Inwokacja na przywoływanie demona

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Inwokacja na przywoływanie demona

Post autor: longerman »

Jeśli jest tu ktoś doświadczony mógłby wkleić jakąś invokacje.

Osoba nie doświadczona ale znająca jakieś inwokacje również mogłaby jakąś wkleić.
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Longer, jak chcesz - mogę dla Ciebie zapodać inwokację na przywołanie elementala jakiego chcesz, ale nie biorę na siebie odpwiedzialności za skutki jego, oraz działań człowieka, który z takowej inwokacji skorzysta. Potrzebowałbym tylko Twojej prośby i trochę czasu... Nie wiem tylko, czy masz odpowiednie predyspozycje, aby korzystać z mocy żywiołaków. To bardzo niebepieczne (i potężne) stworzenia, które mogą łatwo zniszczyć tego, kto je przywołał. Ja bym na Twoim miejscu uważał, o co prosisz... Bez dostępu do Akashy ja bym nie radził przywoływać jakichkolwiek istot nieorganicznych. Jeśli masz jakieś pytania - wal na PW, albo w tym temacie.

Pozdrawiam
Z Drugiej Strony Cienia
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Pierwsze przywoływania (próby) planuje na Wakacje i chce się do tego przygotować.

Odpowiedzialność za wykorzystanie wiedzy naturalnie ponosi każdy sam za siebie.

Tak prosze o inwokacje i jeśli masz dość czasu to jakiś opis rytu.
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Przygotowanie Inwokacji zajmie mi trochę czasu... Napisz jeszcze nazwę (imię) ducha, którego chcesz przywołać... :roll:
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Imię ?? Mammon
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Jak znajdę czas - obiecuję, że zajmę się tą sprawą.
Maeveen

Post autor: Maeveen »

Mierzi mnie jak czytam ten temat
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

To go nie czytaj nak nie masz zamiaru mi tu pomóc.
amciak
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 114
Rejestracja: 2005-07-15, 01:01

Post autor: amciak »

kolko wzajemnej adoracji - ach, jaki to ja jestem zly....
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Heh. Wygląda na to, że jednak chyba się tej inwokacjii nie doczekam :lol:
Gość

Post autor: Gość »

