Dziwnie się czuję

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
Feragas

Dziwnie się czuję

Post autor: Feragas »

Witam Wszystkich

Na wstępie chciałbym powiedzieć Wam, iż jestem tutaj nowy, dopiero po rejestracji, ale co do sedna sprawy to piszę do Was, ponieważ możliwe że wiecie co mi dolega lub co się ze mną dzieje lub potrafi ktoś powiedzieć wyczuć jakoś co ze mną jest nie tak, jakieś demony, duchy lub inne dziwne rzeczy.

A więc ostatnimi czasy coraz bardziej czuję się jakbym nie był człowiekiem, są to dziwne odczucia, tak jakby każdy człowiek zaczął mnie wkurzać, czasami zdarza mi się powiedzieć jakieś rzeczy o których nie mam pojęcia, a mówię tak jakbym był kimś z poprzedniego wcielenia. Ostatnio zdarzyło mi się wśród znajomych użyć stwierdzenia takiego, cytuję: "Bo Wy Ludzie jesteście słabi i bezbronni" znajomi się trochę mnie wtedy przestraszyli, ale sam nie mam pojęcia dlaczego tak powiedziałem. Od razu mówię, iż nie choruję na żadne zespoły typu tureta(nie wiem jak się pisze dokładnie). W piątek 10.12.2010r. byłem w klinice okulistycznej w katowicach. Byłem badany przez 1 z lekarek i spytała mnie czemu się tak na nią patrzę... Bała się mojego wzroku, trzęsła się z strachu, a ja nic jej nie robiłem, byłem wesoły:) ale ona stwierdziła, że przekaże mnie innemu lekarzowi... Po przekazaniu po ok 30 minutach, 2 lekarka spytała mnie czemu się tak na nią patrze, bała się mojego wzroku i odwracała głowę w innym kierunku, po czym również się bała, jąkała i nie umiała się wypowiedzieć, ręce się jej całe trzęsły, kiedy przyszło do zakropienia oczu, wziął mnie inny lekarz i zakrapiał, po 15 minutach zostałem ponownie wezwany do pokoju, powiedziano mi po 1 badaniu, że mój wzrok trochę się tylko pogorszył i odesłali do domu, a zawsze chodzę tam co roku i miałem robiony szereg badań z laserami itp... Pytałem dlaczego teraz nie mam tych badań to stwierdzili że nie potrzeba mi... Ogólnie coraz więcej osób widuję którzy nie chcą mi patrzeć w oczy. Spotykam ludzi na ulicach którzy patrzą się mi w oczy, wgl ich nie znam, mówią mi "cześć" itp itd rozmawiają ze mną na jakieś różne dziwne tematy i się do mnie uśmiechają. Czasami udało mi się przewidzieć pewne rzeczy, ale tylko dotyczyły one śmierci bliskich osób z datą lub bez niej.

Pozdrawiam i jeśli ktoś potrafi określić co ze mną jest niech tutaj pisze, odpowiem na każde pytanie.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Dziwnie się czuję

Post autor: Darnok »

iż nie choruję na żadne zespoły typu tureta
Touret tu nie ma nic do rzeczy. Jest jedno schorzenie przy którym ludzie nie czują się ludźmi (nie pamiętam dokładnie), ale może to być też Twoje przewrażliwienie i zbiór kilku przypadków.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Dziwnie się czuję

Post autor: Chantelle »

To jest 'attention seeking ' disorder :/ :p
Ostatnio zmieniony 2010-12-12, 14:52 przez Chantelle, łącznie zmieniany 1 raz.
Feragas

Re: Dziwnie się czuję

Post autor: Feragas »

Nie to nie jest żadne zwracanie uwagi na siebie... więc nie piszcie takich bzdur... Mówię prawdę i chce konkretnych odpowiedzi...

Pozdrawiam, Co do zespołu tureta to może nie, lecz czasem mam różne dziwne nie kontrolowane do końca odruchy, ale to może wina wypadku jakiego doznałem.
Awatar użytkownika
Isen
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 64
Rejestracja: 2009-09-06, 22:00
Lokalizacja: szczecin/gorzów wlkp

Re: Dziwnie się czuję

Post autor: Isen »

To widzę nie tylko ja posiadam "demoniczny wzrok" jak to ujeli moi znajomi. Jednak myślę, że to nic szczególnego, niektórzy go mają jak Ty i Ja, a inni mają te łagodniejsze spojrzenia.
Kinga
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: 2010-04-15, 05:20

Re: Dziwnie się czuję

Post autor: Kinga »

ozdrawiam, Co do zespołu tureta to może nie, lecz czasem mam różne dziwne nie kontrolowane do końca odruchy, ale to może wina wypadku jakiego doznałem.

