanie demona

Post autor: Kryptozoolog »

5 minut gdzieś w necie i tak by się dowiedzieli.
Lepiej żeby usłyszeli wersję od tych, którzy na pewno bardziej się na tym znają niż szukali gdzie indziej i natrafili na nie wiadomo kogo.
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Inwokacja na przywoływanie demona

Post autor: Kryptozoolog »

Bardzo przepraszam że rzeczywiście tego nie napisałem.
Wolałbym napisać to na gg by od razu odpowiedzieć na pytania.
toshiro
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2009-12-19, 10:31

Re: Inwokacja na przywoływanie demona

Post autor: toshiro »

Nie przepraszaj tu nikogo bardzo dobrze że nie napisałeś
shineforever

Re: Inwokacja na przywoływanie demona

Post autor: shineforever »

Przypuszczam, że część z was zapewne martwi się o Adepta :D
Sytuacja przedstawia się następująco: wyjechał miesiąc temu do USA, ale nastąpiły pewne komplikacje: wypadek samochodowy (ale na szczęście nic się nie stało), problem z wizami itd. Jest pochłonięty pracą, a więc żyje i jeśli macie do niego jakieś pytania proszę pisać :)
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Inwokacja na przywoływanie demona

Post autor: Spooky Fox »

Kto się martwi?
shineforever

Re: Inwokacja na przywoływanie demona

Post autor: shineforever »

Nie wiem :D On tak powiedział :)

-- 2010-02-19, 17:59 --

mam na myśli oczywiście Kryptozoologa :)
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Inwokacja na przywoływanie demona

Post autor: Kryptozoolog »

Martwi się jedna osoba z tego co wiem, a tak dokładnie martwiła :D
Teraz już nie trzeba.
Dzięki Spook :P
Lillith69
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2010-03-15, 21:05

Re: Inwokacja na przywoływanie demona

Post autor: Lillith69 »

Czytam, czytam i wybaczcie śmiać mi się chce. Przywoływać demony? A może by tak pomyśleć, że to demon wybiera osobę w której ciele chce zamieszkać. Po cienkim lodzie stąpa ten, który pragnie by jego duszą demon zawładnął.
Jestem tu nowa i może się nie znam, a może wiem aż nazbyt dobrze jak to jest, kiedy demon zawładnie tobą. Myślę, że nim mnie zlinczujecie, najpierw przyjmiecie do swojego grona :grin:
Yanglegend
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 2010-01-24, 21:12

Re: Inwokacja na przywoływanie demona

Post autor: Yanglegend »

5 minut gdzieś w necie i tak by się dowiedzieli.
Lepiej żeby usłyszeli wersję od tych, którzy na pewno bardziej się na tym znają niż szukali gdzie indziej i natrafili na nie wiadomo kogo.
Nie ma to jak dostać poradnik "przywoływanie demona poziomu3 + umiejętność specjalna zianie ogniem" od 14 letniego internetowego maga na gadu-gadu, aż mi was żal czasami.
Ostatnio zmieniony 2010-03-21, 13:27 przez Yanglegend, łącznie zmieniany 1 raz.
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Inwokacja na przywoływanie demona

Post autor: Kryptozoolog »

Nigdy nie ma gwarancji że im się uda choćby przestraszyć, czyż nie? Ja bym wolał dać im byle co po którym nawet nie będą mieć gęsiej skórki, niż odmówić i patrzeć jak szukają właśnie 14 letnich magów na gg albo sekt po czym nie wiadomo co się z nimi dzieję. Prezerwatywy też kupuj sprawdzone, bo jak weźmiesz byle co o czym przeczytasz na necie to jeszcze będzie dziurawe.
Lillith69
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2010-03-15, 21:05

Re: Inwokacja na przywoływanie demona

Post autor: Lillith69 »

To ile jest tych poziomów? Zawsze mi się wydawało, że wystarczy jeden, a może się mylę? :lol:
tric r treat
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2010-09-11, 02:13

Re:

Post autor: tric r treat »