AQRADUAMELU GIRTABLILU GIRTABLILU AQRABUAMELU ja Jeden z Ankhkharu, wzywam Ciebie! Twój terror wzbudza grozę, twoim spojrzeniem jest �mierć! Wzywam cię w nocy bo jeste� stworzeniem nocy podšżajacym nocnymi �cieżkami. GIRTABLILU AQRADUAMELU AQRADUAMELU GIRTABLILU AKRABU AKRABU AKRABU. Po tym zaklęciu recytowanym 13 razy nadchodzi czas do wej�cia na astralnš �cieżkę predatora w towarzystwie człowieka-skorpiona, który urodzony jest z brzucha Wampira Smoka Tiamat, tak samo jak twa rasa jest z niej urodzona. Wybierz młodš ofiarę i żeruj na niej w nocy. Ten rytuał powinen zawsze odprawiany być w nocy , inaczej ludzie-skorpiony będš niepokojeni przez twe rytualne zwrócenie się. Ukażš się w �wietle dziennym lecz zadadzš ci karę. Upewnij się więc czy nie popełniasz błędu wzywajšc ich w dzień. Gdy już drenujesz do pełna powróć do postaci fizycznej i recytuj wezwanie Mocy: Wymów dono�nym głosem: Ereshkigal, Szukam dominacji w Astralnym Królestwie. Kiedy twe wargi zczerniejš, mój wpływ stnie się nie�miertelny. Gdy twe wargi zczerniejš moje berło przeniknie wszytskie zakamarki. Moja Wola jest Silna, moje intencje sš intencjami Czarnego Wampira. Moja Nie�miertelna Wampirza Rasa Powstaje ku Finałowej Nocy. Nammtar, Posłanniku i Wezyrze Ereshkigal, Heroldzie �mierci! Ty który rozkazujesz sze�ciedzieciu chorobom, po�lij je naprzód i odsuń je od naszych towarzyszy! Nammtar, Heroldzie �mierci wzywam cię! Przybšd� Pazuzu, Królu Demonów Złego Wiatru! Wejd� w me istnienie, posišd� mego ducha- Ku Mglistym Ziemiom Nie�miertelno�ci! Wzywam ciebie! Następuje komunia z nieumarłym. Gdy jest skończona recytuj 13 razy:" Moje pragnienie Krwi jest nasycone do czasu gdy Akhkharu wyjdzie polować w noc. Zostało uczynione." Ryt Akhkharu- Wezwanie Gigim Xul IA! IA! IA! Akhkharu! Bogowie Ur! Przebud�cie się i przybšd�cie! Na pogrzebowych wichrach przybšd�cie, niech powstanie szczelina w otchłani i przez Smoka Wampira Tiamat, bramy się otworzš! Iak Sakkakh! Powstańcie stworzenia ciemno�ci! Ja (imię) wzywam Smoka, Wampira Tiamat, z ciemno�ci przybšd�- BRAMY SĽ OTWARTE!!!! Usłysz wołania twego brata/siostry (imię).Demony Wstrętu, jeżdżšce cicho na wiatrach pogrzebowych, wzywam was. Azagthoth, czarny magu, niech twa istota przybędzie aby nam dopomóc, Boże Chaosu powstań!Pazuzu, Panie wszystkich goršczek i plag, Mroczny aniele czterech wiatrów, przybšd� na goršcych pustynnych wiatrach, przybšd� i uderz chorobš w naszych nieprzyjaciół, i Tylko w naszych nieprzyjaciół!Humwawa, Je�d�cu Południowych wiatrów, Panie Wstrętu, przynie� swš czarnš istotę by przeklšć naszych nieprzyjaciół, ponieważ my jeste�my Arra Draconis! Wznie�cie się panowie mroku!Spójrz! Chodzę po ziemi jako Inkarnowany-Demon, jestem Wampirycznš Elitš Wamphyri! Bogini Czarnego Smoka, Tiamat, wzywam do siedziby Uraeusa, Mój głos drży i wstrzšsa granicami i wymiarami czasu. Jestem twš krwiš, elitarnš rasš. Duchowej nie�miertelno�ci i nieumarłego szukam. Podnosze kielich Ludzkiej krwi. To krew mych ofiar, i jest tym czym jest życie i zbiornikiem nie�miertelno�ci. Piję jš i wzywam twe błogosławieństwo. Pozdrawiam cię Tiamat! Moroii powstań! Cztery duchy czterech przestrzeni, Słuchajcie mnie teraz! Ci którzy mieszkajš pomiędzy przestrzeniš Słońca, z Otchłani, z próżni... Przychodzicie ku mnie, ponieważ jestem Wamphyri!Składam w ofierze Siłę Życiowš, astralnie drenowanš z ludzkiej zdobyczy, otwórz bramy Nie�miertelno�ci. Moja istota zmieni się w formę poczerniałej demonicznej kombinacji wilka, nietoperza, i Smoka. Przez tę formę pozwalam mej �pišcej ludzkiej zdobyczy zapamiętać mš złowieszczš formę jako cień niszczšc ich kruche umysły.Tak się stanie, ja składam ofiarę i otwieram szczęki Tiamat. Umarłem i ponownie się narodziłem... moja forma we wszelkich przejawach ro�nie, wzrasta i narasta w formę dzikiego Wamphyri, Spójrz, jestem Wamphyri!Od czasu tej nocy moja strona cienia ro�nie a moje astralne pazury dotykajš i żłobiš �pišcš zdobycz. Moje szczęki wilka drenujš siłę życiowš / krew z mej zdobyczy. Moje astralne skórzaste skrzydła mogš lecieć powyżej i przez ciemno�ci , puste cmentarze i jechać na północnych wiatrach w stronę nocy.Predatorzy nocy będš krzyczeć me imię, Wilki czekajš na me zawołanie... Tak jest i tak będzie!!!! BRAMY SĽ ZAMKNIĘTE!!! HAIL WAMPHYRI! HAIL TIAMAT!(ten czar jest dla przyjmowanego Wamphyri, który powinen zrozumieć kontrolować i być mistrzem ciemnych mocy magii- Napisany Przez BArona von Abaddon
Gość

Post autor: Gość »

co prawda to jest do przywołania wampira ale tez dobre, osobiście nie radze sprawdzać
Mandy777

Post autor: Mandy777 »

Obawiam się jednak, że gość ci nie udzieli odpowiedzi, bo ryt jest skopiowany z jakieś strony np.: http://demonologia666.w.interia.pl/ryt.html
i to dośc nie dokładnie skopiowany, bo bez dopiska:
B.O.T.D. - Black Order of the Dragon będacy wewnętrznym kręgiem TOPH - The Order of Phosphorus zakonu magicznego zajmującego się scieżką lewej ręki, magią chosu, wampiryzmem, perskim czarostwem itd. Zapewne jest tylko jedna kompetentna osoba, która mogłaby udzielić wyczerpujacej odpowiedzi, a jest nią Michael Ford, który przewodzi tej organizacji. Jak kogoś interesuje tu jest jego grupa dyskusyjna: http://groups.yahoo.com/group/psychonaut75_luciferian/

Co do rytu w końcu to magia chaosu, może to jakoś pomoże:
http://www.magan.superhost.pl/magan/pdf/pazuz.pdf
Awatar użytkownika
Mglawica
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2006-11-15, 18:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mglawica »

A chcesz coś na 12 w nocy\? czyli na noc diabła? godzina duchów to przeciwieństwo godziny Maryjnej czy 3 w nocy a Maryji 15 jak coś. nie wiem w którym temacie miałam spytać więc pisze tutaj chcesz może jakieś..że tak powiem na przywoływanie duchów i diabła:P:P? chciałabym się na to forum wkręcić ale nie bardzo wiem jak:P więc wyszłam z takiem oto zapytaniem:)
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Dla chętnych podaję słowniki sumeryjsko - angielskie, żeby wiedzieli, co klepią, jeśli już się na to zdecydują:
Mogę nawet po japońsku klepać i co z tego? czyli już inny język niż sumeryjski nie działa?
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

w ogóle to słowa G mają do tego.. są bardziej jako wspomagacze umysłu..
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”