Moja obserwacja (???)

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

A więc widziałaś strumien. Słyszałem wiele ciekawych rzeczy ( najgłupsza była chyba o dziewczynie jednego z naszych bywalców), ale strumien jest nonsensem, popatrz- Ufo wysyła strumien, nikt go nie widzi (może być niewidzialny, ok),pojawia się UFO i robi trzęsienie, a więc z ich poczynań wynika, że nas atakują. Gdyby tak było, to już prałabyś koszule jakiemuś zielonemu, karłowatemu ludkowi.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Darnok pisze:U nas nie było trzęsienia ziemi, znaczy było ale kilka miesięcy przed kulami (i nie było prawie odczuwalne)
Ps. UFO pojawia się dni przed trzęsieniem, a nie miesiące
Jeśli ktoś czytuje czasem pisma typu "Nieznany Świat", to wie zapewne z jednego z artykułów, że np przed tsunami w grudniu 2003 roku na Tajlandii i w pobliskich rejonach notowano obserwacje różnych dziwnych "cosiów" na niebie. Nie pamiętam niestety, czy na miesiące, czy na dni przed...
agnieszkaplus3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-01-25, 21:27
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: agnieszkaplus3 »

Obecnie naukowcy NASA pracują nad możliwością zwiększania prędkości lotu satelity poprzez kierowanie z ziemi strumieni, które działały by jak popychacze zwiększając prędkość lotu. Halo! halo! ja nie być UFO ja baza NASA!!! :shock:
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Jakoś nie słyszałem o czymś takim... jedyne co to tylko odpowiednio wyprofilowane pojazdy pchane po prowadnicy przy pomocy pulsacyjnych strzałów z lasera. To jedyne co kojarzę z takich projektów...
agnieszkaplus3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-01-25, 21:27
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: agnieszkaplus3 »

I dobrze kojarzysz laser to emiter strumieni fotonów. Przyzwyczailiśmy się do słowe laser. Jednak zmieniane są częstotliwości na coraz wyższe pojęcie strumień jest szersze. Wcześniej używano pojęcia wiązka laserowa ale wyszło z mody. 8)
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

sorki że trupa odkupuje :stress:

Może to jest, jakiś wielki, latający, mocherowy beret? No wiecie, kaczyńscy to szczwane liski, jestem pewna ze to ich sprawka :lol:

[ Dodano: 12-08-2006, 22:30 ]
tak, wiem, poproszę mamę żeby mi popuściła gumki w mocherze :shock: osz kurcze... nie czytać tego!
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

A ile może się tak manifestować piorun kulisty?
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Draco pisze:od kilku sekund do minuty
Moja obserwacja trwała kilka minut co najmniej.
agnieszkaplus3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-01-25, 21:27
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: agnieszkaplus3 »

17 września 2004 rok miedzy godziną 13 a 14 widziałam zjawisko na ogromną skalę świetlistych kul,choć bardziej przypominały obiekty które w koło latały siebie jak by zaraz miały się zderzyc ,bardzo długo to trwało prawie koło godziny ,ale po 20 minutach pojawiły się myśliwce ,wyglądało jak by chciały przechwycić bez przerwy latały, choc to z ogromną prędkością oddalało się kiedy myśliwce się zbliżały.Bałam się że coś się stanie, obserwowały to zemną jeszcze 3 osoby.Myślałam że powiedzą otym w wiadomościach ale nie mówiono otym nigdzie,nie wierze by inni ludzie nie widzieli tego zjawiska, było piękne a zarazem przerarzające.

[ Dodano: 19-02-2007, 22:32 ]
Przepraszam za styl ale byłam nawalona jak stodoła.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

rff, akurat w tym temacie kszysztofor wniósł coś nowego, więc odkopanie topika jak najbardziej słuszne.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”