Nie wiemy o jaki wypadek chodzi, ale niektóre urazy głowy(fizyczne), pociągają za sobą konsekwencje w postaci problemów z osobowością...lub neurologiczne. Tylko że to forum zjawisk paranormalnych, a problem byc może natury psychologicznej/zdrowotnej.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Dziwnie się czuję

Post autor: Spooky Fox »

Feragas - ja Ci napiszę tylko jedno. Nie pomogę Ci w Twoim problemie, ale ostrzegę. Uważaj na ludzi, którzy będą Ci wmawiać, że oni mają tak samo i wiedzą jak Tobie jest źle. Stąd tylko jeden krok do jakiejś cholernej sekty. A tego raczej Ci na dokładkę nie potrzeba.

To tak, gwoli ostrzeżenia :D Trzymaj się ciepło i szukaj ostrożnie odpowiedzi. Pozdrawiam.
Feragas

Re: Dziwnie się czuję

Post autor: Feragas »

Ogólnie to doznałem wypadku na schodach poprzez poślizgnięcie i leżałem 2 tygodnie w szpitalu... Mam coś z zakończeniami nerwowymi, lecz lekarze stwierdzili, że nie powinno to, aż w takim stopniu działać...

Nie wiem, dużo ludzi nie chce mi patrzeć w oczy, rozumiem demoniczny wzrok, ale wzbudzam niekiedy taki strach, że ludzie się aż trzęsą, więc nie uznaję tego za normalne, ok może być 1-2 psychiczne osoby i się będą tak bać, ale 10-15 to już nie jest normalna sprawa.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Dziwnie się czuję

Post autor: Chantelle »

Feragas pisze:Ogólnie to doznałem wypadku na schodach poprzez poślizgnięcie i leżałem 2 tygodnie w szpitalu... Mam coś z zakończeniami nerwowymi, lecz lekarze stwierdzili, że nie powinno to, aż w takim stopniu działać...

Nie wiem, dużo ludzi nie chce mi patrzeć w oczy, rozumiem demoniczny wzrok, ale wzbudzam niekiedy taki strach, że ludzie się aż trzęsą, więc nie uznaję tego za normalne, ok może być 1-2 psychiczne osoby i się będą tak bać, ale 10-15 to już nie jest normalna sprawa.

Pozdrawiam
Pokaz zdjecie swojego demonicznego wzroku .
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Dziwnie się czuję

Post autor: DanaS »

Demoniczne spojrzenie jak to określiłeś wcale nie musi być wizytówką "demona". Mam mnóstwo znajomych którym jest ciężko patrzeć w oczy bo mają po prostu przeszywające spojrzenie. Mam w pracy kolegę, którego wszyscy unikają, ponieważ ma tak bardzo niebieskie oczy, że jesgo spojrzenie "paraliżuje". Czasami ludzie tak mają. A odczucie takie spojrzenia na sobie powoduje lęk. To normalna reakcja.
Feragas

Re: Dziwnie się czuję

Post autor: Feragas »

jeśli mi się uda to zrobię zdjęcie tylko oczu, nie będzie to dobrej jakości bo będę robił kamerą w laptopie.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Dziwnie się czuję

Post autor: DanaS »

A nie prościej np. aparatem w telefonie?
Feragas

Re: Dziwnie się czuję

Post autor: Feragas »

Aparatem w laptopie, będzie lepszej jakości niż z telefonu...
Awatar użytkownika
kaszunia1
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 137
Rejestracja: 2009-12-30, 23:57
Lokalizacja: janowiec wlkp.
Komentarze: 1

Re: Dziwnie się czuję

Post autor: kaszunia1 »

właśnie jeśli zobaczyłą bym tem twój demoniczny wzrok to mogła bym coś stwierdzić więcej wszystko już zostało powiedziane powyżej
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Dziwnie się czuję

Post autor: Spooky Fox »

Bzdura. Temat zamykam. Dziecko ma problemy emocjonalne.
Zablokowany

Wróć do „Rozwój duchowy”