Trzecie oko

Tematy o hipnozie, autohipnozie i szeroko pojętej psionice (czyli postrzeganiu pozazmysłowym i psychokinezie).
Shogun
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2005-10-05, 13:41
Lokalizacja: Bydgoszcz

Trzecie oko

Post autor: Shogun »

Słyszałem o otwieraniu trzeciego oka , metodami hirurgicznymi (masowaniem) , medytacją ,
hiperoddychaniem . Czy ktoś coś więcej o tym słyszał lub próbował . :roll:
Awatar użytkownika
fastfanta88
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 24
Rejestracja: 2006-04-04, 18:36
Lokalizacja: Solina

Post autor: fastfanta88 »

mi udało się tylko poczuć jego obecność istnienie ale za chiny nie mogłem go otworzyć.
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Proces otwierania trzeciego oka, jest zwykle dlugi i trudny. Wg niektorych wierzen, ludzie prehistoryczni mieli otwarte trzecie oko od urodzenia, ale niestety wraz z "dojrzewaniem" ludzkosci zamykalo się coraz bardziej. Hinduisci , co pewnie wielu z nas zauwazylo, nosza na czole, mniej wiecej nmiedzy oczami taka kropke. Ta kropka jest umiejscawiana przez "mistrza" (nie pamietam dokladnie jak się nazywa) i tylko przez niego, bo tylko on moze znac dokladne umiejscowienie trzeciego oka. W kazdym razie wszystko sprowadza się do tego, ze majac taka kropke na czole, caly czas się o niej mysli, a koncentrowanie swiadomosci na tej czakrze pozwala na jej stopniowe otwarcie ;]
Shogun
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2005-10-05, 13:41
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Shogun »

Byłem pewien że nikt już nie odpowie na mój temat . Ale się ździwiłem gdy na emailu zobaczyłem informacje o odpowiedzi :P :D :shock:
amciak
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 114
Rejestracja: 2005-07-15, 01:01

Post autor: amciak »

ja nigdy nie slyszalam o takiej metodzie:) tylko o medytacji i jodze.

[ Dodano: 2006-04-10, 20:21 ]
a czy to nie jest tak, ze kazde dzialania magiczne w jakis sposob sprzyjaja otwieraniu trzeciego oka?
amciak
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 114
Rejestracja: 2005-07-15, 01:01

Post autor: amciak »

:) mysle tak dlatego, ze wszystko jest ze soba polaczone. jesli otwieramy trzecie oko - to dla szerszych (powiedzmy) umiejetnosci duchowych, wiec pewnie tez i odwrotnie - jesli powiekszamy umiejetnosci duchowe, to a.)nie moze to się odbyc bez otwierania oka, b.) oko dzieki temu się otwiera.

moze, nie wiem :)
amciak
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 114
Rejestracja: 2005-07-15, 01:01

Post autor: amciak »

czyli po prostu oko się otworzy samo, keidy przyjdzie na to odpowiedni czas? jak wszystko? skad poznac, ze nasze dazenia do jego otwarcia to nie jest wlasnie pokazanie przez los, ze juz czas? bo to mnei nieraz zastanawia. samo się zrobi, jak bedize trzeba. ale czasem czlowiek czuje, ze robiac cos dziala zgodnie z tym, co powinno byc. ale czasem tylko chicalby, zeby tak bylo.

czyli: otwierac czy nie otwierac? pewnie odpowiedz jest indywidualna... :)
Mandy777

Post autor: Mandy777 »

Otwarcie 3 oka nieodzownie wiąże się z podoszeniem wężowej energii kundalini. Masz rację amciak wszelkie operacje magiczne wpływają na otwarcie 3 oka, gdyż powodują wznoszenie kundalini. Jeśli się to nie dzieje cała operacja magiczna jest bezskuteczna. Co więcej cały rozwój magiczny na na celu pracę z tą energią. Hindusi robią to wprost magia zachodu stosując wyszukane ryty.
>czyli po prostu oko się otworzy samo, keidy przyjdzie na to odpowiedni czas?
Nic się nie dzieje samo raz podniesiona energia kundalini pcha nas dalej w rozwoju, czy to nam się podobna czy nie. Nie ma odwrotu z tej drogii. Wszelkie brudy w nas tkwiące wypłyną i przyjdzie nam się z nimi zmierzyć lub utonąć w morzu nieprawości.


P.S Najłatwiej poczuć energię 3 oka wznosząc energię seksualną w rejon między brwiami.
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Ja juz od dawna probuje bardziej "uaktywnic" moje 3 oko, ale jak na razie bezskutecznie. obawiam się, ze brak mi sil i samozaparcie (slomiany zapal). ale faktem jest, ze kiedy przez chwilke pomusle sobie o energii skupionej nad brwiami, czuje delikatne mrowienie, lub chlodny "podmuch" - na poczatku się balam, bo mialam wrazenie, ze ktos wisi nade mna i mi dmucha na czolo.

pocieszajace jest to co piszecie, o otwieraniu oka, przez dzialania ezoteryczne - nigdy nie zdawalam sobie z tego sprawy.

wiem, ze to moze glupio zabrzmiec, ale rodzina do dzis mi opowiada, ze jak się urodzilam, to mialam na czole (w okolicach, gdzie powinno się teoretycznie znajdowac 3 oko) czerwona plame, ktora utrzymywala mi się przez ponad rok. czytalam, ze perzez szosta czakre dusza wchodzi i wychodzi z ciala... - to moze moja w cale nie chciala do ciala wejsc i nie dosc, ze ja tam ktos na sile wepchnal, to jeszcze wcisnal tak mocno, zebym się juz nie wydostala, ze mi slad zostal :P
zino

