Pojawiająca się woda

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Wojtus8999
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-10-15, 18:01

Pojawiająca się woda

Post autor: Wojtus8999 »

Witam.

Piszę, z następującym problemem. Moja znajoma zauważyła w ciągu 2 tygodniu dość dziwne zjawisko, które dzieje się wokól niej. Mianowicie pojawiającą się z nikąd wodę.

Pierwszy raz miał miejsce w jej mieszkaniu. Z jej torebki zaczęła się lać woda na podłogę. Woda, która niewiadomo skąd się tam wzięła. W torebce nie było żadnej cieczy, która mogłaby się wylać. W pokoje nie było nawet szklanki wody. W smaku była to podobno zwykła woda.

Drugi raz w jej drugim mieszkaniu. Woda lejąca się bezpośrednio ze stołu. I podobny schemat. Na stole nic nie było. Mówiła, że było słychać, jak ta woda kapie na podłogę. Żadnych śladów na suficie świadczących o przecieku także nie było.

Żeby przypadkiem ktoś nie pisał postów typu "że oszalała", "że jest to zmyślone" to dodam, że na owe zjawiska są świadkowie.
Może ktoś spotkał się z podobną sytuacją? Albo co w takiej sytuacji zrobić? Może powinna udać się do egzorcysty?
Jako dość istony fakt dodam, że jest to osoba, bo dość bardzo silnym stresie, osoba bardzo mocno zmęczona psychicznie.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Pojawiająca się woda

Post autor: Dagmara »

Kiedyś była na forum pewna użytkowniczka, która takie same przypadki opisywała, że woda sama na podłogę kapała, jak się później okazało wszystko to zmyśliła ;]

Pisałeś, że są świadkowie tych zdarzeń, a czy ty również to widziałeś?
Byłeś świadkiem czegoś nadzwyczajnego w jej towarzystwie?
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Pojawiająca się woda

Post autor: Arek »

Niech się zgłosi do jakiejś grupy badającej przypadki paran. , ta grupa napewno zrobi jakiś film oraz pewne badania.......na razie to , to "lanie wody"
Awatar użytkownika
Galadriel
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2012-01-13, 23:44
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Pojawiająca się woda

Post autor: Galadriel »

Jeśli wierzyć dailymail to taka woda "z nikąd" pojawiała się w domu Janet, w latach 70, kiedy zjawisko poltergeista było aktywne. O innych przypadkach nie słyszałam.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Pojawiająca się woda

Post autor: Arek »

Wiesz Galadriel, że takie i inne fenomeny podczas manifestacji poltergeista występowały to raczej nie ulega wątpliwości, chodzi o to że mamy erę kamer i ludzi chętnych do badania takich zjawisk.
Niech kolega najpierw przedstawi jakiś fakt, dowód a potem porozmawiamy dalej, bo zdaje mi się że to tylko napisał po to żeby małolaty zaczęły się ekscytować i podawać porady
Niezarejestrowany

Re: Pojawiająca się woda

Post autor: Niezarejestrowany »

Może ta "woda" jej się skądś indziej leje - w końcu co piąta kobieta ma problemy z nietrzymaniem moczu. A ta historyjka to tak na wszelki wypadek gdyby jej się kiedyś coś publicznie ulało, żeby można było na ducha zwalić. Nieładnie.
Drevni Kocur
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 93
Rejestracja: 2012-03-29, 17:10

Re: Pojawiająca się woda

Post autor: Drevni Kocur »

Kilka dni temu będąc sobie w wc radośnie nagle zauważyłam, że mi kapie woda, wołam ci ja Nieistotną i mówię, patrz kapie, a nie widzę nic na suficie... Patrz ci no, a kran był przechylony i krople wody się o brzeg muszli zlewowej odbijały i leciały na podłogę.

Taki to był ci mój poltegreist. :D
katerina1989
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2012-12-26, 00:55

Re: Pojawiająca się woda

Post autor: katerina1989 »

Witam
Chciałam podzielić się z moim dzisiejszym doświadczeniem.........
Dzisiaj rano o godzinie 9 mąż wstał przebrać naszej 3,5 miesięcznej córeczce pampersa. Kiedy podszedł do łóżeczka mała była cała mokra, całą poduszkę miała mokrą i połowę kołderki. Oprucz tego na podłodzę obok łóżeczka ciągnął się strumyk z wody. Wszystko w łóżeczku było tak mokre że można to było wykręcać. o godzinie 3 w nocy wszystko było jeszcze suche (wstałam nakarmić małą). Niebyło kolo niej zadnej wody która mogłaby się na nią wylać. z kaloryferów też nie ciekło bo po drodze jest nasze łóżko i bylo sucho. sufit też jest w nienaruszonym stanie. Cała moja rodzina się zastanawia jak to jest mozliwe. Ja sama nie mam pojecia ale czuję jakby to miało związek ze mną. Tylko nie wiem dlaczego akurat moja corka byla mokra i co ta woda ma z tym wspolnego. Bo to ani mocz ani wymiociny nie byly po prostu czysta woda. Biorąc pod uwagę że wczoraj była wigilia to zastanawiałam się czy to ma coś z tym wspólnego.

