Co oznaczają słowa tej piosenki?

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
arexys
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2021-09-19, 14:15

Co oznaczają słowa tej piosenki?

Post autor: arexys »

Witam!
Chciałbym zapytać się co oznaczają słowa piosenki Kali - Absolut (2:40). Dokładnie chodzi mi o fragment "Ktoś mnie od dawna prowadzi, nie znam twarzy, ani imienia. Wiem że nade mną czuwa i patrzy, ciągle rzetelnie misję wypełnia". Pytam się, bo od kilku lat mam właśnie takie wrażenie. Jako, że zastanawiam się nad tym od bardzo dawna to w związku z tym postanowiłem poszukać odpowiedzi w religii katolickiej i w nauce. odpowiedzi jakie uzyskałem były dla mnie mało satysfakcjonujące, bo kościół tłumaczył to aniołem stróżem i nic poza tym się nie dowiedziałem, natomiast gdy szukałem odpowiedzi w nauce, to uznałem, że odpowiedź mogę uzyskać u psychiatry, bo skończył wyższą szkołę z psychologii. Odpowiedź jaką uzyskałem to: " Nie wiem co to jest, ale wiem jak się tego pozbyć". problem jest w tym, że nie chcę się tego pozbywać - chcę tylko się dowiedzieć coś więcej na ten temat.
barthpaul37
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2022-05-06, 20:29

Re: Co oznaczają słowa tej piosenki?

Post autor: barthpaul37 »

Jeśli ktoś zna odpowiedź to też jestem zainteresowany :)
Lilith366
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2022-05-08, 15:06

Re: Co oznaczają słowa tej piosenki?

Post autor: Lilith366 »

Urodzilem się 19.09.1983 wiec w tym roku koncze 39 lat . Powtarzajace się 9 czyli odwrocone szostki nie sa przypadkowe jak się okazuje bo od kilku lat wszedzie widze potorzone 6 . Mozna to tlumaczyc autosugestia ale ja tez zauwazylem ze bylem prowadzony pewna droga i zdarzenia z mojej przeszlosci maja znamie ingerencji wyzszych sil . Nie bede się tu rozpisywal nad przykladami ale analisujac zwoje zycie i biorac pod uwage obecne doswiadczenia wiem ze nie sa to tylko kwestie przypadku. Post arexysa zostal napisany dokladnie 19 wrzesnia dlatego zwrocil moja uwage bo od moich ostatnich urodzin wszedzie i praktycznie codziennie widze ciag liczb dokladnie 0919 badz 1909 , bardzo czesto spogladam na zegarek wlasnie o tych godzinach i to zupelnie niezamierzenie bo nawet jesli jakos bym się zaprogramowal na ta wlasne minute to jest to tylko 2 minuty w ciagu 24 godzin i o ile raz na jakis czas moze se to zdarzyc to w moim przypadku jest to badziej niz czeste . Od poczatku kiedy ta data zaczela się przewijac w moim zyciu czuje ze cos bardzo znaczacego się wydarzy w moje 39 urodziny . Wracajac do tematu to sadze ze to co prowadzilo mnie przez cale zycie prowadzi mnie prosto do tej wlasnie daty . Nie wiem co się wtedy wydarzy , byc moze to bedzie moj koniec , licze się z tym i nie czuje leku . Jesli bedzie to cos innego i bede zyl dalej to z pewnoscia napisze w tym miejscu odpowiedni post . Jesli minie ta data i nie bedzie tu zadnej wiadomosci z mojej strony to pozostawie chociaz slad w postaci tego posta ze taka historia miala miejsce . Co do sily o ktorej pisze Kali w swoim utworze mysle ze mozna ja roznie nazywac : przeznaczenie , aniol stroz, demon ... mysle ze kazdego z nas cos prowadzi przez zycie , pytanie tylko jakie bedzie zakonczenie tej ziemskiej przygody jakim jest zycie ... czas pokaze .
Awatar użytkownika
AlbertKowalski
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 72
Rejestracja: 2018-11-12, 03:31
Komentarze: 1

Re: Co oznaczają słowa tej piosenki?

Post autor: AlbertKowalski »

Jak można traktować 9 jako odwróconą 6-kę? 9 to 9. To tak, jakby powiedzieć, że 8 to dwa zera a 3 to niepełne 8. 😉
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Rozwój duchowy”