Szukam grupy ;]

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Szukam grupy ;]

Post autor: Spooky Fox »

Witam. Wiele się słyszy i jeszcze więcej się czyta o NOL w okolicach polskiego wybrzeża. Osobiście pochodzę z Gdyni i poszukuję grupy ludzi zainteresowanych tą tematyką. Zdolnych do przesiedzenia raz w tygodniu bądź raz w miesiącu na plaży w rejonach Gdańsk-Sopot-Gdynia na kocykach przy ciepłem herbatce z termosika i przypatrywaniu się niebu nad naszym Trójmiastem.

Nie chodzi mi tylko o spotkania. Również wymiana raportów, sprawozdań, ciekawych artykułów zwłaszcza ze starszych gazet trójmiejskich.

Jeśli ktoś taki by się tutaj, na tym forum znalazł, bądź ktoś stąd zna kogoś z okolic Trójmiasta, niech pisze. Oczywiście obserwacje z innych rejonów Polski również są mile widziane, ale najlepiej żeby były poparte wzmiankami w czasopismach, gazetach itp itd.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Szukam grupy ;]

Post autor: Arek »

Chętnie bym pomógł ale dla mnie to bardzo daleko. Latem będę w Koszalinie, to mogę się chętnie przyłączyć
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Szukam grupy ;]

Post autor: Monomagnum »

No ja to mieszkam na drugim końcu kraju, ale mam rodzinę w Gdyni :D.
Nie wiem na ile mój kuzyn interesuje się takimi sprawami ale popytam a może nawet skieruję go na forum byście sobie pogawędzili. od razu przestrzegam- nic nie obiecuję...
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Szukam grupy ;]

Post autor: Spooky Fox »

Dziękuję wam. Będę czekał na następne posty. Może jednak ktoś się znajdzie z trómiasta ;]
Vozone
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 73
Rejestracja: 2009-02-16, 13:46
Lokalizacja: Osw. x]

Re: Szukam grupy ;]

Post autor: Vozone »

Przykro mi bardzo ja jestem z południa z Małopolski mam kawałek do wybrzeża...
W Szczecinie mam rodzinę i to jest chyba najdalej wysunięte miejsce na północ.
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Re: Szukam grupy ;]

Post autor: Kazzone »

Vozone, więc po co nabijasz posty, on się pyta kto mógłby a kto nie da rady! :evil: ...
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Szukam grupy ;]

Post autor: cleric »

Kazzone, luuuz :) Spooky się raczej nie poczuje urazony wiec po co te nerwy?:)
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Szukam grupy ;]

Post autor: Spooky Fox »

No raczej nie. Spokojniusio...nadal czekam, może ktoś się znajdzie chętny na wakacje, to zapraszam. :)
KachaBluu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2009-05-20, 03:05

Re: Szukam grupy ;]

Post autor: KachaBluu »

Hmm... (Świeże mięso jestem, witam.) Czy to jeszcze aktualne? Planuję wakacje w tych okolicach, ale w Rumii i póki co data nie jest mi znana. Pewnie mogłabym jednorazowo uczestniczyć w czymś takim. Mam się odezwać, gdy coś już ustalę, czy od razu sobie darować nie zyskując aprobaty? Mam niespełna 17 lat, więc różni ludzie różnie mnie traktują. Co do całego tego zjawiska, które chcesz obserwować, zetknęłam się z nim wcześniej wiele razy, natomiast za sprawą nieznanej mi mocy aparat odmawiał dokumentacji we właściwym momencie, mianowicie robiąc zdjęcia dopiero, gdy opuszczało się go w zakłopotaniu. Powstało parę nieciekawych zdjęć butów. Może o tym nie jest aż tak głośno, ale u mnie, na Podlasiu, niemal codziennie można zobaczyć coś ciekawego (z tego co wiem, gazety o tym nie piszą, ogólnie mało kto się tym interesuje, więc mało kto to widzi), szczególnie za moim domem, bo jest tam sporo wolnej przestrzeni, brak oświetlenia i w związku z czym dobra widoczność. Ewentualnie więc mogę dzielić się wrażeniami stąd. Czekam na jakąś odpowiedź.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Szukam grupy ;]

Post autor: Spooky Fox »

Jak najbardziej Kasiu (Kasiu?) możesz dac znac, kiedy będziesz w Gdyni. Z Faktomaanem i Arkiem też coś takiego kombinujemy, także wszystko jest w kwestii dogadania się :P

Pozdrawiam i witam na forum.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”