Darnok pisze:
Dla chętnych podaję słowniki sumeryjsko - angielskie, żeby wiedzieli, co klepią, jeśli już się na to zdecydują:
Mogę nawet po japońsku klepać i co z tego? czyli już inny język niż sumeryjski nie działa?
Dziala... tylko sumeryjski to tak wzniosle brzmi :| poza tym ta inwokacja i tak nie zadziala, no chyba, ze takie bylo zalozenie ze ma nie zadzialac... to się nie wcinam :galy:
avalon5
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2010-11-01, 23:44

Re: Inwokacja na przywoływanie demona

Post autor: avalon5 »

hehe gorszych głupstw nie czytałem w całym swoim życiu :P
Ty to nazywasz inwokacją? Dość prowizoryczne.

Zaś jeśli chodzi Ci drogi kolega by przywoływać demony to czemu nie zajrzysz do Większego klucza Salomona a następnie do Lemegetonu?

Tam masz napisane czarno na białym co i jak ale musisz zrozumieć inne rzeczy...

Np to że jeśli wołasz demona musisz mieć po co a wiec że one nie dają nic za darmo i to dla tego np powinieneś przestudiować te książki by wiedzieć jak zadziałać bez ofiar.

Po drugie nie mozna przywołać istoty o nazwie Mammon bo takowa nie istnieje... za dużo Constantina się naoglądałeś...

Kolejna sprawa musisz mieć pieczęć Salomona która pokazana jest w Książce... ma ona Cię ochronic.

Następna sprawa jest taka że jeśli chcesz przywołać ducha musisz wiedziec ktoremu z głównych demownow sa podporzadkowane. Sa nimi Lucifer, Belzebuth i Astaroth. Jesli wiec chcesz przywołac sluge przywolac musisz najpierw "imperatora" (tak sa nazywani w ksiazce jedni z wyzszych demonow) a on dopiero przywola swego sluge.
Zaś by pzywolac kogo kolwiek musisz znac jego pieczec. Sa one narysowane rowniez w ksiazce.

Kolejna sprawa nie mysl ze przywolasz cos bez odpowiednich narzedzi.

Rozdzka, Lanca, miecz, kadzielnica i kilka innych to nie wymysl z Harrego Pottera.
+ kazda z tych rzeczy musi zostac zakleta a to rowniez jest opisane.

PS. Jesli nie kumasz co zapisane jest w ksiazkach porzuc zamysl na takie rzeczy bo narobisz problemow sobie i ludziom w otoczeniu.

A teraz odnosnie wielkiego Tworcy inwokacji xD

Kolego nie szukaj w takich rzeczach na onecie interii czy tam innych bajerach i jesli naprawde się takimi rzeczami zajmujesz to to co napisalem nie powinno byc dla Ciebie niczym nowym a w dodatku powinienes znac te slowa:

Wzywam Ciebie Nienarodzony!
Ty ktory stworzyles ziemie i niebiosa
Ciebie ktorys stwozyl noc i dzien...

itd. a pozniej:

Uslysz mnie Ar:Thiao, Rheibet, Atheleberseth, A: Belatha, Abeu, Ebeu, Phitetasone, Ib, Thiao
Uslysz mnie i uczyn wszystkie duchy podleglymi mi etc.

Jesli to Ci nic nie mowi to nie rob z siebie mistrza Yody hehe.

Dziekuje za uwage :)

-- 2010-11-02, 00:16 --

Te slowa sa kluczowe gdyz one maja zapewnic ci wladze nad demonem. A chyba nie chcesz by bylo odwrotnie.

-- 2010-11-02, 00:21 --

Jak kolezanka Lilith69 wspomniala: jesli nie chcecie byc opetanym/ opentana nalezy się przygotowac a to nie jest latwe wiec tak poza wszystkim: Jesli masz slomiany zapal to się nie zabieraj za takie rzeczy bo Ci nie pyknie ;p poza tym jeszcze jedno dodam... Demony przywoluje się w okreslonych dniach porach dnia godzinach , miesiacach. Nie marz nawet o tym ze np jak zapragniesz czegos od Glasya Labolas'a to ze bedziesz mogl go sobie zawolac kiedy chcesz i w ogole...

