Czy to zadrapania demona?

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
ISUMA
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2020-02-13, 13:56

Czy to zadrapania demona?

Post autor: ISUMA »

Witajcie, to mój pierwszy wpis na tym forum a raczej na jakimkolwiek takim forum o demonach, nie wiem czy ktoś będzie wstanie mi przybliżyć co się u mnie dzieje bądź spróbować wyjaśnić lub coś doradzić. Otóż od jakiegoś czasu na moim ciele pojawiają się zadrapania, ślady jakby 3 pazurów. Na początku piecze gdy to się dzieje jakbym czymś się oparzyła. A po 15 sekundach ten ból mija i to nic nie boli tylko widzę na plecach lub na udzie lub na łydce długie ślady po pazurach. Jedne znikają szybko inne po dwóch lub trzech dniach. Są to nie za głębokie precyzyjne ślady.
A ja sama czuje jakbym się zmieniała, jestem bardziej poirytowana wkurzam się o pierdoły. Wczoraj pojawiło się u mnie kolejne zadrapanie, trzy precyzyjne linie nie za głębokie ślady po pazurach i dwa nie tak bardzo przy sobie obok tych trzech. Nie wiem czy ktokolwiek mi doradzi co mam zrobić w tej sytuacji. Jak już wspomniałam to mój pierwszy taki wpis...
Chciałabym wiedzieć czy to faktycznie jakiś demon czy istnieje na to inne wyjaśnienie.. Chociaż sama już nie wiem nie sypiam za dobrze od jakiegoś czasu... niby łóżko mam miękkie ale czuje jakbym spała na czymś twardym.. Będę wdzięczna za każda podpowiedź, wyjaśnienie może nawet...
Borys

Post autor: Borys »

Dziewczyno jak mówisz serio to idz do cholery po specjaliste do kościoła.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Czy to zadrapania demona?

Post autor: Ivellios »

Ok, tylko czemu akurat do kościoła? :)
Olka111

Re: Czy to zadrapania demona?

Post autor: Olka111 »

Tak to demon. Idź do specjalisty. 3 zadrapania to kpina z 3 osób świętych... Później z tego może być opętanie
Awatar użytkownika
AlbertKowalski
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 72
Rejestracja: 2018-11-12, 03:31
Komentarze: 1

Re: Czy to zadrapania demona?

Post autor: AlbertKowalski »

3 ślady po pazurach + 2 mniejsze. Czyli 5 jak 5 palców. Masz moze jakąś nerwicę. Sama się drapiesz nie zdając sobie z tego sprawy, może podczas snu.
Za mało informacji, brak zdjęć.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”