Przypuszczenia że to o mnie chodzi snuje z tego iż kiedy około 2 lat temu nocowałam u siostry i wtedy też miałam niewyjaśnioną wode u niej w domu w pokoju w którym nocowałam. Na środku pokoju była kałuża która zalała dywan i spływała do lewego kąta pokoju.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Pojawiająca się woda

Post autor: IteratorZX81 »

Dziecko się posikało i tyle. Ty jeszcze nie wiesz ile małe dzieci potrafią dać moczu - córka kuzynki jak była mała to jej zakładali 5 pampersów (na raz) - i to takich superchłonnych a i tak łóżko było mokre. Nigdy nie było całe jak u ciebie, ale te 5 pampersów jakoś działało.
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Pojawiająca się woda

Post autor: Monomagnum »

Odnoszę wrażenie, że wojtuś i katerina to ta sama osóbka, łaknąca wrażeń i sensacji. Jak dal mnie obie historie to tani troll i nic więcej. Znacie może jekiś film, horror z elementami wypływającej znikąd wody? Pewnie podziałało na wyobraźnię i oto mamy tego typu posty.
Pozdrawiam!
katerina1989
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2012-12-26, 00:55

Re: Pojawiająca się woda

Post autor: katerina1989 »

Witam
wojtuś i ja to nie ta sama osóbka jak napisałeś. Może i nie wierzysz że takie coś miało miejsce ale pisałam to tylko i wyłącznie po to by się czegoś dowiedzieć na ten temat. Nie po to by kłamać na forum czy coś w tym stylu. Ostatnio jak z mężem oglądaliśmy film to sama się włączyła karuzela dziecka. niewiem czy to cos paranormalnego czy poprostu czysty przypadek. A jak nadal nie wierzysz to zapraszam do Wrocławia na rozmowe ze mną i ludźmi którzy byli tego świadkami.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Pojawiająca się woda

Post autor: Karoolczak »

Mieszkam niedaleko Wrocławia, a więc z chęcią się spotkam ;) Jesteście zwykłymi trollami, sam styl pisma na to wskazuje. Dziękuje, dobranoc
katerina1989
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2012-12-26, 00:55

Re: Pojawiająca się woda

Post autor: katerina1989 »

nie ma problemu napisz tylko kiedy będziesz we Wrocławiu to się spotkamy. ja tam nie mam czego ukrywać czy też zmyślać.
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Pojawiająca się woda

Post autor: Karoolczak »

Skontaktuj się ze mna przez gadu gadu: 10413796
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Pojawiająca się woda

Post autor: Dagmara »

Monomagnum, hehe wiesz co ja w takie coś jak pojawiająca się znikąd woda też nie wierzyłam i w sumie dalej nie chce wierzyć, ale na święta jak była u nas mama Spookyego taki dziwny przypadek miał też miejsce.
Wszyscy siedzieliśmy w innym pokoju przy świątecznym stole dobre parę godzin, pokój gdzie umiejscowiła się teściowa był zamknięty, nikt do niego nie wchodził,
a kiedy mama Leszka chciała już iść spać okazało się, że łóżko i prześcieradło było zalane wodą.
Nie mam pojęcia skąd ta woda tam się wzięła, ponieważ nie stała tam żadna butelka, łóżko jest daleko od kaloryfera, a nad nim nie ma żadnych kwiatów i nikt do tego pokoju nie wchodził.
Z sufitu też mi nic nie kapało, zresztą mieszkamy na ostatnim pietrze, także nikt nas zalać z góry nie mógł.
Wszyscy się zastanawialiśmy nad tym incydentem, oczywiście nie dopatruje się w tym czegoś nadprzyrodzonego, ale wtedy zastanowiło mnie to bardzo, a zarazem zdziwiło.
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Pojawiająca się woda

Post autor: Glazery »

Ta woda pojawiająca się znikąd jest dość częstym zjawiskiem. Bardzo często łączy się ją z Lewiatanem, dobrze znaną postacią demona wody. Ale często wcale nie ma to podłoża demonicznego.
Nelaw2
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2013-10-26, 18:17

Re: Pojawiająca się woda

Post autor: Nelaw2 »

Od kilku dni mam ten sam problem, mam 15 lat. Woda pojawia mi się na biurku, nic nad nim nie ma prócz sufitu który dokładnie obejrzałam (przykładałam do niego także chusteczki mając nadzieję, że znajdę miejsce z którego przedostaje się woda), ale nic się nie wyjaśniło. Kiedy pierwszy raz się to stało usłyszałam odgłos spadającej kropli, ale niczego nie zauważyłam. Po pewnym czasie przyszła do mnie mama i zdziwiła się widząc mokrą plamę na biurku. Boję się, bo to się powtarza.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Pojawiająca się woda

Post autor: Pandemonium »

Może Ci kapie z nosa ^^"
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Pojawiająca się woda

Post autor: Słowianka »

Z tą wodą coś jest.. Już to gdzieś pisałam, ale co tam.
Miałam chyba dwa przypadki niewyjaśnionego pojawienia się wody. I nie ma szns aby to racjonalnie wyjaśnić. Chyba, że jest to jakieś zjawisko meteo, o którym nie wiemy.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Pojawiająca się woda

Post autor: Pandemonium »

Zawsze jest szansa, żeby coś racjonalnie wytłumaczyć. Woda to bardzo uniwersalny i plastyczny płyn. Może wrzeć w temp. pokojowej, czy się skraplać w najdziwniejszych warunkach. Nie mówiąc już o tym, że jest to tak powszechny ośrodek, że na 100% nie ma tutaj nic paranormalnego.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”