Może poltergeist??

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Może poltergeist??

Post autor: Beowulf »

Mój dom jest naprawdę dziwny... Mimo tego, że wybudowany został dopiero 10 lat temu dzieją się tu dziwne rzeczy, takiej jak wspomniane we wcześniejszym temacie spadające kubki i pukanie w drzwi... Ale najdziwniejsze jest ginięcie wielu rzeczy... Np. kiedy idę się kąpać kładę ubranie na pralce, wychodzę spod prysznica i już tam go nie ma... Znajduję je dopiero po kilku godzinach np. w salonie leżące na wersalce, podczas gdy np.godzinę temu nic tam nie było. Chyba nie zwariowałem i nie uroiłem sobie tego, że gdzieś kładę rzeczy, a później szukam w innym miejscu... Wie ktoś co to może być? Poltergeist? Może...
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Może poltergeist??

Post autor: Ignorant »

A może sobie ktoś z ciebie po prostu żarty robi i ci bierze ubrania a po jakimś czasie je gdzieś podrzuca np.na wersalke w salonie ;]
Awatar użytkownika
Wolf
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2010-06-29, 12:23
Lokalizacja: Kraków/Wadowice

Re: Może poltergeist??

Post autor: Wolf »

A może po prostu daną rzecz przestawiłeś, przeniosłeś gdzieś indziej i zapomniałeś o tym (sama tak nie raz mam) tak jak sam zasugerowałeś.
Zastanów się najpierw nad realnym rozwiązaniem .
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Może poltergeist??

Post autor: Ignorant »

Wolf ale skoro Beowulf poszła/poszedł się kompać a jak wyszła i nie było ubrań to raczej nie zostawił/a ich gdzieś indziej i o nich zapomniała ;]
zblazowany

Re: Może poltergeist??

Post autor: zblazowany »

Z moich obserwacji wynika że boewulf ma skłonności do fantazjowania. Wiem co pisał, bo czytałem jego posty.
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: Może poltergeist??

Post autor: Beowulf »

Pisałem już, że skoro przed pójściem do mycia zostawiałem ciuchy na pralce, a później znikały. Chyba nikt nie wchodzi do łazienki jak wie, że się ktoś w niej w danej chwili myje, tym bardziej, że jest zamknięta...

PS:zblazowany nie fantazjowałem nigdy, piszę rzeczy które mają/miały miejsce w rzeczywistości. Za to ja lepiej nie skomentuję Twoich żałosnych ,,postów".
zblazowany

Re: Może poltergeist??

Post autor: zblazowany »

Jak coś może zniknąć? No jak? Rozpłynęło się w powietrzu, czy może krasnoludki wyniosły twoje ciuchy przez okno?
Innej możliwości nie widzę. Albo fantazjujesz, albo ktoś ci wszedł do łazienki i wziął te ciuchy. Możliwe że jedynie nie dawałeś tych rzeczy na tą pralkę, po prostu jeśli zawsze tak robisz to nawet gdybyś ich nie wziął to też możliwe że byś dopiero potem zauważył że ich nie ma.
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Może poltergeist??

Post autor: Ignorant »

Beowulf według mnie posty Zblazowanego wogóle nie są żałosne a jak patrze na to co piszesz to na prawde mi się wydaje że zmyślasz ;/
zblazowany

Re: Może poltergeist??

Post autor: zblazowany »

Dzięki Ignorant.

Wyobraźcie sobie że jesteście w tej łazience gdy boewulf się kąpie pod prysznicem. Obserwujecie jego ciuchy. No i co się dzieje? Nagle niewidzialne siła podnosi te ciuchy z pralki, potem otwiera sobie drzwi i dalej w powietrzu ubranka lecą sobie do pokoju. A może znikają przez rozkład, wizualnie znikają i pojawiają się w pokoju.

