Demon ?

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
Tyna22

Demon ?

Post autor: Tyna22 »

Pomóżcie. Od naprawdę wielu wielu lat po naszym domu podwórku chodzi demon/duch .. Nie wiem .. najczęściej widywany jako cień wysokiego dobrze zbudowanego faceta , piszę najczęściej bo przybierał postać brata który był w tamtym czasie w szpitalu, bądź psa.. Ostatnimi czasy tak jak zapowiedział będą u mnie we śnie było źle a robi się gorzej. Rzuca węglem, kopie w drzwi, w okno stuka, chodzi po pokoju, i warczy, ale nie tak jak pies że prawie ni słychać tylko Jakby niedźwiedź Ryczał. We śnie pokazał gdzie leży, jako że niby został zamordowany jakoś w latach 1970 mniej więcej, i zaczęto mówić że To Rabin. Tylko jego wygląd się różni. Lecz też krążą domysły, że może być to właściciel domu tzw.Barak (Dziadkowie mieszkali w drugiej połówce) Został zmuszony do sprzedaży swojej częśći mieszkalnej parenaście lat przed 1970r. Jakiś czas później popełnił samobójstwo, powiesił się. Za jakiś niedaleki czas wybuchł pożar w nocy nie wiadomo dlaczego co było przyczyną Barak spłonął jak zapałka . Po wybudowaniu przez Dziadków już własnościowego, pokój w którym sypiam jest na jego połowie gdzie był ten dom, przeklną tą ziemie i być możę to on jest ową ciemną istotą.. Wracając do wyglądu tzw.Rabina, bardziej ubioru właściwie, Ma wielki czarny kapelusz, długi czarny płaszcz i czarne rękawiczki nigdy nie pokazał twarzy, zupełnie tak jak by jej nie miał, mnie bardziej przypomina ubiorem Hellsing-a .
Awatar użytkownika
AlbertKowalski
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 72
Rejestracja: 2018-11-12, 03:31
Komentarze: 1

Re: Demon ?

Post autor: AlbertKowalski »

Spokojnie.... Póki nie gryzie nic ci nie grozi.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”