Post autor: zino »

mam takie elfie pytanie czy oko pozwala mi zobzcyć osoby podrużujące astralnie jeżeli znajdują się w pobliżu mnie chodzi mi o ich ciała świetliste.
Silverado
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2006-05-30, 17:48
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Silverado »

slyszalem jakis czas temu zbytnie otwarcie czakr gdy się nie jest na to jeszcze gotowym, lub gdy ma się pewne leki, moze miec niezbyt mile skotki, np wyostrzajac niektore leki takie jak lek przestrzeni, itp. czy to prawda?
oraz w jaki sposob mozna sprawdzic poziom otwarcia poszczagulnych czakr?

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Nie czuje się w pelni kompetentne, ale wydaje mi się, ze jesli ktos ma jakies leki, to to utrudnia otwarcie trzeciego oka, a moze nawet i uniemozliwia...

co do pytania zino... to tak na kurzy rozum, to jestli 6-ta czakra umozliwia nam dostrzeganie cial subtelnych takich jak np. cialo astralne, to mozliwe, ze ciala astralne tez...
Mandy777

Post autor: Mandy777 »

Jest 18 czakr głównych 7 podstawowych oczywiście znacie ale żeby uzyskać jakieś zdolności trzeba otworzyć czakry znajdujące się ponad nimi, czyli wykroczyć ponad znany nam świat. Tak dobrze kombinujecie 7 czakr to jest nas związek z wymiarem, który wszyscy postrzegamy. Nie musze chyba dodawać jak niebezpieczne to jest zadanie bez poważnej pracy z owymi siedmioma :wink: Taki mały przypis zdolności do danej czakry

czakra 10 - jasnowidzenie
czakra 12 - jasnosłyszenie
czakra 16 - panowanie nad swoim ciałem świetlistym

Tak więc otwarcie 3 oka daje bardzo ubogie zdolności i pierwszy przedsmak tych zdolności, zapewne więc prędzej wyczujesz obecnośc osoby niż zobaczysz ciało astralne.

Aby uzyskać pełne postrzeganie, w którym widzi się człowieka jako świetlisty kokon i widzi się dzwięk jak wpływa on na ten kokon (min. w taki sposób przypisano wszystkie mantry do czakr) oraz dostęp do nnych fajerwerków :) trzeba pokonać strażnika wymiaru, który w fizycznej postaci przybiera postać komara. Tak jak wszystkie istoty czym bardziej niebezpieczne tym są mniejsze, a ich energia jest bardziej skupiona. Więc uważajcie jak zabijacie komarki może właśnie trzepneliście strażnika :lol:

Boje się myśleć do czego służą czarne czakry :twisted:
Silverado
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2006-05-30, 17:48
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Silverado »

a masz moze jakis spis tych czakr? (i jak bys mogla to jeszcze ich lokalizacje ^^)
no i opisz dokladniej tego straznika, czyzbys mowila o walce w OOBE ?

pozdrawiam
Gość

Post autor: Gość »

Hymm, rysunek jest tu raczej mało przydatny ponieważ wszystkie z tych 11 czakr znajdują się powyżej czakry korony na ciele świetlistym. Co do tych wspomnianych przez Giselle, to są jedne z tych czarnych czakr. Barwy też są mało przydatne ponieważ czakra np. 8 ma kolor ultrafioletu :D. Do ich otworzenia służą mantry. O strażnik za mało wiem, aby o nim więcej opowiadać. Tak jego prawdziwą postać można zobaczyć w astralu. Co do jego pokonania jest jeden sposób przejśc koło niego obojetnie, co nie jest łatwe gdyż to jest postać naszego strachu. O samych czakrach też za dużo się nie znajdzie w końcu dostęp do nich uzyskuje się raczej od mistrza np. REIKI. na zasadzie inicjacji. Odblokowanie czakry np 10 gdy ma się dostęp dopiero do 8 może zajać nawet 15 lat, powodzenia, nie wiem czy bez mistrza jest to woogóle możliwe. A raczej wiem, że jest ale to się kończy zwykle ponuro w pokoju bez klamek wiecznie słysząc obce głosy. :?
Chodzi oczywiście o pełny dostęp , bo tak naprawdę każdy z nas w jakimś zakresie jest w stanie sięgnąc na jeden z tych poziomów np. przeżycie OOBE to jest wznesienie energii na poziom 12 czakry. Poza tym należy sobie uzmysłowić, że demony jeśli je wezwiemy też potrafią do nas przemówić w postaci jasnosłyszenia, a my możemy czasem je zobaczyć za sprawą jasnowidzenia. Dzieje się to za sprawą wielkiego strachu btw. jest to jedna z metod wznoszenia kundalini. Czym istota jest z wyższego wymiaru tym strach u nas będzie większy, jest to jeden z jej sposóbów nawiązania z nami kontaktu i nic wspólnego nie ma z pastwieniem się nad nami. Oczywiście jeśli demon zobaczy, że jesteśmy słabi albo pójdzie sobie w diabły, albo po nas zostaną zgliszcza.

Tu link, który znalazłem opis do 12 czakry
http://www.wisdomsdoor.com/hb/hhb-20.shtml


btw, zostałeś kobietą
Żebym jeszcze tylko miał takie wzięcię u facetów tzn. ten tego u Pań :lol:
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Hipnoza, psionika (PSI)”