Moje nagranie EVP z wczoraj, z mojego mieszkania.

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Gilbert
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 51
Rejestracja: 2008-11-09, 17:45

Moje nagranie EVP z wczoraj, z mojego mieszkania.

Post autor: Gilbert »

Witam Was bardzo serdecznie.
Trzy tygodnie temu przeprowadziłem się z dziewczyną do innego mieszkania w bloku. Cena niska, stosunkowo dobra lokalizacja więc przyjęliśmy propozycję. Tylko coś jest nie tak- jakieś puki, stuki. Początkowo zrzuciliśmy to na rury, wezwaliśmy fachowca, sprawdził wszystko i jest ok. Kilka razy dziewczyna opowiadała mi, że kiedy mnie nie było w domu ktoś pukał do drzwi,a kiedy otwierała nikogo nie było. To też da się wyjaśnić, żarty albo i co. Ale od tygodnia zaczęły się dziać mega dziwne rzeczy. Ginęły nam przedmioty i odnajdują się w innych miejscach. Przyszedł raz do mnie kumpel, w domu byłem tylko ja, dziewczyna i on. Zostali z moją dziewczyną w kuchni, a ja poszedłem do łazienki. Wracam, a oni się pytają co robiłem albo ci sięgałem z góry w pokoju, że tak stękałem. A ja że nic, bo bylem w łazience. Zaczęli się śmiać żebym przestał ściemniać. Powiedzieli, że przecież widzieli cień i słyszeli jak się poruszam w pokoju i stękam jakby coś sięgał. Ale najlepsze było trzy dni temu- nie było mnie w domu, ktoś puka, otwiera moja dziewczyna i powiedziała że to jakaś dziewczyna, że na początku chciała coś od niej pożyczyć, a kiedy dziewczyna odmówiła ta chciała wejść do domu, zaczęła krzyczeć że musi do nas wejść, a jak moja dziewczyna nie wpuściła jej, zbiegła na dół klatki. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że kiedyś miałem podobną sytuację, pisałem o tym na jakimś forum- chyba tutaj nawet o tym, co spotkało mnie na wakacjach. W każdym razie poczytaliśmy z dziewczyną o EVP. No i wzięliśmy sprzęt, nastawiliśmy na nagrywanie dźwięku dyktafon i wyszliśmy na zajęcia. Wyłączyliśmy kiedy przyszliśmy razem.
Przez większość czasu jest cisza, ale były dwa momenty, jeden mogę Wam puścić, które burzą mój świat. Nie wiem co o tym myśleć, scena jak z taniego horroru.
W domu nie było nikogo, nie mamy zwierząt, mieszkamy wysoko, nawet sąsiadów nie słychać.
To fragment nagrania:
http://rapidshare.com/files/354872219/N ... e.wav.html
Nie wiem do kogo się zwrócić z tym. Przesłuchałem to i najdziwniejsze jest to, że swędzi mnie całe ciało. Moją dziewczynę tak samo. Dałem do przesłuchania dwóm znajomym: ich też ogarnia dziwne swędzenie, dreszcze. To jest zabawne, bo żartujemy sobie z jednej strony, że jest jak w horrorze, a z drugiej nie jest tak zabawnie bo np: wczoraj zginęły nam klucze od domu i znalazły się po godzinie. Na środku stołu w kuchni... niemożliwe, żeby ktoś je przeoczył, kiedy szukaliśmy razem.
Nie wiem już co o tym myśleć. Macie jakieś wyjaśnienie?
Z góry dzięki.
Reevi
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2010-02-24, 19:48

Re: Moje nagranie EVP z wczoraj, z mojego mieszkania.

Post autor: Reevi »

hmm no rzeczywiście coś tam słychać przypomina mi to trochę jakieś huczenie . Myślę ,że to ściema no ale trzeba starać się wierzyć ludziom . Może zainwestuj w kamery i nagraj to po prostu . Wydatku trochę będzie ale jeżeli ściemniasz i coś lub ktoś sobie żarty robi to będziesz wiedzieć .
Karakoram

Re: Moje nagranie EVP z wczoraj, z mojego mieszkania.

Post autor: Karakoram »

U mnie w bloku też jest takie mieszkanie... mieszka tam już chyba 7 rodzina, a i tak myśli już o przeprowadzce. Myślę że w takich mieszkaniach coś strasznego się wydarzyło. Na twoim miejscu już by mnie tam nie było, bo raczej nic z tym nie zrobisz, a po jakimś czasie idzie zwariować.
Xavin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2009-01-14, 21:34
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje nagranie EVP z wczoraj, z mojego mieszkania.

Post autor: Xavin »

Mogę prosić o ponowne wrzucenie tego evp? Lub przesłanie mi go na maila (m.xavin@gmail.com) , jestem ciekaw co tam jest nagrane. Mój znajomy miał podobny przypadek, i z tego co pamiętam to po 2 miesiącach nagrywania różnych dziwnych dźwięków się wyprowadził.
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje nagranie EVP z wczoraj, z mojego mieszkania.

Post autor: Serephinea »

Można jeszcze raz poprosić o wrzucenie na rapida tego pliku? Chętnie bym posłuchała.
Awatar użytkownika
Dandy_of_Dada69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: 2009-06-29, 12:01

Re: Moje nagranie EVP z wczoraj, z mojego mieszkania.

Post autor: Dandy_of_Dada69 »

Karakoram przez Twojego avatara niemal dostałam zawału, na takie obrazy jestem strasznie uczulona nie wiedzieć czemu, mam nadzieję, że do wieczora o tym zapomnę :(
Pytanie do autora: czy próbowaliście się dowiedzieć od właściciela/właścicieli mieszkania, czy działo się tam coś złego? Np. ktoś umarł, stoczył się na dno (i już nie żyje)?
Koxman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2008-05-24, 20:58
Lokalizacja: Otwock

Re: Moje nagranie EVP z wczoraj, z mojego mieszkania.

Post autor: Koxman »

Powiem wam, że na tym nagraniu podczas trwania pierwszych sekund słychać było szum otoczenia, w punkcie kulminacyjnym pojawiło się krótkie bucznięcie (od buczenia? :P) i tyle.
Matylda
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2010-06-04, 19:07
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje nagranie EVP z wczoraj, z mojego mieszkania.

Post autor: Matylda »

Moja babcia stukała po rurach, kiedy byłam wyjątkowo głośno.
Można prosić o przesłanie pliku na maila? (nereithr@onet.pl)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Moje nagranie EVP z wczoraj, z mojego mieszkania.

Post autor: Ivellios »

Sorry za offtopa, ale sugeruję nie podawać na forum publicznym swoich emaili, albo jeśli już to podawać z zastąpieniem małpki jakimś innym symbolem - na forum zaglądają nie tylko ludzie, ale też i spamboty zbierające emaile do rozsyłania śmieci :P
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Moje nagranie EVP z wczoraj, z mojego mieszkania.

Post autor: FaKtoMaaN »

proszę odświeżyć link z nagraniem
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”