-- 2010-11-02, 00:24 --

zapomnialem jeszcze jednego powiedziec... nie liczcie na to ze jak przywolacie jakiegos tam prawie nic nie znaczacego demona to ze spelni wasze zachcianki bo nie kazdy z nich ma moc.
To tylko bajka ze kazdy demon jaki by nie byl ma moce takie ze az strach się bac.
Po to wlasnie jest hierarchia po ktorej wywionskowac mozna kto się w niej znajduje a kogo nawet tam nie uwzgledniono.

-- 2010-11-08, 20:14 --

A jeszcze mam odpowiedz co do kolegi piszacym o przywolywaniu i nazywajacym magie kolorami... otoz... NIE MA CZEGOS TAKIEGO JAK MAGIA ZIELONA ROZOWA i sam Bog wie jaka jeszcze.
Magia to magia ma tylko dwa podzialy Biala i Czarna
Biala to leczenie i wszystko co z nim zwiazane czyli cos o co prosimy np prosimy Boga o wyleczenie poprzez specjalne zaklecia zas czarna magia to tak jakby rzadanie reakcji bo taka jest nasza wola. I prosze nie uzywajcie okreslen jeszcze zielona i jeszcze jakies bo to smieszne.
To tak jak zmyslne nazywanie istniejacych kolorow np teraz nie wiem co to za debil wymyslil: na pomarancz wola pomarancza w swietle ksiezyca (a moze gowna zaraz) wybaczcie ale to co stare jest dobre a w wypadku magii najstarsze to najlepsze.
Poza tym czy to w bialej czy w czarnej magii sa potrzebne specjalne narzedzie tzw. Narzedzia Sztuki bo magia to Sztuka Summum Bonum jesli nie wiecie co to znaczy to się dowiedzcie ;p
Poza tym magia nie jest do zabawy lecz dla poznania. Ona sluzy poznaniu tego co nieosiagalne jest dla nas normalnie.
Kolega ma racje ze cos w stylu korony to nie talizman ochronny. Jesli chodzi o korone to ona ma tylko nakierunkowac energie... cos w stylu magnesu.
W dodatku jesli porywacie się na przywolywanie demonow to prosze was... nie palcie glupa z sama inwokacja... przygotujcie się jakos. Odpowiednie znaki na ziemii, oraz odpowiednie narzedzia sa konieczne by się udalo wszystko jak nalezy. Bo pozniej bedziecie plakac.
A. Crowley stracil cala rodzine przez to bo się uczyl a wy macie napisane czarno na bialym jak uniknac pomylek etc.
Wiec zastosujcie się...

-- 2010-11-08, 20:20 --

A teraz przyczepie się do przedmowcow tych blizej moje posta xD


NIE MA OKRESLONEGO JEZYKA MAGII BO KAZDY JEZYK JEST SWIETY I MA MOC.

Nie ma znaczenia czy gadam w suahili czy japonsku czy polsku. Slowa musza byc wypowiadane w wiadomym celu a nie klepane z baski od niechcenia.
Kazdy jezyk ma w sobie moc bo my się nim poslugujemy... my tzn ludzie... teraz troche filozofii byscie zrozumieli...

Bog jest w nas wraz ze swoja moca czyli my jestesmy Bogami i mamy dostep do tej mocy.
Nie rozkminiac tego pod wzgledem grzeszenia morderstw itp...
Chodzi tu o potencjal oraz mozliwosci jakie mamy od urodzenia.

PS do skrajnych katolikow gdyby się tu takowi znalezli... Satanizm a magia to inne swiaty...
moze i niektore slowa sa podobne ale inny maja sens oraz inne odnosniki. Przeczytajcie Lemegeton np lub Wiekszy klucz Salomona a się przekonacie ze magia dana jest od Boga w celu poznania. A to co jest ukryte ukryte jest przed idiotami.
Poza tym ksiazki te sa napisane specyficznie tak ze kretyn nie zrozumie zawartosci. A co za tym idzie jak probuje to mu nie pyknie ;p

dziekuje za uwage
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”