UFO nad Międzychodem - obserwacja 26 lutego 2012, g. 19.45

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: UFO nad Międzychodem - obserwacja 26 lutego 2012, g. 19.

Post autor: ifar15 »

Spójrzmy prawdzie w oczy. Gdyby zamieścił tu zdjęcie tajemniczych obiektów to pewnie było by tak niewyraźne że każdy by stwierdził bez problemu: "fake". Materiał wiele by nie wniósł i w oczach wielu wcale by nie urealnił opowieści kolegi.
Awatar użytkownika
borutard26
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2012-03-08, 01:24
Lokalizacja: Leeds

Re: UFO nad Międzychodem - obserwacja 26 lutego 2012, g. 19.

Post autor: borutard26 »

To mogly byc jakies bezzałogowe samoloty, albo flary wypuszczone np z mysliwca ;p
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: UFO nad Międzychodem - obserwacja 26 lutego 2012, g. 19.

Post autor: Spooky Fox »

ifar15 pisze:Spójrzmy prawdzie w oczy. Gdyby zamieścił tu zdjęcie tajemniczych obiektów to pewnie było by tak niewyraźne że każdy by stwierdził bez problemu: "fake". Materiał wiele by nie wniósł i w oczach wielu wcale by nie urealnił opowieści kolegi.
Też racja. Ale byłoby jakieś pole do dyskusji. Bo tak, to możemy sobie jedynie pogawędzić o tym, czy naprawdę coś widział, czy mu się przywidziało itp...
Awatar użytkownika
Doctore
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 177
Rejestracja: 2011-12-06, 23:20
Lokalizacja: Międzychód
Komentarze: 1

Re: UFO nad Międzychodem - obserwacja 26 lutego 2012, g. 19.

Post autor: Doctore »

Witam po długiej przerwie. Dawno mnie tu nie było bo maturkę miałem. Teraz powracam... :)
borutard26 pisze:To mogly byc jakies bezzałogowe samoloty, albo flary wypuszczone np z mysliwca ;p
Jeśliby były to flary to niedaleko musiałby znajdować się samolot, a takowego nie było. Jeśliby byłyby to bezzałogowe samoloty to na pewno wydałaby dźwięk, a to coś leciało bezszelestnie...

PS: Nie chwaląc się to trochę amatorsko interesuję się astronomią i wiem mniej więcej co widzę. Potrafię rozróżnić np. gwiazdę, samolot czy meteor na nocnym niebie... :)
harone

Re: UFO nad Międzychodem - obserwacja 26 lutego 2012, g. 19.

Post autor: harone »

tak się składa że nie zgodzę się ze spoki fox ja sam osobiście również często wychodzę obserwować niebo lecz nie gwiazdy ale wiadomo dziwne obiekty które często pojawiają się nad mojim miastem są czarne trójkątnego kształtu pojawiają się dosyć często zazwyczaj mam przy sobie lornetkę lub teleskop astronomiczny za to często zapominam o komórce kiedy już się one pojawią nie mam czym wykonać zdjęcia jedyne co mi wtedy pozostaje to sporządzone przezemnie notatki i świadkowie którzy zemną byli na miejscu obserwacji ostatnim razem udało mi się wykonać kilka zdjęć ale są bardzo niskiej jakości dopiero po rozjaśnieniu komputerowym coś na nich widać ale niestety nie widać wystarczająco dużo aby można było uznać to za dowód i co połowa osób skrytykowałaby takie doniesienie jako fałszerstwo :? to prawda że w takich chwilach człowiek zapomina o najważniejszym wykonaniu zdjęcia czyli dowodu tak że proszę o trochę wyrozumiałości w stosunku do świadków obserwacji :maruda:
Drevni Kocur
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 93
Rejestracja: 2012-03-29, 17:10

Re: UFO nad Międzychodem - obserwacja 26 lutego 2012, g. 19.

Post autor: Drevni Kocur »

Interpunkcja, błagam, tego się nie da zrozumieć... :cry:
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: UFO nad Międzychodem - obserwacja 26 lutego 2012, g. 19.

Post autor: Spooky Fox »

Primo, to radzę z uwagą czytać nazwy innych użytkowników. Nie ma tutaj nikogo, kto się nazywa spoki fox. I z tego, co mi wiadomo - nigdy takowego człowieka nie było.

Secundo - ostrzeżenie przed żółtą kartką. Każdy następny post bez znaków interpunkcyjnych i z brakiem ortografii będzie karany warnem oraz banem.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”