Wiele osób tak ma ( ja też) że biorę coś i moge być pewny na 100 % że to wziąłem a potem okazuje się że tego nie mam.
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Może poltergeist??

Post autor: Ignorant »

Nie ma za co Zblazowany po prostu tak uważam.

A co do tych znikających ubrań to może ktoś ci jednak tam jakoś wchodzi!Nawet jeśli te drzwi są zamknięte to na pewno da się je otworzyć od zewnątrz.Może ci na codzień nikt nie wchodzi do łaźienki jak się kąpiesz ale może być też tak że ktoś ci kawały robi i przenosi te rzeczy!
Zakładając oczywiście że mówisz prawde!
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: Może poltergeist??

Post autor: Beowulf »

Ignorant po prostu podlizujesz zblazowanemu. Znajdźcie mi powód dla którego miałbym kłamać do ciężkiej cholery, po co zakładałbym ten temat?! No powiedzcie mi po co?! Chyba moja dziewczyna/brat, ani rodzice nie wchodzą do łazienki i nie zabierają tych ciuchów... Dziwne jest w tym to, że kładąc je na pralkę nie ma ich tam kiedy wychodzę spod prysznica, szukam po całym domu, też ich nie ma po czym, po godzinie znajduje je na wersalce w salonie, czyli na rzeczy której, nie mógłbym przegapić!
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Może poltergeist??

Post autor: Ignorant »

Po 1 nikomu się nie podlizuje!
A po 2 to może dla żartu ci je ktoś po jakimś czasie podżuca!
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: Może poltergeist??

Post autor: Beowulf »

Nieraz byłem sam w domu, mówiłem, łazienka była zamknięta,a poza tym kto wchodziłbym gdy się kąpię do łazienki?!
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Może poltergeist??

Post autor: Ignorant »

Może dziewczyna ale skoro mówisz że nie raz byłeś sam w domu a to się działo to już sam nie wiem co myśleć!
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Może poltergeist??

Post autor: Spooky Fox »

Beowulf pisze:Ignorant po prostu podlizujesz zblazowanemu.
Tu chyba nie o to chodzi, prawda?
Beowulf pisze:Znajdźcie mi powód dla którego miałbym kłamać do ciężkiej cholery, po co zakładałbym ten temat?! No powiedzcie mi po co?!
Ano dlatego, iż klapki, które masz pozwalają Ci myślec, że jesteś cwaniutek i że możesz się troszkę pośmiac z ludzi, którzy w to wierzą.

ALE!

Widząc, że na forum paranormalnym, Twoimi bzdurnymi wypowiedziami interesuje się gro osób, które w to nie wierzą, zaczynasz tracic grunt pod nogami, nie mogąc nawet podeprzec swojej wypowiedzi.

Beowulf pisze:Chyba moja dziewczyna/brat, ani rodzice nie wchodzą do łazienki i nie zabierają tych ciuchów...
Dziewczyna na pewno nie. Uwierz mi, sądząc po Twoich wypowiedziach, bardzo w to wszyscy wątpimy. Brat tym bardziej, no chyba, że ma jakieś skłonności do oglądania Ciebie pod prysznicem. Rodziców pominę, bo to nieładnie mówic o czyichś rodzicach, więc zachowam jeszcze resztki szacunku.
Beowulf pisze:Dziwne jest w tym to, że kładąc je na pralkę nie ma ich tam kiedy wychodzę spod prysznica, szukam po całym domu, też ich nie ma po czym, po godzinie znajduje je na wersalce w salonie, czyli na rzeczy której, nie mógłbym przegapić!
Proponuję wizytę u lekarza. DOBREGO LEKARZA. Najlepiej psychiatry albo psychologa. A potem do neurologa, niech Ci wszystko zbada. Optyk-Okulista też by się przydał.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Może poltergeist??

Post autor: Spock »

Ciuchy ci znikają, bo jesteś bałaganiarz, ot i cała tajemnica.
Zablokowany

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”