duchy

Tematy o hipnozie, autohipnozie i szeroko pojętej psionice (czyli postrzeganiu pozazmysłowym i psychokinezie).
cyp3k
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2006-07-26, 01:20

Post autor: cyp3k »

Moim zdaniem duchy to przenikanie się czasoprzestrzeni. Wywołane min. przez zmianę pola ciążenia.
Prościej mówiąc, to dziury pomiędzy wymiarami czasu.
Pozdrawiam !
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Zalecialo mi tu grubo science fiction. :P "Duchy" to nic innego (przynajmniej jak dla mnie) stworzonka astralne, wytworzone przez spirytyste (najczesciej pseudo spirytyste) ktore ludzoca przypominaja zmarla osobe. Rzadko udaje się wywolac "prawdziwego" "ducha":P
Silverado
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2006-05-30, 17:48
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Silverado »

tak ale jesli ducha widac golym okiem, a sa i takie przypadki, to przecierz nie moze to byc taki o sobie pierwszy lepszy niski byt
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

niski niekoniecznie. nie powiedzialem ze niski :P ale przeciez niskie byty tez moga stac się widzialne, wiec swoja droga tez nie wiem o co chodzi :P larwy astralne tez mozna zobaczyc
Awatar użytkownika
elladan666
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2006-07-24, 14:27
Lokalizacja: lodz

Post autor: elladan666 »

Ja musze się przychylic do teorii ze duchy ktore "chodza" po naszym swiecie to demony podszywajace się pod nie. Wydaje mi się beznadziejne tlumaczenie ze "ktos zostawil niedokonczone sprawy", bo kazdyumierajac zostawia jakies niedokonczone sprawy
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

demony to znowuz przesada. owszem moze to się zdarza, ale w sporadycznych przypadkach.
Awatar użytkownika
fastfanta88
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 24
Rejestracja: 2006-04-04, 18:36
Lokalizacja: Solina

Post autor: fastfanta88 »

moja sąsiadka twierdzi że widziała ducha jak była dzieckiem(teraz kobieta koło 40) jak była mała i pasła krowy z dziadkiem widziała jakgdyby zakonnice ale w białym chabicie, a jej dziadek jej nie widział. W tym samym czasie pewna kobieta popełniła samobójstwo gdzieś nie daleko (oczym wiedzieć nie mogła, i dowiedziała się potem). Więc sam nie wiem co o tym myśleć.
Awatar użytkownika
elladan666
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2006-07-24, 14:27
Lokalizacja: lodz

Post autor: elladan666 »

W interneciejest mnostwo (no ogol wymyslonych) hostorii o duchach w ktorych autorzy zamiast stworzyc aure grozy, i cos w miare fajnego stworzyc wola na zalac strumieniami krwi od ktorych robi się raczej niedobrze, dla mnie to jest zalosne :/ .I filmow tez coraz wiecej takich powstaje :/
amciak
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 114
Rejestracja: 2005-07-15, 01:01

Post autor: amciak »

a ja widzialam duchy :)
Awatar użytkownika
elladan666
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2006-07-24, 14:27
Lokalizacja: lodz

Post autor: elladan666 »

napisz moze cos wiecej jak juz zaczelas :P
Silverado
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2006-05-30, 17:48
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Silverado »

wielu jest ludzi ktorzy duchy widzialo, i to naprawde wielu, ale wiekszac nie wierzy w to wydarzenie i uznaje za zwidy, lub boji się przyznac by nikt go nie uznal za nienormalnego :D
acha, i uchy, w brew opinii publicznej, (przynajmniej u tych ktorych znam) nie wywolal zadnego strachu :)
constantine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 235
Rejestracja: 2006-11-05, 22:43

Post autor: constantine »

Silverado pisze: nie wywolal zadnego strachu
A ja znam różne przypadki ;]
Silverado pisze:lub boji się przyznac by nikt go nie uznal za nienormalnego
Tacy są ludzie, wystarczy powiedzieć, że się wierzy w duchy, i już mają cię za wariata :/
Ismael
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2006-03-18, 23:27
Lokalizacja: Umbra

Post autor: Ismael »

Z duchami to jest dziwna sprawa . Ja twierdze , że istnieją i są to świadomości ludzi "
lub innych istot " , zamknięte w swoim świecie ... ale .... skoro my potrafimy przełamać tą bariere to i one potrafią. To chyba logiczne . . Niechce mi sięczytać całego tematu . Więc stwierdziłem , że tylko wyraże swoją opinie na ten temat . Pozdrowionka
Hitmanx
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2008-11-09, 10:47
Lokalizacja: Mędrzechów

Re: duchy

Post autor: Hitmanx »

Ale się rozpisaliście!!! Oczywiście nie czytałem wszystkiego.

Więc duchy: wg mnie są to osoby zmarłe, które muszą coś ważnego załatwić na tym świecie, nie wiedzą jak wejść na drugi świat lub są "za grube" by przecisnąć się przez drzwi prowadzące do raju.
Uważam że gdy kogoś odwiedza duch (a on go nie wywoływał) to gostek ma coś wspólnego z jego kłopotami i powinien mu pomóc.

Pozdrowionka dla cleric,modelatorów i adminów
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: duchy

Post autor: polikopolik »

Coś mi to z załatwianiem interesów wygląda na propagandę xD



Hitmanx skończ z tymi pozdrowieniami...
Hitmanx
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2008-11-09, 10:47
Lokalizacja: Mędrzechów

Re: duchy

Post autor: Hitmanx »

Nie smuć się ciebie też mogę pozdrowić...

I oczywiście zgadzam się z panem seniorem forum tymsamym zaprzeczając poprzednim postom
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: duchy

Post autor: polikopolik »

Heh ^^ nie o to mi chodziło. I proszę o nie nazywanie mnie panem bo jestem w Twoim wieku i jakoś nie potrzeba mi tego przydomka^^
Wracając do pierwotnego tematu istnieje wiele teorii na ten temat, chyba najbardziej przemawia do mnie to, że duchy są emocjonalnym odciskiem żyjących niegdyś ludzi. Zlepkiem energii bez świadomości, przywiązanym do konkretnego miejsca, lecz mogę się mylić^^
Timon
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 148
Rejestracja: 2007-01-02, 17:15

Re: duchy

Post autor: Timon »

pamietacie film casper? :> tam to przedstawili tak ze duchy to dusze ktore maja jeszcze cos do zalatwienia na tym swiecie ;>
sowins
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2008-12-15, 22:40

Re: duchy

Post autor: sowins »

a propo tych demonów to jak ich mozna zwalczyć??
Hitmanx
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2008-11-09, 10:47
Lokalizacja: Mędrzechów

Re: duchy

Post autor: Hitmanx »

OOO Casper - suuuuuper film.

Hmmm. Czytałem o jakiś rytuałach, ale wątpię żeby zwykły człowieczek pokonał istotę o wiele lepszą i mądrzejszą, a do tego niewidzialną.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Hipnoza, psionika (PSI)”