Kradzież myśli

Tematy o hipnozie, autohipnozie i szeroko pojętej psionice (czyli postrzeganiu pozazmysłowym i psychokinezie).
pitimor
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2006-08-20, 20:31
Lokalizacja: Katowice

Kradzież myśli

Post autor: pitimor »

Zdarzyło mi się to na klasówce z bioli. Mianowicie zapomniałem że w ogóle jest, więc niczego się nie nauczyłem. No i nadeszła czarna godzina, pani rozdała testy, a ja nawet nie rozumiałem pytań. Pomyślałem sobie: "No i będzie jedyneczka... NIE BĘDZIE!!!!!!!!". I wtedy poczułem się jakby ktoś ze mnie zdjął jakiś limit. Przynajmniej ten opis był najbliższy, bo trudno to opisać. I wbiłem wzrok w największą kujonkę w klasie i się na na niej skoncentrowałem. W miarę upływu czasu ja nagle wiedziałem coraz więcej, a ona sprawiała wrażenie coraz bardziej zestresowanej. Oddałem test jako pierwszy, ona jako ostatnia. No i następna lekcja bioli... ja 5, ona 2. Było to dokładnie tak. Chyba zatrzymałem się w porę, bo inaczej miałbym 6 a ona 1. Teraz totalnie nie mogę pojąć jak to zrobiłem, ale myślę że to był jakiś instynkt samozachowawczy, bo to był ten jedeny raz, w którym się NICZEGO nie uczyłem. Może mam inne takie zdolności, np. jak ktoś mnie napadnie to nim telekinetycznie rzucę o ścianę :grin: . Mówcie co o tym sądzicie.
constantine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 235
Rejestracja: 2006-11-05, 22:43

Post autor: constantine »

Wykorzystałeś biedną dziewczynę.. :?
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

pewnie jej nie zaszkodzi, skoro taka dobra jest ;) ale ciekawe, też bym tak chciała... ;P
Awatar użytkownika
Mglawica
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2006-11-15, 18:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mglawica »

ej jak Ty to zrobiłeś no no podoba mi się to..:D :D
UnderVulkan
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2006-03-05, 19:40
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: UnderVulkan »

Ja też się czasem zagapię na dziewczynę :P pozatym opowieść fajna ale sądze że poprostu bardziej się skoncentrowałeś skupiając się na jednej rzeczy ewentualnie poczułeś Moc poprostu :D
Saard
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2006-12-26, 01:32
Lokalizacja: G-Ce

Post autor: Saard »

Albo doznałeś masowego olśnienia a ona faktycznie była nie przygotowana xD
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

jesli o mnie chodzi, to raczej super to nie bylo...oczywiscie uratowalo ci tylek, ale wiesz...ty nic nie umiales- ona tak, ona się uczyla -ty nie...to nie fair...wiec jesli to jest prawda, ze cos takiego udalo ci się zrobic to radze ci tego nie robic po raz wtory...nie osiaga się sukcesow bez pracy nad soba i uczeniu się samemu :)
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Sukces to także umiejętności paranormalne :]
Ale osobiście jakoś nie do końca w to wierze... zbieg okoliczności, albo bardziej fantastycznie: ty wiedziałeś że dostaniesz pałe- zero stresu, ona gdy zobaczyła że się na nia patrzysz zestresowala się biedna no i puk! 2! :P
Usunięto użytkownika 2390

Post autor: Usunięto użytkownika 2390 »

Też miłem podobne zdarzenie na lekcji Biologii... Czyżby przypadek? Również byłem kompletnie nieprzygotowany na sprawdzian z genetyki, ale słyszałem jakiś głos w głowie, który mówił mi co mam pisać, dostałem za ten sprawdzian 5-...
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Kradzieże myśli, to rzecz częsta, choć niezbyt fair. Ale jeśli to umiecie, to gratuluję.
Usunięto użytkownika 2390

Post autor: Usunięto użytkownika 2390 »

Właśnie w tym problem, że to był jeden jedyny raz gdy takie coś mi się zdarzyło... Kiedyś próbowałem jeszcze raz tego, ale nie udało się... Więc albo miałem szczęście, albo albo sam nie wiem co, bo z psioniką to u mnie na razie cieńko...
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Maw - nie ma czego gratulowac. Teoretycznie jest to mozliwe ale naprawde cholernie trudne. Nie wystarczy patrzyc się na kogos. Trzeba dotrzec do jej mysloksztaltow jak i do tych bardziej skomplikowanych form wytworzonych przez jej umysl i na dodatek trzeba umiec je odczytac.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Dlatego mówie, że najczęstrze przypadki czytania myśli to sprawy jednorazowe, wynikające z jakiegoś przypadku.
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Nie wiem w sumie nie spotkałem się z takimi przypadkowymi przypadkami :lol: :D Generalnie z mojej obserwacji wynika że wysyłanie komuś myśli jest prostsze niż ich odczytywanie.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

To się zgodzę, łatwiej przesłać myśli niż je kraść.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

NO oczywiście byłby to niebezpieczny dar o ile wykorzystywany egoistycznie.
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

a zapewne tak by bylo Maw...niestety...ludzie sa egoistami :(
Michalson
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 97
Rejestracja: 2006-10-31, 18:44
Lokalizacja: Piasstów

Post autor: Michalson »

Pewnie za pierwszym razem zrobiłeś to trochę podświadomie, na prawdę nie wiedząc co się stanie :) teraz, kiedy już wiesz, najprawdopodobniej już nigdy Ci się to nie uda - ale może się mylę.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Serephinea, ludzie są egoistami, ale nie wszyscy... ciągle liczę, że znajdę takich co nie są.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Hipnoza, psionika (PSI)”